przejdź do treści

Wykaz podmiotów gospodarczych prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych

Stan na dzień: 2017/11/24

Zazwolenie A  do 4,5% zawarości alkoholu oraz piwo
Zazwolenie B  powyżej 4,5% do 18% zawartości alkoholu (z wyjątkiem piwa)
Zazwolenie C  powyżej 18% zawartości alkoholu

Lp Osoba Nazwa firmy Sprzedaż Podawanie Adres punktu Uwagi A B C
PAULINA MIZIEWICZ       catering   -  na terenie Gminy Miasto Szczecin    organizacja przyjęć     A     B     C  
CZUCHRYTA ZBIGNIEW, ZDOBYLAK JOLANTA       catering   -  Gmina Miasto Szczecin    organizacja przyjęć     A        
ĆWIĘKA NATALIA       catering   -  na terenie Gminy Miasto Szczecin    na terenie Gminy Miasto Szczecin     A        
JEZNACH DANUTA       catering   -  na terenie Gminy Miasto Szczecin    Gmina Miasto Szczecin     A        
JUSZCZAK WALDEMAR; GOLEMA DOMINIK; GOLEMA DARIUSZ       catering   -  na terenie Gminy Miasto Szczecin    organizacja przyjęć     A     B     C  
KACZOROWSKI MAREK       catering   -  na terenie Gminy Miasto Szczecin    Gmina Miasto Szczecin     A        
LAJDAMIK MARCIN       catering   -  na terenie Gmiiny Miasto Szczecin    organizacja przyjęć     A        
ŁAWICKI MACIEJ; PŁUSA MACIEJ; RATAJCZYK MACIEJ       catering   -  na terenie Gminy Miasto Szczecin    na terenie Gminy Miasto Szczecin     A     B     C  
ŁĘCKI DOMINIK       catering   -  na terenie Gminy Miasto Szczecin    organizacja przyjęć     A        
10  PĄSIK STANISŁAW       catering   -  na terenie Gminy Miasto Szczecin    organizacja przyjęć     A        
11  ZAGRODNY-KUCZER JOLANTA, ZAGRODNY-KUCZER GRZEGORZ       catering   -  Gmina Miasto Szczecin    na terenie Gminy Miasto Szczecin     A        
12  ZAJĄC ROBERT       catering   -  na terenie Gminy Miasto Szczecin    Gmina Miasto Szczecin        B     
13  BOGUSŁAWA MASZTALERZ       -   gastronomia  KAROLA BALIŃSKIEGO 20   punkcie gastronomicznym na stacji paliw     A        
14  GAŃCZA ELŻBIETA       -   gastronomia  Dziennikarska 15   punkcie gastronomicznym     A        
15  "HOTEL ZAMEK" SPÓŁKA JAWNA BRONISŁAW KUBEL, JAROSŁAW KUBEL       -   gastronomia  Panieńska 15   restauracji w "Centrum Zamek"     A     B     C  
16  "PORT-WEST" DARIUSZ GOLEMA SPÓŁKA JAWNA       -   gastronomia  Jana z Kolna 7   restauracji     A     B     C  
17  ADAMCZYK KATARZYNA; MĄDRY MARCIN       -   gastronomia  ul. Policka 51 lokal numer 5    Galerii Północ - Pizzerii "Bella Italia"     A     B     
18  ADAMS ANTONIUS       -   gastronomia  ul. Owocowa 14   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
19  AGNIHOTRI ANITA       -   gastronomia  Rynek Sienny 3/U1   Restauracji "TOKYO SUSHI & GRILL"     A     B     C  
20  AGNIHOTRI ANITA       -   gastronomia  ul. Panieńska 20/7   punkcie gastronomicznym Bollywood Street Food     A     B     C  
21  AGNIHOTRI ANITA       -   gastronomia  ul. Rynek Sienny 4/u   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
22  AGNIHOTRI ANITA       -   gastronomia  Partyzantów 1/U1   restauracji "Bombay"     A     B     C  
23  AGNIHOTRI ANITA       -   gastronomia  ul. Rynek Sienny 2/u   Restauracji BUDDHA     A     B     C  
24  ALKSNIN PAWEŁ       -   gastronomia  Al. Wyzwolenia 40,42,44/U2   punkcie gastronomicznym     A     B     
25  ANTONÓW DARIUSZ       -   gastronomia  Al. Wyzwolenia 18-20   punkcie gastronomicznym "Canteen"     A     B     
26  APOSTOLU MICHALIS       -   gastronomia  Bulwar Piastowski działka 44, obręb 1037   punkt gastronomiczny "The Greek Ouzeri"     A     B     C  
27  ARDELLI JAN       -   gastronomia  ul. Kaszubska 65/U1   punkcie gastronomicznym     A        C  
28  ARDELLI JAN       -   gastronomia  EMILII PLATER 10/U1   punkcie gastronomicznym     A        C  
29  ARTEMIUK JAN       -   gastronomia  Aleja Papieża Jana Pawła II (działka nr 16/1 obręb 1032)    punkcie gastronomicznym     A     B     C  
30  AZZOUZ NADA       -   gastronomia  EUGENIUSZA ROMERA 12   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
31  AZZOUZ NADA       -   gastronomia  ul. Opłotki 1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
32  BAGIŃSKA JOANNA       -   gastronomia  ul. Janiny Smoleńskiej ps. "Jachna" 13   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
33  BAJER JAKUB       -   gastronomia  TEOFILA FIRLIKA 44   punkcie gastronomicznym     A        
34  BALIK ZBIGNIEW       -   gastronomia  Plac Żołnierza Polskiego 2   klubie "Elefunk"     A     B     C  
35  BALIK ZBIGNIEW, BALIK BARTOSZ       -   gastronomia  WACŁAWA FELCZAKA 9   restauracji "Szczecin"     A     B     C  
36  BALIK ZBIGNIEW; BIALIC MAREK       -   gastronomia  STEFANA CZARNIECKIEGO 8I   lokalu HEYA CLUB     A     B     C  
37  BALOWSKI ROBERT       -   gastronomia  ul. Kordeckiego, działka 12/4, obręb 2155 przy budynk nr 15    szaszłykarni Merkury     A        
38  BALOWSKI TADEUSZ       -   gastronomia  Al. Papieża Jana Pawła II 3-4   punkcie gastronomicznym     A        
39  BALOWSKI TADEUSZ; BALOWSKI ROBERT       -   gastronomia  Jana z Kolna 7 działka 10/3, obręb 1084 ; działka 54/3, obręb 1028/(pawilon nr 4)   szaszłykarni "MERKURY"     A        
40  BALOWSKI TADEUSZ; BALOWSKI ROBERT       -   gastronomia  ul. Wiosenna 32 (pawilon nr 9 przy Galerii Gryf)   szaszłykarni "Merkury"     A        
41  BARTECZEK KATARZYNA       -   gastronomia  BŁ. KRÓLOWEJ JADWIGI 13/2   punkcie gastronomicznym     A     B     
42  BEDNARCZYK KRZYSZTOF; RYCHLIK PATRYCJA       -   gastronomia  STANISŁAWA GROŃSKIEGO 1   punkcie gastronomicznym     A        
43  BEDNARSKI PIOTR; MAJEWSKI TOMASZ; ĆWIRKO WALDEMAR       -   gastronomia  ul. Arkońska 30B   Kompleksie gastronomicznym ARKONKA     A     B     C  
44  BELKOWSKA BOŻENA       -   gastronomia  JASNA 7   barze piwnym "ZAGŁOBA"     A        
45  BENEDYKCIŃSKI PRZEMYSŁAW       -   gastronomia  ul. Śląska 12/lok. U/2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
46  BIAŁKOWSKI JAROSŁAW; GOLEMA DARIUSZ       -   gastronomia  Plac Lotników 3/U1   punkcie gastronomicznym "Karczma Polska"     A     B     C  
47  BIEL MAGDALENA       -   gastronomia  Księcia Bogusława X 1,2/2,1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
48  BIEL MAGDALENA       -   gastronomia  Dworcowa 20   punkcie gastronomicznym "Browar Polski"     A     B     C  
49  BIELENIA PIOTR       -   gastronomia  Jagiellońska 10 lok. U/2   punkcie gastronomicznym     A        
50  BIELENIA PIOTR       -   gastronomia  Ludowa -Blizińskiego    punkcie gastronomicznym     A     B     C  
51  BIELENIA PIOTR       -   gastronomia  Witkiewicza 41A   Pubie Jocker     A        
52  BIELENIA PIOTR       -   gastronomia  ul. Zielonogórska 34a   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
53  BIELENIA PIOTR       -   gastronomia  ul. Ks. Bogusława X 48/2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
54  BIEŃKOWSKI WOJCIECH       -   gastronomia  ul. 3 Maja 20   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
55  BIJOCH MARTA       -   gastronomia  ul. Monte Cassino 6/10   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
56  BIS ANDRZEJ       -   gastronomia  ul. Rynkowa 49/1   punkcie gastronomicznym     A        
57  BŁASZKIEWICZ MIROSŁAW; PAŁCZYŃSKI MIROSŁAW; FILARSKI WOJCIECH       -   gastronomia  Księcia Bogusława X 9/15   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
58  BŁASZKIEWICZ MIROSŁAW; PAŁCZYŃSKI MIROSŁAW; FILARSKI WOJCIECH       -   gastronomia  Ks. Bogusława X 8/1+15   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
59  BOBER MAGDALENA       -   gastronomia  ul. Bandurskiego 98/U1   punkcie gastronomicznym        B     
60  BOBIK KAMILA       -   gastronomia  LUCJANA RYDLA 51a/u1   punkcie gastronomicznym     A        
61  BOGACZ-ŁASIŃSKA BARBARA; KUBIAK KATARZYNA       -   gastronomia  KASZUBSKA 3/2   restauracji "ElTapatio"     A     B     C  
62  BOROCHOWSKA MAŁGORZATA       -   gastronomia  ul. Łucznicza 76/B   punkcie gastronomicznym     A     B     
63  BRODZIŃSKA KRYSTIANA       -   gastronomia  GEN. LUDOMIŁA RAYSKIEGO 16/U   Restauracji Chief     A     B     C  
64  BRUKALSKI STANISŁAW; KOWALSKI DARIUSZ       -   gastronomia  ul. Struga 42 (C.H. Outlet)   punkcie gastronomicznym     A        
65  BRUKALSKI STANISŁAW; KOWALSKI DARIUSZ       -   gastronomia  Al. Wyzwolenia 18 (C.H. Galaxy)   punkcie gastronomicznym     A        
66  BRZEZICKA JOANNA; BRZEZICKI MICHAŁ       -   gastronomia  Różowa 9A   kawiarni "Cafe Vanilla"     A     B     
67  BUGAJSKI ŁUKASZ       -   gastronomia  ul. Glazurowa 12   punkcie gastronomicznym     A        
68  BUJALSKI PRZEMYSŁAW       -   gastronomia  ul. Cedyńska 2-4   Pubie Loża     A     B     C  
69  BUKOWSKA JANINA       -   gastronomia  Gdańska 3f (działka 1/67, obręb 1091)   punkcie gastronomicznym "Ja Zen"     A        
70  BYLIŃSKI JAKUB; BYLIŃSKI TOMASZ       -   gastronomia  ul. Krzywoustego 14/21   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
71  BYLIŃSKI TOMASZ       -   gastronomia  ul. Raginisa 1/U4   punkcie gastronomicznym     A     B     
72  CHMURSKI MIROSŁAW       -   gastronomia  Fałata 2   punkcie gastronomicznym Uni - Bar Platan     A        
73  CIAMAGA PIOTR       -   gastronomia  MARSZ. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 26/2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
74  CIECHOLEWSKA KARINA       -   gastronomia  GEN. LUDOMIŁA RAYSKIEGO 3/U1   Pizzerii "Gruby Benek"     A        
75  CIURAJ ANDRZEJ       -   gastronomia  ul. Radosna 66   punkcie gastronomicznym Dworek Bukowy Park     A     B     C  
76  CZELADZIŃSKI ROBERT       -   gastronomia  Al. Niepodległości 22/U   Pubie "Boston"     A     B     C  
77  CZUCHRYTA ZBIGNIEW, ZDOBYLAK JOLANTA       -   gastronomia  Al.Wojska Polskiego 245   restauracji Virga     A     B     C  
78  ĆWIEK KAMIL       -   gastronomia  ul. Księcia Bogusława X 44/1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
79  DĄBEK NORBERT       -   gastronomia  ul. Bulwar Piastowski - działka nr 44, obręb 1037 (pawilon nr 3)    punkcie gastronomicznym     A     B     C  
80  DĄBROWSKI KONRAD       -   gastronomia  ul. Staromłyńska 4-5   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
81  DĘBSKA MAŁGORZATA       -   gastronomia  ul. Kupczyka 2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
82  DŁUSKA BARBARA       -   gastronomia  ul. Lipowa 5   Hotelu-Restauracji "JACHTOWA"     A     B     C  
83  DŁUTEK ANNA       -   gastronomia  Al. Papieża Jana Pawła II 43 lok. U/2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
84  DOBRACKI KRZYSZTOF       -   gastronomia  ul. Kupczyka 2   punkcie gastronomicznym FLOATING PARK     A     B     
85  DOLATA KRZYSZTOF       -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 24/U1   punkcie gastronomicznym     A        
86  DOMINIAK-GÓRSKA GRAŻYNA       -   gastronomia  Staszica 1 (C.H. Manhattan - pawilon 51A)   pawilon gastronomiczny     A        
87  DROŃSKI PIOTR       -   gastronomia  ul. Energetyków 40   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
88  DROZD JUSTYNA       -   gastronomia  JULIANA URSYNA NIEMCEWICZA 14B   Pizzeria PIZZA TEAM     A        
89  DROZD JUSTYNA       -   gastronomia  WALERIANA ŁUKASIŃSKIEGO 39A/LU2   Pizzeria PIZZA TEAM     A     B     
90  DULAT DOMINIKA       -   gastronomia  MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE 11   restauracji "REMEDIUM"     A     B     
91  DUTKA ARKADIUSZ       -   gastronomia  SIENNA 9   RESTAURACJI "POMIĘDZY"     A     B     C  
92  DUTKA ARKADIUSZ       -   gastronomia  Kaszubska 12/U3   restauracji "HOSPUDKA"     A     B     C  
93  DUTKA MARIUSZ       -   gastronomia  ul. Struga - działka nr 90, obręb 4070    Klubie Bilardowym FREE BALL     A     B     C  
94  DUTKALSKI BARTŁOMIEJ       -   gastronomia  ul. Wielka Odrzańska 28   punkcie gastronomicznym     A     B     
95  DWORAK RENATA       -   gastronomia  Al. Powstańców Wielkopolskich 41   punkcie gastronomicznym     A        
96  DYMARCZYK DARIUSZ, LEWANDOWSKI RAFAŁ, BALIK ZBIGNIEW, GOLEMA EDWARD       -   gastronomia  PLAC LOTNIKÓW 7   PIZZERII     A     B     C  
97  DYMARCZYK DARIUSZ; WOJTKUN DARIUSZ       -   gastronomia  ul. Jasna 3/17   Pizzerii Marco Polo     A     B     
98  DZIARMAGA EUGENIUSZ, DZIARMAGA MICHAŁ       -   gastronomia  AL.WOJSKA POLSKIEGO 99   PUBIE TRZY KORONY     A        C  
99  DZIECHCIARZ EDWARD       -   gastronomia  Al. Papieża Jana Pawła II- działka 16/1, obręb 1032    punkcie gastronomicznym Bosun     A     B     C  
100  DZIUBICH GABRIEL       -   gastronomia  ul. Podgórna 26   punkcie gastronomicznym "BISTRO POD 8"     A     B     C  
101  ERNEST KONRAD       -   gastronomia  ul. Rynek Nowy 3   punkcie gastronomicznym     A        C  
102  FABISZEWSKI PATRYK       -   gastronomia  ul. Chłopska - działka 15/10, obręb 4156    punkcie gastronomicznym     A        
103  FERTAŁA RYSZARD       -   gastronomia  ul. Dobrej Nadziei - działka 1/4, obręb 1114 (Dziewoklicz)    punkcie gastronomicznym     A        
104  FIEDOREK PAWEŁ       -   gastronomia  ul. Chlebowa 15   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
105  FIEREK ANNA       -   gastronomia  ul. Krzywoustego 53/U1   barze "Wiarus"     A     B     C  
106  FIGIEL JAROSŁAW       -   gastronomia  ul. Rydla 52   punkcie gastronomicznym "Solony Karmel"        B     
107  FILARSKI WOJCIECH       -   gastronomia  Aleja Niepodległości 18-21 (dodatkowe wejście od ul.Tkackiej 19-22)   punkcie gastronomicznym "Cubar"     A     B     C  
108  FILIPSKI ŁUKASZ       -   gastronomia  GABRIELA NARUTOWICZA 17D   restauracji w Hotelu "Kapitan"     A     B     
109  FLISAK ŻANETA       -   gastronomia  BŁ. KRÓLOWEJ JADWIGI 37a   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
110  FODEMSKA ANETA KRYSTYNA       -   gastronomia  ul. Lisiej Góry 5   punkcie gastronomicznym     A     B     
111  FUKS ROBERT       -   gastronomia  ul. Łubinowa 75   punkcie gastronomicznym "Stara Venezia Pizza i Pasta"     A     B     
112  GABRIEL WANDA, GABRIEL- GOGOŁKIEWICZ AGNIESZKA       -   gastronomia  Wały Chrobrego 1,2   klubie "Pod Masztami"     A        
113  GAŁEK ARKADIUSZ; MYSZKIER MARIUSZ       -   gastronomia  ul. Mariacka 26   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
114  GARASIK KRYSTYNA       -   gastronomia  al. Bohaterów Warszawy 40/1U1   punkt gastronomiczny     A        
115  GIERCZYK MARIA       -   gastronomia  WŁADYSŁAWA SZAFERA - działka 2/69, obręb 2008   punkcie gastronomicznym     A        
116  GLAZA EDMUND; GLAZA PAWEŁ; GLAZA ELŻBIETA       -   gastronomia  ul. Nowa - działka 16/1, obręb 1039    pawilonie gastronomicznym     A        
117  GLEZNER MAŁGORZATA       -   gastronomia  Goleniowska 22   Pizzeria "MARCO POLO"     A     B     
118  GLIWA ROBERT; JURSZO ROBERT       -   gastronomia  ul. Tenisowa 35   punkcie gastronomicznym     A        
119  GODLEŚ JERZY       -   gastronomia  KSIĘCIA JÓZEFA PONIATOWSKIEGO 2A   PIZZERII PEPERONI     A     B     
120  GODLEŚ KATARZYNA, GODLEŚ DANIEL       -   gastronomia  ul. Południowa 1A/U   Pizzerii     A     B     
121  GÓRECKI ARKADIUSZ       -   gastronomia  Janiszewskiego 2A   pizzerii "Italiano" na stacji benzynowej     A        
122  GROCHOWSKI TOMASZ       -   gastronomia  Al. Powstańców Wielkopolskich 78/LU5   pizzerii "Toni Peperoni"     A     B     
123  GROCHOWSKI TOMASZ, WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF       -   gastronomia  Chłopska 72A   pizzerii "Toni Peperoni"     A     B     
124  GRYGO-PODLECKA JOLANTA       -   gastronomia  ul. Mickiewicza 2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
125  GULCZYŃSKI MAREK       -   gastronomia  BŁ. WINCENTEGO KADŁUBKA 41/4   punkcie gastronomicznym     A     B     
126  GUMIENNY PAWEŁ       -   gastronomia  ul. Rugiańska 17   punkcie gastronomicznym     A        C  
127  HAMAN KACPER       -   gastronomia  ul. Mickiewicza 93   punkcie gastronomicznym GOOL KEBAB     A        
128  HEJMAN BOGUMIŁA       -   gastronomia  ul. Uczniowska 3   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
129  HENKELMAN KAMIL       -   gastronomia  Plac Stefana Batorego 2   restauracji "STARY SZCZECIN"     A     B     C  
130  HENKELMAN KAMIL       -   gastronomia  Plac Stefana Batorego 2   klubie "TANGO"     A     B     C  
131  HNAT JAN       -   gastronomia  Staszica 1 / pawilon nr 43 E (Targowisko MANHATTAN)   punkcie gastronomicznym ""PIWO U JANKA"""     A        
132  IWANKÓW MAGDALENA       -   gastronomia  ul. Przestrzenna 19   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
133  IZABELA STRĄK       -   gastronomia  pl. Zwycięstwa 1/U1   sklepie Artisan-Bistro        B     
134  JAKUBOWSKA MARIA       -   gastronomia  Al. Bohaterów Warszawy 93/2   HERBACIARNI-KAWIARNI "TEINA"     A     B     C  
135  JANKOWSKI JERZY       -   gastronomia  LUCJANA RYDLA 51C/U1   barze "Remo"     A        C  
136  JANKOWSKI MACIEJ       -   gastronomia  ul. Św. Wojciecha 11/1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
137  JANUSZ JUST       -   gastronomia  ul. Jana z Kolna    Mini BARZE na statku "Dziewanna"     A     B     
138  JASIEWICZ ŻANETA       -   gastronomia  ul. Witkiewicza- działka 6/13, obręb 2089 (Targowisko KALINKA- pawilon nr 6)    punkcie gastronomicznym- Szaszłykarnia     A        
139  JASIŃSKI JAKUB       -   gastronomia  al. Wojska Polskiego 29/10   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
140  JASIŃSKI JAKUB       -   gastronomia  Ks. Bogusława X 8/2+16   lokalu gastronomicznym "Prywatka"     A     B     C  
141  JAWORSKA MARTA       -   gastronomia  ul. Jana z Kolna 7   kawiarnii MINUS200CAFE     A     B     
142  JENDRZEJCZAK MARIUSZ       -   gastronomia  Dworcowa 2   Pubie "Piwnica"     A     B     C  
143  JĘDRZEJEWSKI CZESŁAW       -   gastronomia  Al. Wyzwolenia dz.13/19 obręb 1026   zakładzie małej gastronomi     A        
144  JĘDRZEJEWSKI CZESŁAW       -   gastronomia  STASZICA (C.H.U. MANHATTAN) 1/ dz 52D 1/ dz 52D   punkcie gastronomicznym     A        
145  JOTEJKO MAŁGORZATA       -   gastronomia  Al. Bohaterów Warszawy 47 (targowisko sektor 5, pawilon 8)   punkcie gastronomicznym     A        
146  KACZMAREK AGNIESZKA       -   gastronomia  ul. Śląska 42/3   punkcie gastronomicznym     A     B     
147  KALUZYNSKA ALICJA       -   gastronomia  WŁADYSŁAWA SZAFERA 186/A   punkcie gastronomicznym     A        
148  KAŁUŻNY ARTUR, KACZMAREK RAFAŁ       -   gastronomia  ul. Partyzantów 2   punkcie gastronomicznym "Nowy Browar Szczecin"     A     B     C  
149  KAMELA IZABELA       -   gastronomia  ul. Szwoleżerów 1 lok. 2   klubie studenckim     A     B     C  
150  KAMIŃSKI ANDRZEJ; KAMIŃSKI BERNARD       -   gastronomia  Al. Papieża Jana Pawła II 42 lok. U3/2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
151  KARAŚ KONRAD; KARAŚ ANNA       -   gastronomia  ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO 1/U5   Barze KOPYTKO     A        
152  KARCZYŃSKA ISABELLA       -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 17/U1, U2   restauracji - kawiarni     A     B     C  
153  KASPERCZAK SEBASTIAN       -   gastronomia  Osiek 7   Restauracji "RUCOLA"     A     B     C  
154  KASZKUR MAJA       -   gastronomia  LEOPOLDA OKULICKIEGO 2   punkcie gastronomicznym     A        
155  KĘDZIERSKA JANINA       -   gastronomia  PORTOWA 26/U1   U-NI-BAR NIKO     A     B     C  
156  KISZKIEL GRAŻYNA       -   gastronomia  ul. Monte Cassino 35/2   punkcie gastronomicznym     A     B     
157  KIWICZ-ROCHOŃ JULITA       -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 134/U6   pizzerii "PALOMA"     A     B     
158  KLECHA ROBERT       -   gastronomia  Pl. Kilińskiego - działka 11/2, obręb 1011 - targowisko w Szczecinie    Barze Kargulena     A        C  
159  KOŁTUNOWSKI IGOR, OSTROWSKI TOMASZ       -   gastronomia  ul. Partyzantów 2   Lulu Club     A     B     C  
160  KOMÓR MIKOŁAJ       -   gastronomia  Pl. Teatralny 1   kawiarni w Teatrze     A     B     
161  KOPCZYŃSKI PRZEMYSŁAW; MAŃKOWSKI PRZEMYSŁAW       -   gastronomia  Staromiejska 11/U3   kawiarni     A     B     
162  KOSIACKI SEBASTIAN; RYBARCZYK MICHAŁ       -   gastronomia  ul. Ks. Bogusława X 1,2/lok. 1/2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
163  KOSIOR EWA       -   gastronomia  Legnicka 3G   Pubie "Bumerang"     A     B     C  
164  KOŚCIOŁOWICZ MARZENA       -   gastronomia  WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA 3 (Rynek Pogodno-pawilon nr 82)   punkcie gastronomicznym     A        
165  KOTWICKI RADOSŁAW       -   gastronomia  Ku Słońcu 33   Hostelu Szwejk -" Bar u Szwejka"     A     B     C  
166  KOWALCZYK BARBARA; TAVEIRA-LUGOWSKA ISABELLA; ŁUGOWSKI MACIEJ       -   gastronomia  ul. Sienna 10 lok. U/1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
167  KOWALCZYK SYLWIA       -   gastronomia  ul. Swarożyca 5   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
168  KOWALCZYK SYLWIA       -   gastronomia  Młodzieży Polskiej 26B (Targowisko Zdroje - pawilon nr 7)   punkcie gastronomicznym "Frykas"     A        
169  KOWALSKI WOJCIECH       -   gastronomia  Al. Wyzwolenia 31/U2   punkcie gastronomicznym     A        
170  KOWALSKI MICHAŁ       -   gastronomia  ul. Witkiewicza 49/U13   punkcie gastronomicznym     A        
171  KOZIOŁ ANNA; KAUP ANDRZEJ       -   gastronomia  Ku Słońcu 40   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
172  KRAJEWSKA MAŁGORZATA; MATECKA DOMINIKA       -   gastronomia  ul. Bulwar Gdyński- działka 5/10, obręb 1085    punkcie gastronomicznym "Bulwary Cafe"     A     B     
173  KRASOWSKA GENOWEFA       -   gastronomia  KAROLA HUBERTA ROSTWOROWSKIEGO (działka 17/1, obręb 2066)   punkcie gastronomicznym     A        
174  KRAUSE PIOTR       -   gastronomia  Przyjaciół Żołnierza 4   szaszłykarni     A        
175  KREPSZTUL HALINA       -   gastronomia  3-go Maja róg Owocowej (Pawilon nr 1) działka 20/1 obręb 1040    punkcie gastronomicznym "MEGA BAR"     A        
176  KREPSZTUL HALINA       -   gastronomia  3-go Maja róg Owocowej (Pawilon nr 2) działka 20/1 obręb 1040   punkcie gastronomicznym "PUB BAR NA START"     A        C  
177  KRUPIŃSKI MIROSŁAW; KRUPIŃSKI PRZEMYSŁAW       -   gastronomia  WŁADYSŁAWA SZAFERA 128A/3   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
178  KUBIAK AGNIESZKA       -   gastronomia  ul. Jagiellońska 14-15 lok. U/4   punkcie gastronomicznym     A        
179  KUBIAK GRZEGORZ       -   gastronomia  ul. Kaszubska 19/1A   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
180  KUBIŃSKI ADAM       -   gastronomia  ul. Gombrowicza róg ul. Łubinowej    pijalni piwa     A        
181  KUKOWKA ROBERT       -   gastronomia  ul. Ks. Bogusława X 8/1+15   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
182  KUKOWKA ROBERT       -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 29/U9   punkcie gastronomicznym     A        C  
183  KUKOWKA ROBERT       -   gastronomia  ul. Dworcowa 19/U05   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
184  KUNIKOWSKI DARIUSZ; KUNIKOWSKI ZENON       -   gastronomia  ul. Tadeusza Wendy 14   "STAREJ RZEŹNI"     A     B     C  
185  KUNIKOWSKI DARIUSZ; KUNIKOWSKI ZENON       -   gastronomia  Rycerska 3   restauracji "Zamkowa"     A     B     C  
186  KUROWSKA AGNIESZKA; SIUDEK JACEK       -   gastronomia  Jagiellońska 80/10   punkcie gastronomicznym     A     B     
187  KUŹNIARSKA LUDWIKA       -   gastronomia  KRZYSZTOFA KOLUMBA 1   restauracji "Kolumb"     A        C  
188  LAJDAMIK MARCIN       -   gastronomia  ŚLĄSKA 41/1   restauracji "KUŹNIA"     A     B     C  
189  LASKOWSKI PRZEMYSŁAW       -   gastronomia  Przyjaciół Żołnierza 78A/U   punkcie gastronomicznym "Pizzerii Alle dobre"     A     B     
190  LAZAR JANUSZ       -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 67   punkcie gastronomicznym CBK AMBASADOR     A     B     C  
191  LEKAN ALEKSANDRA       -   gastronomia  JULIUSZA SŁOWACKIEGO 14/1U   punkcie gastronomicznym        B     
192  LENCZYK JUSTYNA       -   gastronomia  Metalowa 34   punkcie gastronomicznym     A     B     
193  LENKOWSKI ARKADIUSZ, LEŹNICKI TOMASZ       -   gastronomia  Wielkopolska 19   restauracji "Willa Ogrody"     A     B     C  
194  LENKOWSKI ARKADIUSZ, LEŹNICKI TOMASZ       -   gastronomia  ul. Wielkopolska 18   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
195  LEWANDOWSKI RAFAŁ; DYMARCZYK DARIUSZ; BALIK ZBIGNIEW       -   gastronomia  Al. Piastów 57/U4   Pizzerii MARCO POLO     A     B     
196  LICHT BOŻENA; PRZEWORSKA ALICJA       -   gastronomia  STANISŁAWA MONIUSZKI 6/1   kawiarni-księgarni "między wierszami..."        B     
197  LIPIŃSKA MAGDALENA       -   gastronomia  Plac Zwycięstwa 1/U4   punkcie gastronomicznym        B     
198  LIS JERZY       -   gastronomia  Metalowa działka 21/5, obręb 4113   pawilonie gastronomicznym     A        
199  LIS PIOTR       -   gastronomia  Gryfińska 60   pizzerii O.K.     A     B     
200  ŁAWICKI MACIEJ; PŁUSA MACIEJ; RATAJCZYK MACIEJ       -   gastronomia  ul. Monte Cassino 1/1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
201  ŁOZIŃSKI MICHAŁ       -   gastronomia  ul. Targ Rybny 1/U2,U3   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
202  ŁUBKOWSKI ZDZISŁAW       -   gastronomia  ANIELI KRZYWOŃ 18   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
203  MACIEJEWSKI MACIEJ       -   gastronomia  Plac Żołnierza Polskiego 1B   punkcie gastronomicznym     A        C  
204  MACIEJUNIEC INEZA       -   gastronomia  ul. Małopolska (budynek Filharmonii) 48   punkcie gastronomicznym        B     C  
205  MACIUBA KAMILA; MACIUBA KAROLINA       -   gastronomia  ul. Bociania 20   punkcie gastronomicznym     A        
206  MADEJ MARIAN       -   gastronomia  ul. Kablowa 9   Restauracji "Leśna"     A        C  
207  MAJKA PIOTR       -   gastronomia  Wielka Odrzańska 31/U/UC   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
208  MAKOSZ KATARZYNA       -   gastronomia  Jana Bosko (pawilon 15, rynek "Kalinka")   pubie "Local"     A        
209  MALCHEREK ANDRZEJ       -   gastronomia  Al. Powstańców Wielkopolskich 20   klubie muzycznym FREE BLUES CLUB     A     B     C  
210  MALESA MAREK; MALESA DOROTA       -   gastronomia  MARCINA KASPRZAKA 1A/I   Restauracja "Rosa"     A     B     
211  MAŃKOWSKI ZBIGNIEW       -   gastronomia  LUCJANA RYDLA 92   RESTAURACJI U ZBYCHA     A     B     C  
212  MATŁOSZ MARIA       -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 63/U   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
213  MAZUR AGNIESZKA       -   gastronomia  ul. Zakole 3A   punkcie gastronomicznym     A     B     
214  MĄCZKA EWA       -   gastronomia  ul. Młodzieży Polskiej 26B (Targowisko Zdroje - pawilon nr 9)   punkcie gastronomicznym     A        
215  MIKICIUK GRZEGORZ       -   gastronomia  Krzemienna 1C   punkcie gastronomicznym     A     B     
216  MILEWSKA BARBARA       -   gastronomia  Ks. Bogusława X 5/LU2   Salonie Rozmaitości "FANABERIA"        B     C  
217  MIŚKIEWICZ MAŁGORZATA       -   gastronomia  ul. Małopolska 3/2   punkcie gastronomicznym "JAK MALINA"        B     
218  MITSOPOULOS CHRISTOS       -   gastronomia  WALERIANA ŁUKASIŃSKIEGO 4A/U1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
219  MIZGALSKA MARTA       -   gastronomia  ul. Wielka Odrzańska 31/lok. gastronomiczny   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
220  MYSIARA RAFAŁ       -   gastronomia  ul. Pocztowa 9 lok. U/1   punkcie gastronomicznym     A        C  
221  NALEWAJ MARCIN; KUCHARSKA-NALEWAJ KINGA       -   gastronomia  ul. Ks. Bogusława X 50/LU1   Barze "Towarzyska"     A     B     C  
222  NGUYEN VAN HOANG       -   gastronomia  ul. Mickiewicza (działka 8/1, obręb 2076)/ ul. Lelewela (działka 8/2, obręb 2076)    punkcie gastronomicznym     A        
223  NGUYEN VAN HOANG       -   gastronomia  Smolańska działka 2/3 obręb 1064   punkcie gastronomicznym     A        
224  NGUYEN VAN HOANG       -   gastronomia  Komuny Paryskiej 40 U/5    kuchni orientalnej     A        
225  NIEMCZEWSKA IWONA       -   gastronomia  MARSZ. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 18/2   Restauracji " Z drugiej strony lustra"     A     B     C  
226  NIERADKA SZYMON       -   gastronomia  GEN. LUDOMIŁA RAYSKIEGO 19   punkcie gastronomicznym     A     B     
227  NIKOLENKO IRYNA       -   gastronomia  ul. Wielka Odrzańska 23   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
228  NIKOLENKO IRYNA       -   gastronomia  ul. Osiek 1 lok. U/2    punkcie gastronomicznym     A     B     C  
229  NIKOLENKO IRYNA       -   gastronomia  ul. Panieńska 19   restauracji "Ukraineczka"     A     B     C  
230  NIZIOŁ GRAŻYNA       -   gastronomia  ul. Staszica 1 - Targowisko "Manhattan" paw. 53 D   punkcie gastronomicznym     A     B     
231  NOWAKOWSKI MATEUSZ       -   gastronomia  ul. Bolesława Krzywoustego 69/U1   punkcie gastronomicznym     A        
232  NOWOPOLSKI STANISŁAW       -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 39A    punkcie gastronomicznym     A     B     C  
233  OKWIECIŃSKI MACIEJ       -   gastronomia  MARSZ. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 7/lok. U/6b   restauracji "Stara Piekarnia"     A     B     C  
234  OLSZEWSKA BEATA       -   gastronomia  Al. Powstańców Wielkopolskich 29   punkcie gastronomicznym     A        
235  OMER DEMIR       -   gastronomia  ul. Ks. Bogusława X 7/1   punkcie gastronomicznym     A        
236  ORDA-HUBIŃSKI MICHAŁ       -   gastronomia  al. Bohaterów Warszawy 111/U1   punkcie gastronomicznym        B     C  
237  ORDA-HUBIŃSKI MICHAŁ       -   gastronomia  al. Bohaterów Warszawy 111/U1   punkcie gastronomicznym        B     C  
238  ORZECHOWSKI JERZY       -   gastronomia  Dąbska 7   restauracji     A     B     C  
239  OSIŃSKI RAFAŁ; ROESSLER PAWEŁ       -   gastronomia  ul. Chlebowa 15   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
240  OTYŃSKA-OCIEPKA MAŁGORZATA, KOLASIŃSKI JACEK       -   gastronomia  Wielka Odrzańska 18A/U   restauracji     A     B     C  
241  OWCZAREK PAWEŁ       -   gastronomia  ul. Obrońców Stalingradu 16/LU1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
242  PADAWA V GOLEMA DOMINIK, JUSZCZAK JOLANTA, GOLEMA DARIUSZ SPÓŁKA JAWNA       -   gastronomia  Pl. Orła Białego 10   Restauracja TRATTORIA TOSCANA     A     B     C  
243  PADAWA V GOLEMA DOMINIK, JUSZCZAK JOLANTA, GOLEMA DARIUSZ SPÓŁKA JAWNA       -   gastronomia  Pl. Orła Białego 10   Pubie CAFFE-VENEZIA     A     B     C  
244  PALTO ALICJA; ZIĘBA KRZYSZTOF; PALTO JANUSZ       -   gastronomia  ul. Odrowąża 2   punkcie gastronomicznym "KULUARY by PIZZA PALTOTINI"     A     B     
245  PASZKOWICZ BOGUSŁAWA       -   gastronomia  ul. Zamknięta 3   Barze "KLIPER"     A        
246  PASZYŃSKI ANDRZEJ       -   gastronomia  Al. Niepodległości 13/U1 (wejście od ul. Tkackiej 28)   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
247  PAWLAK PAWEŁ       -   gastronomia  ul. Robotnicza 14/lok. U/2   Pubie PREMIER HENRIKE     A     B     C  
248  PEŁECHATY ELEONORA       -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 42/U1 i U2   w Barze Bistro "Piccolo"     A     B     
249  PERUGA JERZY       -   gastronomia  WALERIANA ŁUKASIŃSKIEGO 42/10   pizzerii "Peruga"     A     B     
250  PILANC GRZEGORZ       -   gastronomia  Św. Barbary działka 36/3 obręb 3009 ( przy budynku nr 1A )    PIJALNI PIWA     A        
251  PILECKI JACEK       -   gastronomia  MARIANA RAPACKIEGO 14   Pijalnia Piwa "KUFLANDIA"     A     B     C  
252  PILIMAN MARCIN       -   gastronomia  Plac Orła Białego 1   Restauracji "Dzika Gęś"     A     B     C  
253  PŁONKA IRENA; PŁONKA LESZEK       -   gastronomia  ul. Śląska 38/U1   Masters Club     A     B     C  
254  PŁONKA IRENA; PŁONKA LESZEK       -   gastronomia  ul. Śląska 38/u1   London Pub     A     B     C  
255  PRUSZKO DAMIAN; WERBIŃSKI MARCIN       -   gastronomia  ul. Kaszubska 20/1   punkcie gastronomicznym     A     B     
256  PRZYBYLSKI DARIUSZ       -   gastronomia  ul. Ostrawicka - działka 13/2, 143 obręb 2063    punkcie gastronomicznym        B     
257  PUC ARKADIUSZ       -   gastronomia  Kwiatowa 14B   pizzerii "DESPERADOS"     A        
258  PUC ARKADIUSZ       -   gastronomia  Sienna 7   restauracji "Harnaś"     A     B     C  
259  PURZYCKI MIROSŁAW       -   gastronomia  ul.Hangarowa 13/16   restauracji     A     B     C  
260  PYTA SŁAWOMIR       -   gastronomia  ul. Jana z Kolna 7   punkcie gastronomicznym MARINA FISH GRILL     A     B     
261  RACHUBA TOMASZ       -   gastronomia  Starkiewicza/Chmielewskiego działka 78 obręb 1057   BARZE POD KLONEM     A        
262  RACHWALSKI SŁAWOMIR       -   gastronomia  ŚW. BARBARY 1A   punkcie gastronomicznym     A        C  
263  RACHWALSKI KRZYSZTOF       -   gastronomia  Al. Papieża Jana Pawła II 45/U1   punkcie gastronomicznym     A     B     
264  RADECKI ZBIGNIEW       -   gastronomia  ul. Tkacka 12/U   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
265  RADZISZEWSKA BEATA       -   gastronomia  Przestrzenna 9   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
266  RAFAŁ KOŚMIŃSKI       -   gastronomia  ul. Żołnierska - działka 14, obręb 2046    Klub bilardowy MAXTON     A        
267  RAK DARIUSZ       -   gastronomia  Jagiellońska 67   klubie bilardowym "Olimpic"     A     B     C  
268  RESZCZYŃSKA IZABELA       -   gastronomia  JANA MATEJKI 8   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
269  RICHTER ELŻBIETA       -   gastronomia  Perlista 40   punkcie gastronomicznym "KARCZMA RZYM"     A     B     C  
270  ROGOWSKI SŁAWOMIR       -   gastronomia  ANDRZEJA STRUGA 42   restauracji Berlin Doner Kebab     A        
271  ROGOWSKI SŁAWOMIR       -   gastronomia  Bohaterów Warszawy 40 (C.H Turzyn)   punkcie gastronomicznym Berlin Doner Kebap     A        
272  ROGOWSKI SŁAWOMIR       -   gastronomia  Niepodległości 36 (Galeria Kaskada)   punkcie gastronomicznym Berlin Doner Kebap     A        
273  ROGOWSKI SŁAWOMIR       -   gastronomia  Ku Słońcu 67 (C.H Ster)   punkcie gastronomicznym Berlin Doner Kebap     A        
274  ROGOWSKI SŁAWOMIR       -   gastronomia  ul. Struga (C.H. Outlet Park) 42   restauracji Berlin Donner Kebab lok. nr 0638     A        
275  ROGOWSKI SŁAWOMIR       -   gastronomia  al. Wyzwolenia 18-20   restauracji BERLIN DONER KEBAP     A        
276  ROGOŻA MAŁGORZATA       -   gastronomia  Dworcowa 19/U05   punkcie gastronomicznym "Małpi Gaj"     A     B     C  
277  RONIN-WALKNOWSKA KATARZYNA       -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 170/U2   punkcie gastronomicznym     A     B     
278  ROSIŃSKA BEATA       -   gastronomia  Walecznych ( działka nr 118/2 z obrębu 4045) Targowisko Zdroje (PAWILON 4,5)    Barze ROS - BEN     A        
279  RYBARCZYK MICHAŁ       -   gastronomia  ul. Dworcowa 19/1U   punkcie gastronomicznym     A     B     
280  RYCHLEWSKA ELŻBIETA       -   gastronomia  Pl. Zwycięstwa 1/U11   Cafe Bar "Uśmiech"     A     B     C  
281  SAS ZBIGNIEW       -   gastronomia  Al. Papieża Jana Pawła II działka 16/1 obręb 1032   clubie "AVANTI"     A     B     C  
282  SAWA PAWEŁ       -   gastronomia  Al. Wyzwolenia 44A   punkcie gastronomicznym     A        
283  SKODDA-REONTZKA MAŁGORZATA; REONTZKI MAREK       -   gastronomia  ul. Ku Słońcu 25d   punkcie gastronomicznym     A     B     
284  SKRZYPCZYŃSKA ŻANETA       -   gastronomia  EUGENIUSZA ROMERA działka 52/4 (obok nr 61)   piwiarni     A        
285  SKUMIAŁ DOROTA       -   gastronomia  E.Gierczak 24/25   barze "U DOROTY"     A        
286  SKURATOWSKI DARIUSZ       -   gastronomia  Przyjaciół Żołnierza 128B   punkcie gastronomicznym "THANH LONG"     A        
287  SŁOKA ROBERT       -   gastronomia  ul. Tkacka 50/U1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
288  SŁOMION JANUSZ       -   gastronomia  Księcia Bogusława X 9/1   pubie "Na Melanżu"     A     B     C  
289  SŁOMION JANUSZ; CZELADZIŃSKA IZABELA       -   gastronomia  JAGIELLOŃSKA 89/ 1A   punkcie gastronomicznym "COYOTE CLUB"     A     B     C  
290  SMOLUK LESZEK       -   gastronomia  ul. Księżnej Ludogardy 58   pubie "Piramida"     A     B     C  
291  SMORĄG DANUTA       -   gastronomia  ul. Ludowa 25   punkcie gastronomicznym     A        C  
292  SOBOLEWSKA BEATA       -   gastronomia  Rynek Sienny 1   restauracji "Plenty"     A     B     C  
293  SOBOLEWSKA BEATA, SOBOLEWSKI BOLESŁAW       -   gastronomia  KORSARZY 34   Restauracji "NA KUŃCU KORYTARZA"     A     B     C  
294  SPATZIER ROBERT       -   gastronomia  Zaranie 9/U2   restauracji "Telepizza"     A        
295  STACHOWIAK MARTA       -   gastronomia  Aleja Papieża Jana Pawła II 3-4   pubie "Cesky film"     A     B     C  
296  STANKIEWICZ MIROSŁAW       -   gastronomia  ul. Stacyjna/ Racławicka - działka 2/7, obręb 4055   punkcie gastronomicznym     A        C  
297  STANNY JULIA       -   gastronomia  ul. Nowy Rynek 6/lokal U/1   punkcie gastronomicznym BAJGLE KRÓLA JANA     A     B     
298  STEFANIAK MARCIN       -   gastronomia  Osiek 10/5   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
299  STĘŻAŁA AGNIESZKA; STĘŻAŁA IZABELA       -   gastronomia  Jagiellońska 80/U1   punkcie gastronomicznym "Cafe Bar"     A     B     C  
300  STROJNIK MAŁGORZATA; WIŚNIEWSKI DAMIAN       -   gastronomia  Księcia Bogusława X 47/10   punkcie gastronomicznym     A        
301  STROJNIK MAŁGORZATA; WIŚNIEWSKI DAMIAN       -   gastronomia  Ks. Bogusława X 5/U1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
302  STROJNY MAREK       -   gastronomia  KS. PIOTRA WAWRZYNIAKA 5   Restauracji MARS     A     B     C  
303  SZAŁAPSKA MARIOLA       -   gastronomia  EUGENIUSZA ROMERA 10   restauracji "Jantar"     A        
304  SZCZECIŃSKIE CENTRUM TENISOWE JAKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA       -   gastronomia  ul. Dąbska 11a   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
305  SZCZEPAŃSKI TOMASZ       -   gastronomia  ul. Brązowa 14/U2   punkcie gastronomicznym     A     B     
306  SZCZUPLAK MATEUSZ; SZCZUPLAK MICHAŁ       -   gastronomia  ul. Rayskiego 24/U2   punkcie gastronomicznym     A     B     
307  SZCZUREK MARIA       -   gastronomia  ul. Zaranie 4   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
308  SZEREMETA GRZEGORZ; PETTERSEN ROBERT       -   gastronomia  AL. WYZWOLENIA 18-20   lokal gastronomiczny "CITY BREAK"     A     B     C  
309  SZEWCZUK PIOTR       -   gastronomia  Mariacka 26/3/26/4   restauracji     A     B     C  
310  SZLACHETKA IZABELA       -   gastronomia  ul. Szwedzka 28/U4   punkcie gastronomicznym     A     B     
311  SZTADILÓW MICHAŁ       -   gastronomia  ul. Bandurskiego 96/U6   punkcie gastronomicznym     A     B     
312  SZUKIEWICZ - SZARKAS IZABELA; ZDROJEWSKI JAROSŁAW       -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 67   restauracji Bohema     A     B     C  
313  SZYMCZAK IRENA       -   gastronomia  Sienna 1,2,3   restauracji w hotelu "Podzamcze"     A     B     C  
314  ŚLUSARCZYK RAFAŁ       -   gastronomia  ul. Łubinowa 75   punkcie gastronomicznym Stara Venezia - Pizza i Pasta     A     B     
315  ŚMIGAJ MONIKA       -   gastronomia  ul. Kolumba 1 lok. od 0.7 do 0.9    punkcie gastronomicznym        B     
316  ŚPIEWAK DARIUSZ       -   gastronomia  Al. Bohaterów Warszawy 55   klubie studenckim SZAFA     A        C  
317  ŚPIEWAK DARIUSZ, DOBROSOLSKA KATARZYNA       -   gastronomia  Al. Bohaterów Warszawy 75   Klubie studenckim "Pralnia"     A        C  
318  TABIŃSKI JAN       -   gastronomia  Witkiewicza 1B   kawiarni     A        
319  TABORSKI PATRYK       -   gastronomia  MARII DĄBROWSKIEJ 34   punkcie gastronomicznym     A     B     
320  TABORSKI WŁODZIMIERZ       -   gastronomia  al. Wojska Polskiego 65   Restauracji "Willa West-Ende"     A     B     C  
321  TEKIEL KONRAD PIOTR       -   gastronomia  Rynek Nowy 5   punkcie gastronomicznym     A     B     
322  THAN ALICJA; GRIGORYAN HRACHYA       -   gastronomia  Mała Odrzańska 19   restauracji "IZUMI SUSHI"     A     B     C  
323  TOKARZ JOANNA, ŚLIWA JACEK       -   gastronomia  ul. Fioletowa 10/u   punkcie gastronomicznym     A        
324  TOMASZEWSKA JUSTYNA       -   gastronomia  Pocztowa 8/U6   pubie "Shisha House"     A     B     C  
325  TOMASZEWSKI MARIUSZ       -   gastronomia  Winogronowa 2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
326  TREPCZYŃSKA IWONA       -   gastronomia  ul. Żołnierska - działka nr 2, obręb 2046 2   punkcie gastronomicznym     A        
327  TRUSIUK MAREK       -   gastronomia  MARIANA LANGIEWICZA 18/17   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
328  TRUSIUK MAREK       -   gastronomia  MARIANA LANGIEWICZA 20/10   punkcie gastronomicznym     A     B     
329  TRZECIAK PIOTR, TRZECIAK ANDRZEJ       -   gastronomia  Tkacka 68/U-gastronomia   restauracji "VINCENT"     A     B     C  
330  TRZECIAK PIOTR; TRZECIAK ANDRZEJ       -   gastronomia  Tkacka 2a   pizzerii     A        
331  UDZIELA ŁUCJA       -   gastronomia  ul. Pyrzycka 15c   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
332  WAGNER BEATA       -   gastronomia  Bulwar Gdyński- działka 2, obręb 1085    punkcie gastronomicznym     A     B     C  
333  WAGNER BEATA       -   gastronomia  ul. Jana z Kolna 7 (działka nr 10/3, obręb 1084)   Restauracji Paladin     A     B     C  
334  WARŻAJTIS DOROTA       -   gastronomia  ul. Podbórzańska 54   punkcie gastronomicznym     A     B     
335  WASZAK ALICJA       -   gastronomia  ul. Batalionów Chłopskich 44A/1A/U   Restauracji - Pizzerii "Napoli"     A     B     
336  WESOŁOWSKI ANDRZEJ       -   gastronomia  Pl. Hołdu Pruskiego 8/U4   restauracji "Spiżarnia Szczecińska"     A     B     C  
337  WIECZOREK ROBERT       -   gastronomia  Księcia Bogusława X 51/U1   punkcie gastronomicznym     A     B     
338  WIERZBA ZOFIA; SCHRAMM ZOFIA       -   gastronomia  Małopolska 45/U   punkcie gastronomicznym     A     B     
339  WILUSZ RENATA       -   gastronomia  ul. Rostocka 110A   punkcie gastronomicznym     A     B     
340  WINNICKA MARZENNA       -   gastronomia  Krzywoustego 23/U4   punkcie gastronomicznym     A     B     
341  WIŚNIEWSKI DAMIAN       -   gastronomia  KS. PIOTRA ŚCIEGIENNEGO 7A/U2   punkcie gastronomicznym     A     B     
342  WIŚNIEWSKI DAMIAN       -   gastronomia  ul. Ks. Bogusława X 4/1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
343  WIŚNIEWSKI MACIEJ       -   gastronomia  ul. Śląska 12/1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
344  WIŚNIEWSKI MACIEJ       -   gastronomia  Al. Papieża Jana Pawła II 43/U1   punkcie gastronomicznym "Public Cafe"     A     B     C  
345  WITKOWSKA KAROLINA       -   gastronomia  ul. Kostrzewskiego 19 l/U5   punkcie gastronomicznym     A     B     
346  WNĘK PRZEMYSŁAW       -   gastronomia  ul. Św. Ducha 4- parter   punkcie gastronomicznym     A     B     
347  WNĘK PRZEMYSŁAW       -   gastronomia  ul. Św. Ducha 4- III piętro   punkcie gastronomicznym        B     
348  WNĘK PRZEMYSŁAW       -   gastronomia  ul. Przestrzenna 3   Tawernie Żeglarskiej     A     B     C  
349  WODNICKA BEATA       -   gastronomia  Aleja Wojska Polskiego 184C   punkcie gastronomicznym "Kulinarne Atelier"        B     
350  WOJCIECHOWSKA KATARZYNA       -   gastronomia  PIOTRA MICHAŁOWSKIEGO 13   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
351  WOJTKOWIAK JANUSZ       -   gastronomia  ANDRZEJA MAŁKOWSKIEGO 28/1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
352  WOLIK MARCIN       -   gastronomia  Al. Wyzwolenia 117 lok. U/2   punkcie gastronomicznym     A     B     
353  WOLSKI PAWEŁ       -   gastronomia  EMILII SCZANIECKIEJ 6B   pizzerii "Swojska"     A        
354  WOLSKI PIOTR       -   gastronomia  Wesoła 3A   Pizzerii "Venecia"     A        C  
355  WOŁOSZYN BARBARA       -   gastronomia  Szeroka działka 18/4, obręb 2049 (przy budynku nr 38)   bistro Basia     A        
356  WOŁOSZYN BARBARA       -   gastronomia  WALERIANA ŁUKASIŃSKIEGO 42D/8   punkcie gastronomicznym     A     B     
357  WORONOWICZ DARIUSZ       -   gastronomia  Plac Kilińskiego 1 (pawilon nr 66)   punkcie gastronomicznym     A        
358  WOROPAY-HORDZIEJEWICZ BEATA       -   gastronomia  ul. Dworcowa 19/U05   punkcie gastronomicznym "Małpi Gaj"     A     B     C  
359  WOROPAY-HORDZIEJEWICZ BEATA       -   gastronomia  Rynek Nowy 2   punkcie gastronomiczny "Sushi Bar"     A     B     
360  WOROPAY-HORDZIEJEWICZ BEATA; CICHACZEWSKA LUCYNA       -   gastronomia  Pl. Rodła 8   klubie nocnym "Disco Fama"     A     B     C  
361  WOROPAY-HORDZIEJEWICZ BEATA; CICHACZEWSKA LUCYNA       -   gastronomia  Jagiellońska 68   Klubokawiarnia - PRL     A     B     C  
362  WOŹNIAK ANNA       -   gastronomia  ul. Kwiatowa 29   Gospodzie Herbu "Korab"     A     B     
363  WÓJCIK KATARZYNA       -   gastronomia  Bulwar Piastowski działka 44/obręb 1037   restauracji "STOCKHOLM"     A     B     C  
364  WÓJCIK KATARZYNA       -   gastronomia  ul. Bulwar Piastowski - działka nr 44, obręb 1037 (pawilon nr 4)    pawilonie gastronomicznym CAFE STOCKHOLM     A     B     
365  WÓJCIK WOJCIECH       -   gastronomia  Al. Powstańców Wielkopolskich działka 13/2, obręb 1054    punkcie gastronomicznym "Dąbrówka"     A        
366  WRZOSEK ARIEL       -   gastronomia  KS. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO 14/U00.1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
367  YASUDA SHIN       -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 22 lok. U1   punkcie gastronomicznym     A     B     
368  YASUDA SHIN       -   gastronomia  al. Wyzwolenia 18-20 (C.H. Galaxy)   Sushi Barze Takumi     A     B     
369  ZAGRODNY-KUCZER JOLANTA, ZAGRODNY-KUCZER GRZEGORZ       -   gastronomia  ul. Jagiellońska 71/U2   restauracji "Euro Club"     A     B     C  
370  ZALESKI KRZYSZTOF; ŻURAWIK WOJCIECH       -   gastronomia  Wielka Odrzańska 20/U   punkcie gastronomicznym "Wół i Krowa"     A     B     C  
371  ZALESKI KRZYSZTOF; ŻURAWIK WOJCIECH       -   gastronomia  ul. Jagiellońska 11/U2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
372  ZANDBERG ANNA; ZANDBERG PAWEŁ       -   gastronomia  ul. Gierczak 24, 25   restauracji RETRO     A        
373  ZAPAŚNIK KRZYSZTOF       -   gastronomia  ul. Jagiellońska 11/U2,U5   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
374  ZASIM KONRAD, ZASIM MAŁGORZATA       -   gastronomia  Południowa dz. 1/44, 1/46/obręb 2141   restauracji "Chałupa"     A     B     C  
375  ZBORALSKI ANDRZEJ MAREK       -   gastronomia  Al. Bohaterów Warszawy 17/U3   ARCHIWUM PUB     A     B     C  
376  ZDROJEWSKI JAROSŁAW       -   gastronomia  ul. Sienna 6 lok. U/1   Restauracji BACHUS     A     B     C  
377  ZEER MAJED       -   gastronomia  ul. Tkacka 50   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
378  ZIELIŃSKI SZYMON       -   gastronomia  ul. Nad Odrą- działka 6/6, obręb 3071 (pomiędzy budynkiem 107-109)    pawilonie gastronomicznym     A        
379  ZIUZIAKOWSKA MAGDALENA       -   gastronomia  ul. Ks. Bogusława X 51/U2   kawiarni "Ciepło-Zimno"     A        
380  ZYCH ANDRZEJ; KAROLAK SŁAWOMIR       -   gastronomia  ul. Kaszubska 57   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
381  ŻERUCHA KAROLINA       -   gastronomia  ul. Wielka Odrzańska 18/U   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
382  KOCZAN URSZULA       sklep   -  Pl. Wolności 1   sklepie spożywczym     A     B     C  
383  ADAMCZYK MARIUSZ       sklep   -  ul. Jasna 15 lok. 8    punkcie handlowym     A        
384  ADAMOWICZ KATARZYNA       sklep   -  ul. Hrubieszowska, działka nr 33/2, obręb 2092    sklepie spożywczym "Bogda"     A     B     C  
385  ALEKSANDROWICZ PIOTR       sklep   -  ul. Dębogórska 10A/U1   sklepie monopolowym     A     B     C  
386  ANTCZAK ADRIAN       sklep   -  Stołczyńska 64   punkcie handlowym     A     B     C  
387  ANTCZAK SANDRA       sklep   -  ul. Wiosny Ludów - działka 8/16 "dr" obręb 2035    punkcie handlowym     A     B     C  
388  ARAMOWICZ AGATA       sklep   -  Kaszubska 20/2   sklepie "Żabka"     A        
389  ARASZKIEWICZ DANUTA       sklep   -  Sarnia 45/1   sklepie spożywczym     A     B     
390  ARDELLI JAN       sklep   -  EMILII PLATER 10/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
391  BANASIK EDYTA       sklep   -  Jagiellońska 86/U4   punkcie handlowym        B     
392  BANAŚ IRENA       sklep   -  WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA 29/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
393  BANAŚ IZABELLA       sklep   -  Komuny Paryskiej przy budynku nr 32A   punkcie handlowym     A        
394  BANDURA ALINA       sklep   -  ul. Szosa Polska 86   punkcie handlowym     A     B     C  
395  BANDURA EWA; BANDURA WALDEMAR       sklep   -  Nad Odrą 45   sklepie spożywczym " DELIKATESY ALA"     A     B     C  
396  BARAN IWONA       sklep   -  ul. Dzierżonia 51   sklepie spożywczym     A     B     C  
397  BARAN IWONA       sklep   -  ul. Przyjaciół Żołnierza 53/U1   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
398  BARAN MONIKA       sklep   -  ADAMA MICKIEWICZA 134   sklepie spożywczym "ŻABKA"     A     B     C  
399  BEDNARZ GRAŻYNA       sklep   -  Szybowcowa 41F   punkcie handlowym     A        
400  BERDZIK JOLANTA       sklep   -  JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO 39/U1   sklepie "GROSZEK"     A        
401  BIELENIA PIOTR       sklep   -  ul. Ks. Bogusława X 48/LU1    punkcie handlowym     A     B     C  
402  BIELSKA ANNA       sklep   -  MARSZ. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 19/U2   sklepie spożywczym     A     B     C  
403  BIESSEK BOŻENA       sklep   -  WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO 8/U2   punkcie handlowym     A        
404  BIK ANDRZEJ       sklep   -  Anieli Krzywoń 16/U4   punkcie handlowym     A        
405  BLANGIEWICZ CEZARY       sklep   -  Al. Bohaterów Warszawy 40 lokal 2.F.12 (C.H. Turzyn)   punkcie handlowym        B     
406  BOJANOWSKI ANDRZEJ       sklep   -  ul. Niemierzyńska 29A   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
407  BOJANOWSKI ANDRZEJ       sklep   -  ul. Księcia Barnima III Wielkiego 13A,14A/U5   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
408  BOJANOWSKI JACEK       sklep   -  ul. Raginisa 1   punkcie handlowym     A     B     C  
409  BOJANOWSKI JACEK       sklep   -  Al. Wyzwolenia 95/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
410  BOJANOWSKI JACEK       sklep   -  al. Wyzwolenia 66/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
411  BOJKO TOMASZ       sklep   -  Łubinowa 70A   punkcie handlowym     A        
412  BOROCHOWSKI ARTUR       sklep   -  ul. Komuny Paryskiej 40   punkcie handlowym     A     B     C  
413  BOSAK KATARZYNA       sklep   -  ul. Budziszyńska 18   punkcie handlowym     A     B     C  
414  BOSAK RYSZARD       sklep   -  Budziszyńska 18   sklepie spożywczo-monopolowym     A     B     C  
415  BRANECKA ANNA       sklep   -  WALERIANA ŁUKASIŃSKIEGO 39B/LU1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
416  BROCKA MONIKA       sklep   -  Beżowa 14A/U   SKLEPIE SPOŻYWCZYM     A     B     C  
417  BRUNGALSKI DACJAN       sklep   -  ul. Ogrodnicza 90   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
418  BUDNY JOANNA       sklep   -  Osiedle Pomorzany działka 33/12, obręb 1056   sklepie monopolowym     A     B     C  
419  BUDNY ŁUKASZ       sklep   -  Swojska 6A/U4   punkcie handlowym     A     B     C  
420  BUDNY ŁUKASZ       sklep   -  ul. Mieszka I - obręb 1050, działka 5/20 ( przy budynku nr 105)    punkcie handlowym     A     B     C  
421  BUDNY ŁUKASZ       sklep   -  Witkiewicza 41   sklepie     A     B     C  
422  BUDNY ŁUKASZ       sklep   -  Łubinowa 75   sklepie     A     B     C  
423  BUDNY ŁUKASZ       sklep   -  KRZYSZTOFA KOLUMBA 13   punkcie handlowym     A     B     C  
424  BUDNY ŁUKASZ       sklep   -  Brązowa 25A/U   punkcie handlowym     A     B     C  
425  BUDNY ŁUKASZ       sklep   -  KSIĘCIA JÓZEFA PONIATOWSKIEGO 2A/U2,U3   sklepie spożywczym     A     B     C  
426  BUDNY ŁUKASZ       sklep   -  ul. Batalionów Chłopskich 57/U   punkcie handlowym     A     B     C  
427  BUDNY ŁUKASZ       sklep   -  Kaperska 31   punkcie handlowym     A     B     C  
428  BUDNY ŁUKASZ       sklep   -  Maksymiliana Golisza 25B/U-2   sklepie spożywczym     A     B     C  
429  BUDNY ŁUKASZ       sklep   -  ul. Ogrodnicza 22   sklepie spożywczym     A     B     C  
430  BUDNY ŁUKASZ       sklep   -  ul. Młodzieży Polskiej 32b/u1   punkcie handlowym     A     B     C  
431  BUDNY ŁUKASZ       sklep   -  ANDRZEJA STRUGA 18   punkcie handlowym     A     B     C  
432  BUKOWSKA JANINA       sklep   -  Gdańska 3f (działka 1/67, obręb 1091)   punkcie handlowym "Ja Zen"     A        C  
433  BUKOWSKI ZDZISŁAW       sklep   -  ul. Brązowa 86/U3   sklepie "Lech"     A     B     C  
434  BURCHACKA RENATA       sklep   -  Kapitańska 7/lok. U/1   sklepie     A     B     C  
435  BYSZKIEWICZ MARTA       sklep   -  ANNY WALENTYNOWICZ dz. 12/12, obręb 2074 przy nr 2   punkcie handlowym     A     B     C  
436  CHLEBOWSKA BEATA       sklep   -  Bolesława Krzywoustego 58C   sklepie spożywczym     A     B     C  
437  CHOCHŁA EWELINA       sklep   -  ul. Włościańska 1 lok.U/9   sklepie spożywczym Freshmarket     A     B     C  
438  CHWIAŁKOWSKA KAMILA       sklep   -  KONSTANTEGO MACIEJEWICZA 17   sklepie spożywczym "FRESHMARKET"     A     B     C  
439  CHYZA KRZYSZTOF       sklep   -  TADEUSZA ZAWADZKIEGO 178   sklepie "Żabka"     A     B     C  
440  CHYZA KRZYSZTOF       sklep   -  WŁADYSŁAWA SZAFERA 190/C   sklepie "Żabka"     A     B     C  
441  CICHOŃ GRZEGORZ       sklep   -  ul. Korony Północnej 11/U1, 9/U1. 9/U2   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
442  CIEĆKO-KUDZIA JOANNA       sklep   -  KS. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO 25/U1   sklep "Żabka"     A     B     C  
443  CIEŚLA GRAŻYNA       sklep   -  ul. Bałtycka - obręb 4098, działka 55/2 (przy sklepie Biedronka)    punkcie handlowym     A        
444  CIEŚLEWICZ GRZEGORZ       sklep   -  ul. Przytorze 10   punkcie handlowym     A     B     C  
445  CZAJKA MARTA       sklep   -  ul. Iwaszkiewicza- działka 56/6, obręb 4080 (przy budynku nr 76)    punkcie handlowym     A        
446  CZARNOTA DAGMARA       sklep   -  ul. Miedziana 19/1a   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
447  CZARNOTA DAGMARA       sklep   -  ul. Mickiewicza 93   punkcie handlowym     A     B     C  
448  CZECHOWICZ JAKUB       sklep   -  ul. Gorlicka 2   punkcie handlowym        B     C  
449  CZORNIEJ DOROTA       sklep   -  Al. Powstańców Wielkopolskich działka 114/8, obręb 1056 przy budynku nr 46   sklepie monopolowym "U Dory"     A     B     C  
450  CZORNIEJ DOROTA       sklep   -  Al. Powstańców Wielkopolskich 29   punkcie handlowym     A     B     C  
451  ĆWIRKO ANDRZEJ       sklep   -  ul. Szafera - działka 37, obręb 2008 (przy budynku nr 152)    punkcie handlowym     A        
452  DAWIDOWICZ EDYTA       sklep   -  Kwiatowa 4   punkcie handlowym     A     B     C  
453  DAWIDOWICZ MARCIN       sklep   -  Budziszyńska 35   sklepie monopolowym     A     B     C  
454  DĄBEK GRZEGORZ       sklep   -  JANA KAROLA CHODKIEWICZA 7/u3   punkcie handlowym     A        
455  DĄBEK PATRYCJA       sklep   -  WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA 5   punkcie handlowym     A     B     C  
456  DĄBKOWSKA-CHAMRYGA MARZENA       sklep   -  ul. Witkiewicza 49/U1   sklepie spożywczym     A     B     C  
457  DĄBROWSKA ANGELIKA       sklep   -  ul. Komuny Paryskiej 40/U/3   punkcie handlowym     A     B     C  
458  DĄBROWSKA DOROTA       sklep   -  ul. Nasypowa 2   punkcie handlowym     A        
459  DEMBOWSKI DARIUSZ       sklep   -  Plac Kilińskiego 1 (pawilon nr 24)    pawilonie handlowym     A     B     C  
460  DOBRZYŃSKA EWA       sklep   -  Łubinowa działka 87/8, obręb 4071   punkcie handlowym "Mini spożywczy"     A        
461  DOMAŃSKI ADAM       sklep   -  ul. Krzemienna 1   punkcie handlowym     A     B     C  
462  DOMINIAK-GÓRSKA GRAŻYNA       sklep   -  ul. Staszica 1- C.H. Manhattan, pawilon nr 51A    punkcie handlowym     A        
463  DORĘDA IRENEUSZ       sklep   -  ul. Wapienna - działka 1/7, obręb 3065    punkcie handlowym     A     B     C  
464  DROZDOWSKA KATARZYNA       sklep   -  Szafera 16-18    punkcie handlowym     A        
465  DYJETA AGNIESZKA       sklep   -  ul. Kostki Napierskiego - działka 87/9, obręb 4071 (przy budynku nr 83)   punkcie handlowym     A     B     C  
466  DYJETA AGNIESZKA       sklep   -  LUCJANA RYDLA 43   sklepie spożywczym "New"     A        
467  DZIAŁOWSKI WALENTY, DUDA DOROTA       sklep   -  Miodowa 52   sklepie spożywczym     A     B     C  
468  EBEL ANNA       sklep   -  ul. Wita Stwosza 5 lok U/1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
469  EBEL ANNA       sklep   -  KS. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO 7/lok U/2   sklepie "Żabka"     A     B     C  
470  FABISIAK PAWEŁ       sklep   -  ul. Smolańska - obręb 1064, działka 2/3    sklepie spożywczym SZOGUN     A     B     C  
471  FABISZAK WOJCIECH       sklep   -  ul. Śląska 5/1   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
472  FABISZAK WOJCIECH       sklep   -  BŁ. KRÓLOWEJ JADWIGI 11/2   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
473  FALASZ IRENA       sklep   -  ul. Topolowa 21   punkcie handlowym     A     B     C  
474  FELCZAK IRENEUSZ       sklep   -  Księżnej Anny ( Przystań Polskiego Związku Wędkarskiego Nr 1)    sklepie spożywczym     A        
475  FURDAL JAKUB       sklep   -  ul. Hrubieszowska 21/B   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
476  GADOMSKI JAROSŁAW       sklep   -  LUCJANA RYDLA działka 32/1, obręb 4071 (przy budynku nr 79a)   punkcie handlowym     A        
477  GAGATEK ELWIRA       sklep   -  ul. Modra 10   punkcie handlowym     A     B     
478  GALUS-SIERSKA KRYSTYNA; GALUS KRZYSZTOF       sklep   -  Rubież 1   punkcie handlowym     A     B     C  
479  GAŁĄZKA ADAM       sklep   -  Al. Wyzwolenia 7 lok. U/1   punkcie handlowym     A     B     C  
480  GAŁĄZKA ADAM       sklep   -  ŚW. BARBARY 3/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
481  GAŁĄZKA ADAM       sklep   -  KS. HUGONA KOŁŁĄTAJA 1   punkcie handlowym     A     B     C  
482  GAMUS-POPIELSKA IWONA; POPIELSKI MAREK       sklep   -  Al. Papieża Jana Pawła II 42/lok U/6   punkcie handlowym        B     C  
483  GARBASZEWSKA AGNIESZKA       sklep   -  ul. Bandurskiego 33   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
484  GĄSIOR ADRIAN       sklep   -  Szczecińska 12   punkcie handlowym "Trelek"     A        
485  GIERCZYK JANUSZ       sklep   -  al. Papieża Jana Pawła II 17/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
486  GIERCZYK MARIA       sklep   -  Władysława Szafera działka 2/69 obręb 2008   wydzielonym stoisku w pawilonie handlowym     A     B     C  
487  GIL GABRIELA       sklep   -  Osiedle Kasztanowe 85A/U2   sklepie spożywczym     A     B     C  
488  GILUŃ AGNIESZKA       sklep   -  Al.Piastów 1/U8   sklepie spożywczym Freshmarket     A        
489  GLINKOWSKI ROBERT       sklep   -  ul. Milczańska 7/U7L   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
490  GLINKOWSKI ROBERT       sklep   -  JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO 12/LU2   FRESH MARKET     A     B     C  
491  GNIECIECKA KATARZYNA       sklep   -  ul. Gierczak 18   punkcie handlowym     A        
492  GOŚCINNA PATRYCJA       sklep   -  Karola Huberta Rostworowskiego 30/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
493  GOŚLICKA EUGENIA       sklep   -  KS. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO 18/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
494  GÓRSKI WALDEMAR       sklep   -  JULIANA URSYNA NIEMCEWICZA 36/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
495  GRABOWSKA AGNIESZKA       sklep   -  GEN. LUDOMIŁA RAYSKIEGO 17 lok. U/2   punkcie handlowym     A     B     C  
496  GRABOWSKA AGNIESZKA       sklep   -  ul. Duńska 92/lu6   punkcie handlowym     A     B     C  
497  GRABOWSKA AGNIESZKA       sklep   -  ul. Limby 2/6,7   punkcie handlowym     A     B     C  
498  GRABOWSKI DARIUSZ       sklep   -  Miodowa działka 44, obręb 2015   punkcie handlowym     A        
499  GRZYBOWSKI SŁAWOMIR       sklep   -  WŁADYSŁAWA SZAFERA 188F   sklepie wielobranżowym     A     B     C  
500  GUGAŁA ANNA, GUGAŁA KRZYSZTOF       sklep   -  Gabriela Narutowicza 13E/9   punkcie handlowym     A        
501  GWIT GRZEGORZ       sklep   -  ul. Brązowa 74/U1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
502  HASIEWICZ LESZEK       sklep   -  Przestrzenna 3   sklepie na stacji paliw nr 7     A     B     C  
503  HAUS WIOLETA       sklep   -  ul. Potulicka - działka 15/11, obręb 1048 (przy budynku nr 22)    punkcie handlowym     A        
504  HEŁMINIAK LONGINA       sklep   -  Bolesława Krzywoustego działka 3/17, obręb 1042   sklepie monopolowym     A     B     C  
505  HERKT KINGA       sklep   -  ul. Krzywoustego 66/U1   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
506  HERMAN MATEUSZ       sklep   -  ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 1/U1   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
507  HRECZUCH JANUSZ       sklep   -  ul. Produkcyjna - działka nr 13/8, nr 18/9, obręb 4003 (pomiędzy budynkami nr 23-25)    punkcie handlowym     A        C  
508  HRYCIUK ZBIGNIEW       sklep   -  Plac Orła Białego 10   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
509  ILNICKA KATARZYNA       sklep   -  Milczańska 7L   sklepie "Żabka"     A     B     C  
510  IZWIKOW JOLANTA       sklep   -  ul. Owocowa 3/U2, U3   sklepie spożywczym Freshmarket     A     B     C  
511  IZWIKOW JOLANTA       sklep   -  Al. Wyzwolenia 47/u1   sklepie spożywczym Freshmarket     A     B     C  
512  JAKUBCZYK EDYTA; SZYŁKO ANNA       sklep   -  ul. Jagiellońska 28/u2   punkcie handlowym     A     B     C  
513  JAKUBCZYK EDYTA; SZYŁKO ANNA       sklep   -  STANISŁAWA THUGUTTA 2B/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
514  JAKUBCZYK EDYTA; SZYŁKO ANNA       sklep   -  Jagiellońska 95/lok. U2/Y   punkcie handlowym "El Sklepikos"     A        C  
515  JAKUBCZYK EDYTA; SZYŁKO ANNA       sklep   -  Jagiellońska 95/lok. U2/Y   punkcie handlowym "El Sklepikos"     A        C  
516  JAKUBOWSKA EWA       sklep   -  Pocztowa 34   sklepie spożywczy     A     B     C  
517  JANASEK MAŁGORZATA       sklep   -  Al. Wyzwolenia 95/U1   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
518  JANKOWSKA BEATA       sklep   -  ul. Monte Cassino 3/1   punkcie handlowym     A        
519  JANKOWSKA BEATA       sklep   -  WALERIANA ŁUKASIŃSKIEGO 38a/U9   punkcie handlowym     A     B     C  
520  JANKOWSKA BEATA       sklep   -  ul. Berlinga 5c   punkcie handlowym     A     B     C  
521  JARECKI TOMASZ       sklep   -  Al. Bohaterów Warszawy 17/U4   punkcie handlowym     A     B     C  
522  JARECKI TOMASZ       sklep   -  ul. Światowida 90   punkcie handlowym     A     B     C  
523  JARLACZYŃSKA IWONA       sklep   -  Wesoła 2   punkcie handlowym     A     B     C  
524  JAWOROWICZ JAROSŁAW       sklep   -  Legnicka 21   punkcie handlowym     A     B     
525  JAWOROWICZ JAROSŁAW       sklep   -  Potulicka 29   sklepie spożywczo - przemysłowym     A        
526  JESWEIN CZESŁAWA       sklep   -  MARSZ. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 21/U2   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
527  JĘDRASIK MAGDALENA       sklep   -  ŚW. BARBARY 5A lok. U/1   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
528  JĘDRASIK MAGDALENA       sklep   -  Chlebowa 3   sklepie "Żabka"     A     B     C  
529  JĘDRASIK MAGDALENA       sklep   -  Dworcowa 19/1UA   sklepie "Żabka"     A     B     C  
530  JĘDRASIK MAGDALENA       sklep   -  Al. Wyzwolenia 95/U1   sklepie spożywczo - monopolowym "Żabka"     A     B     C  
531  JĘDRASIK MAGDALENA       sklep   -  ul. Śląska 19/U1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
532  JĘDRASIK MAGDALENA       sklep   -  ul. Boguchwały 24/U1   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
533  JÓŹWIAK AGNIESZKA       sklep   -  Plac Dziecka 10   sklepie "Żabka"     A     B     C  
534  JÓŹWIAK AGNIESZKA       sklep   -  Owocowa 3/U2U3   sklepie spożywczym "Freshmarket"     A     B     C  
535  JUCHNIEWICZ MARCIN       sklep   -  ul. Mickiewicza 48/U2   punkcie handlowym        B     C  
536  JUCHNIEWICZ MARCIN       sklep   -  ul. Mickiewicza 48/U2   punkcie handlowym        B     C  
537  JUCHNIEWICZ MARCIN       sklep   -  ul. Korony Północnej 11/U1, 9/U1, 9/U2    sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
538  KACZMAREK AGNIESZKA       sklep   -  EUGENIUSZA ROMERA 61   sklepie wielobranżowym     A        
539  KACZMAREK KRZYSZTOF       sklep   -  Plac Rodła 1-2/LU10   sklepie "Żabka"     A     B     C  
540  KALIŃSKA BARBARA       sklep   -  Wierzbowa działka 317, obręb 2134 (przy budynku 133)    sklepie "Santana"     A        
541  KALIŃSKI ARTUR       sklep   -  WILKÓW MORSKICH 9   sklepie spożywczym     A     B     C  
542  KALIŃSKI PIOTR       sklep   -  ul. Ks. Bogusława X 37/U2   punkcie handlowym        B     
543  KALISZ DOROTA       sklep   -  ul. Rugiańska (dz. nr 3/4 "dr", obręb 3018)    punkcie handlowym     A     B     C  
544  KAŁUŻNY ARTUR, KACZMAREK RAFAŁ       sklep   -  ul. Partyzantów 2   punkcie handlowym     A        
545  KAMIŃSKA MARIOLA       sklep   -  Al. Wojska Polskiego 21   sklepie monopolowym     A     B     C  
546  KANCLEROWICZ ŁUKASZ       sklep   -  LUCJANA RYDLA 80/U1   sklepie spożywczym "Freshmarket"     A     B     C  
547  KANCLEROWICZ ŁUKASZ       sklep   -  ul. Metalowa 32A   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
548  KARŁOWSKA KATARZYNA; KARŁOWSKI TOMASZ       sklep   -  Osiedle Kasztanowe 4F   punkcie handlowym     A     B     C  
549  KARWICKI ŁUKASZ       sklep   -  ul. Wiosny Ludów - działka nr 8/16, obręb 2035 (przy bloku nr 51-69)    pawilonie handlowym     A     B     C  
550  KASZTELAN KATARZYNA       sklep   -  ul. Mazurska 26/1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
551  KASZTELAN KATARZYNA       sklep   -  ul. Obrońców Stalingradu 4/U/2   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
552  KAŹMIERCZAK JACEK       sklep   -  Jagiellońska 70A/U2   sklepie "Freshmarket"     A     B     C  
553  KIELIBA TOMASZ; GRZYBOWSKI WOJCIECH       sklep   -  ul. Monte Cassino 5/LU2   punkcie handlowym     A        
554  KIELIBA TOMASZ; GRZYBOWSKI WOJCIECH       sklep   -  WALERIANA ŁUKASIŃSKIEGO 13   punkcie handlowym     A        
555  KIEREŚ WERONIKA       sklep   -  ul. Jagiellońska 31/2   sklepie "Żabka"     A     B     C  
556  KIERNER JACEK       sklep   -  B. Śmiałego 47/U1   punkcie handlowym     A        
557  KIRYSZEWSKA KINGA       sklep   -  ul. Druckiego -Lubeckiego 25A   punkcie handlowym     A        
558  KISIELEWSKI PAWEŁ       sklep   -  Al. Bohaterów Warszawy 11/U1   sklepie spożywczym "Freshmarket"     A     B     C  
559  KLEJNOWSKA KAROLINA       sklep   -  ul. Marynarska róg Łososiowej    punkcie handlowym     A     B     C  
560  KNOBLOCH JAKUB PIOTR       sklep   -  ul. Staszica 1 pawilon 1c (C.H.U. Manhattan)    punkcie handlowym        B     
561  KNOBLOCH JAKUB PIOTR       sklep   -  ul. Milczańska 31F   punkcie handlowym w C.H. Tesco        B     
562  KNOBLOCH JAKUB PIOTR       sklep   -  WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA 3 - pawilon nr 82   punkcie handlowym        B     
563  KOCHAŃSKA RENATA       sklep   -  ul. Motorowa - działka 33/1, obręb 4142   punkcie handlowym     A     B     C  
564  KOCUCHO MARTA       sklep   -  WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA 3 (pawilon 62 - Targowisko Pogodno)   punkcie handlowym        B     
565  KOGUT ZOFIA       sklep   -  Lubczyńska 47   sklepie     A     B     C  
566  KOŁODZIEJSKA DOROTA       sklep   -  WŁADYSŁAWA NEHRINGA 20   punkcie handlowym     A        
567  KOMOROWSKI KRZYSZTOF       sklep   -  ul. Łokietka 1A/u1   sklepie monopolowym "Eldorado"     A     B     C  
568  KOMOROWSKI KRZYSZTOF       sklep   -  Plac Hołdu Pruskiego- działka 2/5, obręb 1030    punkcie handlowym     A     B     C  
569  KORZENIOWSKA KATARZYNA       sklep   -  Niedźwiedzia 15/U1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
570  KORZENIOWSKA KATARZYNA       sklep   -  ROMANA DMOWSKIEGO 73   sklepie "Żabka"     A     B     C  
571  KORZENIOWSKA KATARZYNA       sklep   -  ul. Brązowa 20   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
572  KOSTECKA KATARZYNA       sklep   -  Ogrodnicza 90   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
573  KOSTECKA KATARZYNA       sklep   -  ul. Szosa Polska 1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
574  KOŚCIELNIAK SANDRA       sklep   -  ul. Rubież 1a/u   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
575  KOT JÓZEF       sklep   -  ul. Osiek 8 lok. U/1   punkcie handlowym     A     B     C  
576  KOTŁOWSKA JOLANTA       sklep   -  ul. Sportowa 5/U   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
577  KOWAL ANDRZEJ       sklep   -  ul. Kaliny - działka 81/63, obręb 2086 (przy budynku nr 33)    punkcie handlowym     A        
578  KOWALCZYK DANIEL       sklep   -  ul. Romera - działka 57, obręb 2008 ( przy budynku nr 119 )    punkcie handlowym     A        
579  KOWALCZYK DANIEL       sklep   -  ul. Sucharskiego- działka 74/2, obręb 2106    punkcie handlowym     A     B     C  
580  KOWALCZYK SYLWIA       sklep   -  Emilii Plater 84/u1   punkcie handlowym     A     B     C  
581  KOWALSKA BOŻENA       sklep   -  ul. Baltycka 32   punkcie handlowym     A        
582  KRASIŃSKI DARIUSZ       sklep   -  ul. 1-go Maja - działka 20/17, obręb 3014 (przy budynku nr 29)    punkcie handlowym     A        
583  KRASOWSKA GENOWEFA       sklep   -  KLEMENSA JANICKIEGO -działka 6/4, obręb 2061 (przy budynku nr 19)   punkcie handlowym     A     B     C  
584  KRUSZIŃSKI ARTUR       sklep   -  Robotnicza 21/U1   sklepie spożywczym     A     B     C  
585  KRYNICKI MIECZYSŁAW       sklep   -  Kamienna 2   punkcie handlowym     A     B     C  
586  KRZEMIANOWSKI EUGENIUSZ       sklep   -  ul. Osiedle Kasztanowe działka 450/14, obręb 4197 (przy bloku nr 3 A-G)   sklepie spożywczym     A     B     C  
587  KUBIŃSKI ADAM       sklep   -  ul. Gombrowicza / ul. Łubinowa    sklepie spożywczym     A     B     C  
588  KUCZER LUCYNA       sklep   -  EUGENIUSZA ROMERA działka 52/4 obręb 2008   punkcie handlowym     A        
589  KUCZYŃSKA SYLWIA       sklep   -  Stołczyńska 121   sklepie     A        C  
590  KUJAWSKA WIOLETTA       sklep   -  26 Kwietnia dz. nr 10/23, obręb 2089    delikatesach "Wiola"     A     B     C  
591  KUNC WIOLETTA       sklep   -  Bogumińska róg Hożej    punkcie handlowym     A        
592  KUREK IWONA       sklep   -  ul. Jana Kazimierza 17/U1   sklepie spożywczo-przemysłowym     A        
593  KURPIEL MATEUSZ       sklep   -  Dunikowskiego dz. nr 3/32, obreb 1054 (przy budynku nr 5)    punkcie handlowym     A        
594  KURPIEL MATEUSZ       sklep   -  ul. Dunikowskiego działka nr 4/21, obręb 1054 (przy budynku nr 25)    punkcie handlowym     A        
595  KUSIAK DOMINIK       sklep   -  Krzemienna 49a lok. 1A/U   punkcie handlowym     A     B     C  
596  KUSIAK PIOTR       sklep   -  ul. Metalowa- działka 36, obręb 4122 (przy budynku nr 21A)    punkcie handlowym     A     B     C  
597  KUSIAK PIOTR       sklep   -  Krzemienna 24/U1A   sklepie spożywczo-przemysłowym "U MAJERKA"     A     B     C  
598  LEBIEDŹ HALINA       sklep   -  ul. Krakowska 15/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
599  LEBOWSKI RYSZARD       sklep   -  Czorsztyńska 47A/PG2   sklepie "U RYCHA"     A        
600  LEGĘĆ DANUTA       sklep   -  Dębogórska 26   sklepie spożywczo-przemysłowym "U DANUSI"     A        
601  LESZCZYŃSKA MONIKA       sklep   -  Al. Wojska Polskiego 13A/U1   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
602  LEWANDOWSKI JACEK       sklep   -  Marlicza 26D   punkcie handlowym     A     B     C  
603  LIPNICKA KATARZYNA       sklep   -  Małopolska 9B/lok. 2U/A, 2U/B   sklepie spożywczo - monopolowym "Freshmarket"     A     B     C  
604  LIS SŁAWOMIR       sklep   -  ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO 89/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
605  LISIECKA BOŻENA       sklep   -  ul. Pocztowa 4/1   punkcie handlowym     A     B     C  
606  LISOWSKA-NOWOSŁAWSKA RENATA       sklep   -  ul. Jagiellońska 83/U1-parter   punkcie handlowym     A     B     C  
607  LISOWSKA-NOWOSŁAWSKA RENATA       sklep   -  MARSZ. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 31/U1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
608  LISOWSKA-NOWOSŁAWSKA RENATA       sklep   -  BŁ. KRÓLOWEJ JADWIGI 1/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
609  LISZCZAK ELŻBIETA       sklep   -  LUCJANA RYDLA 84   sklepie     A     B     C  
610  LISZCZAK URSZULA; LISZCZAK BARTOSZ       sklep   -  GABRIELA NARUTOWICZA 22/C, D   sklepie spożywczym     A     B     C  
611  LISZCZAK URSZULA; LISZCZAK BARTOSZ       sklep   -  osiedle Kasztanowe 50/1,2   punkcie handlowym     A     B     C  
612  LISZCZAK URSZULA; LISZCZAK BARTOSZ       sklep   -  Ks. Piotra Skargi 5a/L3   punkcie handlowym     A     B     C  
613  LOGA ALEKSANDRA       sklep   -  ul. Cedyńska- działka 52/12, obręb 3098    punkcie handlowym     A     B     
614  LOGA ALEKSANDRA       sklep   -  ul. Cedyńska- działka 52/12, obręb 3098    punkcie handlowym     A     B     
615  ŁĘPICKI STANISŁAW       sklep   -  ul. Kaszubska 4/1   sklepie ORGANIC GARDEN     A     B     
616  ŁOPIŃSKI WALDEMAR       sklep   -  ul. Klonowica, działka nr 18/1 obręb 2061    sklepie spożywczym "Bertus"     A        
617  ŁOZOWSKI JERZY       sklep   -  Kazimierza Twardowskiego (działka nr 6/20, z obrębu 2089)    punkcie handlowym     A        
618  MAJEWSKA ALINA       sklep   -  Al. Papieża Jana Pawła II 50/U11   punkcie handlowym - kiosk     A        
619  MAJEWSKA ELŻBIETA       sklep   -  ul. Wojciecha 11/U1   punkcie handlowym     A        C  
620  MAJKA MAGDALENA       sklep   -  al. Bohaterów Warszawy 83A/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
621  MAKOWSKA EWA       sklep   -  Plac Zawiszy Czarnego - działka 34, obręb 1040    sklepie spożywczym     A     B     C  
622  MAKOWSKI DAMIAN       sklep   -  ul. Staszica 1- C.H. Manhattan, pawilon 56C   punkcie handlowym        B     C  
623  MANIA BARBARA       sklep   -  Rubinowa 11   punkcie handlowym     A        
624  MARCINKOWSKA RENATA       sklep   -  Wincentego Witosa 14   punkcie handlowym     A     B     C  
625  MARCINKOWSKA RENATA       sklep   -  ul. Stołczyńska- działka 4/2, obręb 3053    pawilonie handlowym     A     B     C  
626  MARSZAŁEK JUSTYNA       sklep   -  ul. Boryny- działka 69/1, obręb 1077    sklepie spożywczym     A        
627  MAŚLANKIEWICZ ANDŻELIKA       sklep   -  ul. Asnyka 9G   sklepie "Żabka"     A     B     C  
628  MATEJEK KATARZYNA       sklep   -  ul. 26 Kwietnia 13A   punkcie handlowym     A     B     C  
629  MATEUSZCZYK JAN       sklep   -  ADAMA ASNYKA 13/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
630  MATUSIK KAZIMIERA       sklep   -  Kościelna 44   punkcie handlowym     A     B     C  
631  MATYNIA KRYSTYNA       sklep   -  ul. Batalionów Chłopskich- działka 26/12, obręb 4045 (przed budynkiem nr 46)    punkcie handlowym     A     B     
632  MAZUR AGNIESZKA       sklep   -  ul. Traugutta 140/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
633  MAZUR ARTUR, NURZYŃSKA MONIKA       sklep   -  Łucznicza 72D   sklepie monopolowym     A     B     C  
634  MAZUR ARTUR, NURZYŃSKA MONIKA       sklep   -  Milczańska 7E   sklepie monopolowym     A     B     C  
635  MAZUR MARCIN       sklep   -  JANA ŻUPAŃSKIEGO 4/U2   sklepie spożywczym     A     B     C  
636  MAZUREK ANNA       sklep   -  ul. Druckiego-Lubeckiego 14/U5   punkcie handlowym     A     B     C  
637  MAZUREK JOANNA       sklep   -  EMILII PLATER 84/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
638  MAZURKIEWICZ MAGDALENA       sklep   -  ul. Żuka 1   sklepie     A     B     C  
639  MĄKOSA ZYGMUNT       sklep   -  MARSZ. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 37/U1   sklepie "FRESHMARKET"     A     B     C  
640  MELJON MAGDALENA       sklep   -  Szczygli Zaułek 1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
641  MICHALAK-ŚWIECZKOWSKA KATARZYNA       sklep   -  KRZYSZTOFA KOLUMBA 1   delikatesach "Panorama"     A     B     C  
642  MIELNIK PIOTR       sklep   -  Szybowcowa 34/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
643  MIKOŁAJCZUK MAGDALENA       sklep   -  Jarogniewa działka 143/8, obręb 3099   punkcie handlowym     A     B     C  
644  MIKOŁAJCZUK MAGDALENA       sklep   -  Obotrycka 15A   sklepie spożywczym     A        
645  MIKOŁAJCZUK MAGDALENA       sklep   -  Ostrowska 10/U1   punkcie handlowym     A        
646  MIKOŁAJCZUK MAGDALENA       sklep   -  Ks. Eryka II 10   punkcie handlowym     A        
647  MIKOŁAJCZUK MAGDALENA       sklep   -  ul. Sczanieckiej 4/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
648  MIKOŁAJCZUK MAGDALENA       sklep   -  Pokoju 73c   punkcie handlowym     A     B     C  
649  MOJ ANDRZEJ       sklep   -  WALERIANA ŁUKASIŃSKIEGO 4   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
650  MOŃKA JAROSŁAW       sklep   -  ul. Wiosny Ludów/ Chopina - działka nr 131/4, obręb 34    sklepie spożywczym "Truskawka"     A     B     C  
651  MOŃKA JAROSŁAW       sklep   -  1 Maja - działka 20/2, obręb 3014 ( przy budynku nr 11)    kiosku spożywczym     A        
652  MOSER WOJCIECH       sklep   -  ul. Turkusowa 26   punkcie handlowym     A     B     C  
653  MRÓZ ARKADIUSZ       sklep   -  ul. Korony Północnej 11/U1, 9/U1, 9/U2   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
654  MRÓZ ARKADIUSZ       sklep   -  ul. Grzymińska 25B/U   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
655  MYSIARA RAFAŁ       sklep   -  Pocztowa 9/U1   punkcie handlowym     A        
656  NAPIERAŁA PAULA       sklep   -  ul. Wiosny Ludów 89/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
657  NESTOROWICZ ANDRZEJ       sklep   -  ul. Zawadzkiego - działka nr 6/6, obręb 2008 (przy budynku nr 71)    punkcie handlowym     A     B     C  
658  NIEGIERYSZ DOROTA       sklep   -  Krakowska 30    punkcie handlowym     A        
659  NIEŚMIERTELNA BEATA; DEBERNY KRZYSZTOF       sklep   -  al. Wojska Polskiego 61/U2   punkcie handlowym        B     C  
660  NIEWIERKIEWICZ KATARZYNA       sklep   -  ul. Kazimierska 2F/1   Sklepie "Żabka"     A     B     C  
661  NOBIS IWONA       sklep   -  ul. Przyjaciół Żołnierza- działka 24/3, obręb 3096 (przy budynku nr 32)    punkcie handlowym     A        
662  NOWICKA WIESŁAWA       sklep   -  Lipowa 21/U1   sklepie spożywczo-monopolowym "WODNIK"     A     B     C  
663  NURZYŃSKA MONIKA       sklep   -  KSIĘCIA JÓZEFA PONIATOWSKIEGO 1A/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
664  NURZYŃSKI ROBERT       sklep   -  ul. Santocka 18/2   punkcie handlowym     A     B     C  
665  NUSZKIEWICZ MAŁGORZATA       sklep   -  ul. Sławomira 15/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
666  OBERTOWSKA JANINA       sklep   -  Łukasińskiego - Berlinga działka 12/80, 12/120, 12/84, obręb 2074    sklepie spożywczo - warzywnym "Słoneczko"     A     B     C  
667  OBIERZYŃSKA ANNA       sklep   -  Ku Słońcu 69   sklepie Freshmarket     A     B     C  
668  OBRZUT LILIANA       sklep   -  Na Skarpie działka 38 obręb 1076   sklepie spożywczym "MARCIN"     A     B     C  
669  OLCZAK JAN; OLCZAK JOLANTA       sklep   -  ul. Piękna 1A/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
670  OLCZYK WIOLETA       sklep   -  TADEUSZA SZELIGOWSKIEGO działka 178/5, obręb 2095   punkcie handlowym     A     B     C  
671  OLECHNOWICZ LESZEK       sklep   -  ul. Potulicka 21/U   punkcie handlowym     A     B     C  
672  OLEJNICZAK DOROTA       sklep   -  ul. Piaseczna 8   punkcie handlowym     A        
673  ORGANOWSKI MAREK       sklep   -  Przyjaciół Żołnierza 39-41   punkcie handlowym     A     B     C  
674  PACAŁA DARIUSZ       sklep   -  Anhellego 18   punkcie handlowym     A     B     C  
675  PACZKOWSKA BARBARA       sklep   -  Lutyków 7A   punkcie handlowym     A     B     C  
676  PADUCH KRYSTYNA, ŻUCHNIEWICZ MARIOLA       sklep   -  Mazurska 18/U1   sklepie monopolowym "CAMEL"     A     B     C  
677  PAKULSKA ALICJA       sklep   -  ul. Odzieżowa 11   punkcie handlowym     A     B     C  
678  PALUCH LESZEK       sklep   -  ul. 26 Kwietnia - działka 10/9, obręb 2089 (przy budynku nr 1)    punkcie handlowym     A        
679  PARYSKA MARIA       sklep   -  EUROPEJSKA 17   sklepie na stacji paliw "Lotos"     A     B     C  
680  PARYŻ AGNIESZKA       sklep   -  Szymanowskiego 5/lu1   sklepie spożywczym "Jagienka"     A     B     C  
681  PAWELEC ANDRZEJ       sklep   -  BARNIMA 13A-14A/U2   sklepie monopolowym "DESPERADOS"     A     B     C  
682  PAWŁOWSKA BEATA       sklep   -  Parkowa 5/1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
683  PEDA RYSZARD; NIEDOSTOJNY WIESŁAW       sklep   -  Rezedowa 27A   punkcie handlowym     A        
684  PELCZAR MONIKA       sklep   -  TADEUSZA ZAWADZKIEGO 126   punkcie handlowym     A     B     C  
685  PELO ALEKSANDRA       sklep   -  ul. Zawadzkiego- działka 6/6, obręb 2008 (przy budynku nr 41)    sklepie spożywczo-przemysłowym     A        
686  PIĄTEK TERESA       sklep   -  Maciejowicka 19   punkcie handlowym     A        
687  PIEŃKOWSKA MARIOLA       sklep   -  ul. Jasna 78,80,82/U3   punkcie handlowym     A     B     C  
688  PIEŃKOWSKA MARIOLA       sklep   -  Goleniowska 108/U3   sklepie "Żabka"     A     B     C  
689  PIESOWICZ ELŻBIETA       sklep   -  Bronisławy - vis a vis Bronisławy 16    sklepie spożywczo-monopolowym     A     B     C  
690  PIETRZAK LILLA       sklep   -  Śląskiej 39/U2   sklepie "Żabka"     A     B     C  
691  PIETRZAK LILLA       sklep   -  WACŁAWA FELCZAKA 18/U2   sklepie Fresh Market     A     B     C  
692  POCHODAJ MARIA       sklep   -  Gdańska 4   sklepie spożywczym "Działka, Ogród, Dom"     A        
693  PODGÓRSKA MAŁGORZATA       sklep   -  Strzałowska 4/U1   sklepie spożywczo - monopolowym     A     B     C  
694  PODWYSOCKI RAFAŁ       sklep   -  ul. Szybowcowa 28   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
695  PODWYSOCKI RAFAŁ       sklep   -  ul. Zamiejska 1   punkcie handlowym     A     B     C  
696  POKORA IZABELA       sklep   -  MARSZ. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 19/U3   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
697  POLESZCZUK URSZULA       sklep   -  ul. Santocka - działka nr 10/23, obręb 2089 (przy budynku nr 13A)    punkcie handlowym     A        
698  POLONIS ALICJA       sklep   -  ul. Nastrojowa - działka 33/9, obręb 4152    punkcie handlowym     A     B     C  
699  POLONIS ALICJA       sklep   -  Jasna 68/U   sklepie monopolowym     A     B     C  
700  POMIAROWSKA JUSTYNA       sklep   -  ul. Metalowa - działka 15/3, obręb 4113 (przy budynku nr 15)    sklepie spożywczym "Kasia"     A     B     C  
701  POSPYCHAŁA ARKADIUSZ       sklep   -  26 Kwietnia 5   pawilonie handlowym     A        
702  PRIMIECZAJEWA IRYNA       sklep   -  Al. Niepodległości 4/U1   sklepie "Ukrainoczka"     A     B     C  
703  PROCAK MAREK       sklep   -  ul. Krzywoustego 29/9   punkcie handlowym     A     B     C  
704  PROCHOWNIK RAFAŁ       sklep   -  Lniana - działka 80/7, obręb 4079 ( przy budynku nr 9)   punkcie handlowym     A        
705  PROCHOWNIK RAFAŁ       sklep   -  ul. Pomarańczowa - działka 42/5, obręb 4155 (przy budynku nr 7)    punkcie handlowym     A        
706  PRZYBYLSKI PAWEŁ       sklep   -  ul. Zawadzkiego- działka 6/6, obręb 2008 (przy budynku nr 41)    punkcie handlowym     A        
707  RADZISZEWSKI MIROSŁAW       sklep   -  Komuny Paryskiej 4A   punkcie handlowym "Biały Domek"     A        C  
708  RASIAK KATARZYNA       sklep   -  ul. 1 Maja 20A   punkcie handlowym     A     B     C  
709  ROGUT BEATA       sklep   -  Nad Odrą 51   sklepie pożywczym     A     B     C  
710  ROGUT BEATA       sklep   -  ul. Nad Odrą 113/U2   sklepie spożywczym     A     B     C  
711  ROKICKA EWELINA       sklep   -  ul. Dubois 30/U-1   sklepie spożywczym     A     B     C  
712  ROKICKA EWELINA       sklep   -  WŁADYSŁAWA SZAFERA 188/A   punkcie handlowym     A     B     C  
713  ROKICKA EWELINA       sklep   -  ul. Parkowa 12   punkcie handlowym     A     B     C  
714  ROMANOWICZ PAWEŁ       sklep   -  ul. Łucznicza 72-72A/72B   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
715  ROMANOWICZ PAWEŁ       sklep   -  FRYDERYKA CHOPINA 22/U3A   sklepie spożywczym Freshmarket     A     B     C  
716  RONIN-WALKNOWSKA KATARZYNA       sklep   -  Al. Wojska Polskiego 170/U2   punkcie handlowym     A     B     
717  RÓŻYCKA ELŻBIETA       sklep   -  KONSTANTEGO MACIEJEWICZA 17A   punkcie handlowym     A        C  
718  RUDNICKI DARIUSZ       sklep   -  Letnia działka nr 3, obręb 55 (przy nr 12)   punkcie handlowym     A        
719  RUGOLF MAGDALENA       sklep   -  JACKA MALCZEWSKIEGO 8A/U1   sklepie "Żabka Fresh Cafe"     A     B     C  
720  RUSZKOWSKA IZABELA       sklep   -  ul. Walecznych działka 35/9, obręb 4168 (przy budynku nr 6)   punkcie handlowym     A        
721  RYKAŁA TOMASZ       sklep   -  ul. Bieszczadzka 57   punkcie handlowym     A     B     C  
722  SĄGOL MIROSŁAWA       sklep   -  JULIANA URSYNA NIEMCEWICZA 22   sklepie spożywczym     A     B     C  
723  SĄGOL PIOTR       sklep   -  ul. Świętoborzyców obręb 3099, działka 152/13- przy budynku nr 32    sklepie spożywczym     A     B     C  
724  SELWASIUK TOMASZ; PODLEŻAŃSKI MARCIN       sklep   -  KS. PIOTRA WAWRZYNIAKA 6A   punkcie handlowym     A        
725  SEWERSKI GRZEGORZ       sklep   -  26 Kwietnia 77    sklepie na stacji paliw BP     A     B     C  
726  SEWERSKI GRZEGORZ       sklep   -  ul. Mieszka I 79   sklepie ogólnospożywczym na stacji paliw BP     A     B     C  
727  SIEMIANOWICZ MIROSŁAW       sklep   -  TEOFILA FIRLIKA 48   punkcie handlowym     A     B     C  
728  SIEMIENIEC WALDEMAR       sklep   -  Mostowa 10   punkcie handlowym     A     B     C  
729  SKORUPKA BOŻENA       sklep   -  ul. Wyszyńskiego- obręb 1038, działka 5    punkcie handlowym     A        
730  SKOWROŃSKI ANDRZEJ       sklep   -  Rubinowa (przy budynku nr 31)   sklepie spożywczo - przemysłowym     A        
731  SKRZYPA MAŁGORZATA       sklep   -  Al. Piastów 16/1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
732  SKRZYPA MAŁGORZATA       sklep   -  ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 1/U1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
733  SKRZYPCZYŃSKA ŻANETA       sklep   -  EUGENIUSZA ROMERA działka 52/4 (obok nr 61)   kiosku spożywczo - przemysłowym     A        C  
734  SKRZYPEK MARCIN       sklep   -  ul. Łabędzia - działka 21/12, obręb 2038    punkcie handlowym     A     B     C  
735  SŁABICKA-SZWAL EWA, SZWAL TOMASZ       sklep   -  FRYDERYKA CHOPINA (działka 18/4, obręb 2041)   pawilonie handlowym     A     B     
736  SŁABICKI ADAM       sklep   -  UL. MONTE CASSINO 4/U1   punkcie handlowym        B     C  
737  SMOGULECKA KATARZYNA       sklep   -  ul. Odzieżowa 5/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
738  SMOLNIK PAWEŁ       sklep   -  ul. Rydla- działka 22/25, obręb 4073    punkcie handlowym     A        
739  SMOŁUCH PATRYCJA       sklep   -  ANDRZEJA MAŁKOWSKIEGO 26/11   sklepie "ŻABKA"     A     B     C  
740  SOBIERAJ MAREK       sklep   -  Stołczyńska 144A   sklepie spożywczym "MALAGA"     A        
741  SOLAREK WALDEMAR       sklep   -  Budziszyńska działka 1, obręb 1064 (naprzeciwko budynku 31D)    sklepie     A        
742  SOSZYŃSKA ELWIRA       sklep   -  Borówkowa 49   sklepie spożywczo-przemysłowym     A        
743  STAKUN TADEUSZ       sklep   -  Jasna U-37   punkcie handlowym     A        
744  STANISZEWSKA-WIELGUS WIOLETTA       sklep   -  STEFANA GROTA-ROWECKIEGO 14D/U   sklepie monopolowym     A     B     C  
745  STANISZEWSKA-WIELGUS WIOLETTA       sklep   -  Stanisława Thugutta 6/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
746  STANISZEWSKA-WIELGUS WIOLETTA       sklep   -  ul. Ledóchowskiego 19/ Maciejewicza 36    punkcie handlowym     A     B     C  
747  STASIEK PIOTR       sklep   -  Mieszka I 105   punkcie handlowym     A     B     C  
748  STAWIARZ JAROSŁAW       sklep   -  Parkowa 65/U1   punkcie handlowym     A        
749  STEFANIAK MIROSŁAW       sklep   -  Kniewska 6   punkcie handlowym     A        C  
750  STĘPIŃSKA DANUTA       sklep   -  ROMANA DMOWSKIEGO 46   punkcie handlowym     A     B     C  
751  STOLARCZYK ZBIGNIEW       sklep   -  Al. Papieża Jana Pawła II 7A/8/1U   punkcie handlowym     A     B     C  
752  STOPA REGINA       sklep   -  Arkońska 11A   sklepie spożywczym     A     B     C  
753  STRZESZEWSKI KAZIMIERZ       sklep   -  ul. Rezedowa 2   w sklepie spożywczo-przemysłowym     A     B     C  
754  SUCHODOŁA KRZYSZTOF; SUCHODOŁA BOŻENA       sklep   -  ul. Tarpanowa - obręb 4108, działka 16/2 (przy budynku nr 26)    punkcie handlowym     A     B     C  
755  SUCHODOŁA KRZYSZTOF; SUCHODOŁA BOŻENA       sklep   -  ul. Świstacza - obręb nr 4108, działka nr 23/3 ( przy budynku nr 9)    sklepie spożywczym     A     B     
756  SUCHY ANDRZEJ       sklep   -  ul. Reduty Ordona 65   punkcie handlowym     A     B     C  
757  SUCHY ANDRZEJ       sklep   -  Jaworzynki 6/U1-U2   sklepie "Freshmarket"     A     B     C  
758  SYPKO MACIEJ       sklep   -  Szlamowa 7   sklepie     A     B     C  
759  SZALUŚ EWA       sklep   -  Nauczycielska 1   sklepie     A     B     C  
760  SZCZUREK AŁŁA       sklep   -  WACŁAWA FELCZAKA 7   sklepie "Żabka"     A     B     C  
761  SZEPITOWSKA ALEKSANDRA       sklep   -  Robotnicza 18/U2   punkcie handlowym     A        
762  SZKUDLAREK DARIUSZ       sklep   -  ul. Parkowa 9/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
763  SZKUDLAREK KAMIL       sklep   -  EMILII PLATER 1/U2   punkcie handlowym     A     B     C  
764  SZPARAGA JUSTYNA; KOWALSKA ANNA       sklep   -  ul. Goleniowska 87   punkcie handlowym     A     B     C  
765  SZPURA RAFAŁ       sklep   -  ul. Łukasińskiego 38A/U8, 38/U10    sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
766  SZPURA RAFAŁ       sklep   -  WŁADYSŁAWA SZAFERA 128A/1,2   sklep spożywczy "Żabka"     A     B     C  
767  SZULBORSKA BEATA       sklep   -  Osiedle Kasztanowe 4E   sklepie monopolowym     A     B     C  
768  SZUSZKIEWICZ ŻANETA       sklep   -  Witkiewicza 31A   punkcie handlowym     A        
769  SZUTKIEWICZ EWA       sklep   -  ul. Rostocka 15   punkcie handlowym     A        
770  SZYŁKO MARCIN; JAKUBCZYK RAFAŁ       sklep   -  ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO 77/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
771  SZYŁKO MARCIN; JAKUBCZYK RAFAŁ       sklep   -  ul. Szarotki 16/U1   punkcie handlowm     A     B     C  
772  SZYŁKO MARCIN; JAKUBCZYK RAFAŁ       sklep   -  Horeszków 1/LU1   sklepie "ELSKLEPIKOS"     A     B     C  
773  SZYMAŃSKA MAŁGORZATA       sklep   -  ul. 9 Maja - działka 125, obręb 1056 ( przy budynku nr 84)    punkcie handlowym     A        
774  SZYMAŃSKI KAMIL       sklep   -  Arkońska 41/U   sklepie "Robotnik"     A     B     C  
775  SZYMAŃSKI KAMIL       sklep   -  ul. Ku Słońcu 43/U1   sklepie spożywczym "Robotnik"     A     B     C  
776  SZYMBORSKI PIOTR       sklep   -  ul. Kurpiów - działka 18, obręb 4031 (przy budynku nr 4)   punkcie handlowym     A        
777  SZYMBORSKI ZBIGNIEW       sklep   -  Bohaterów Getta Warszawskiego 14/lok. U/1   sklepie monopolowym     A     B     C  
778  SZYMCZAK DARIUSZ       sklep   -  Al. Wyzwolenia 35-37   sklepie "Owocarnia"     A        
779  SZYMCZAK DARIUSZ       sklep   -  ul. Komuny Paryskiej 1 lok. U/1    punkcie handlowym     A        
780  ŚLEZIONA LILLA       sklep   -  ul. Czesława 1A/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
781  ŚLIWA PAULINA       sklep   -  9 MAJA 11   sklepie spożywczym Fresh Market     A     B     C  
782  ŚLIWAK JOLANTA       sklep   -  ul. Łokietka 6/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
783  ŚMIECIŃSKI DARIUSZ       sklep   -  ul. Romana Dmowskiego 25   punkcie handlowym     A     B     C  
784  ŚWIECIAK HALINA       sklep   -  ul. Batalionów Chłopskich 113   punkcie handlowym     A        
785  ŚWIERCZYŃSKA MARZENA       sklep   -  Smocza róg ul. Falskiego działka 23/27, obręb 4127   pawilonie handlowym     A     B     C  
786  ŚWIERCZYŃSKI PATRYK       sklep   -  ul. Rymarska- działka nr 30/1, obręb 4172 (przed budynkiem nr 22)    sklepie spożywczym     A     B     C  
787  TABIŃSKI JAN       sklep   -  Witkiewicza 1B   sklepie spożywczym     A        
788  TADEUSIAK HALINA       sklep   -  Rostocka 107   sklepie spożywczym "NASZ SKLEP"     A     B     C  
789  TAMBORSKI ŁUKASZ       sklep   -  Al. Wyzwolenia 29/U 1.4   sklepie     A     B     C  
790  TANIUKIEWICZ ROBERT       sklep   -  ADAMA ASNYKA 20/U1   sklepie spożywczym     A        
791  TARASIEWICZ PIOTR       sklep   -  Krzywoustego 11   sklepie "Skorpion"     A     B     C  
792  TARASIEWICZ PIOTR       sklep   -  ul. Monte Cassino 6 lok. U/3   punkcie handlowym     A     B     C  
793  TARGOSZ ELŻBIETA       sklep   -  Szybowcowa 85   sklepie spożywczym     A     B     C  
794  TESZNER WOJCIECH       sklep   -  ul. Kniewska 12   sklepie na stacji paliw "AD-REM"     A        C  
795  TŁOCZEK MAŁGORZATA       sklep   -  Grudziądzka róg ul. Starkiewicza    sklepie spożywczym     A        
796  TOMCZAK KATARZYNA       sklep   -  ul. Miodowa działka nr 70/1, obręb 2007   pawilonie handlowym     A        
797  TOMCZEWSKI JAKUB       sklep   -  ul. Światowida 97   punkcie handlowym     A        
798  TOMKOWICZ ROMUALD       sklep   -  Pl. Wolności 2   sklepie ogólnospożywczym "Ewa"     A        
799  TOMTAŁA ANNA, KALINOWSKI KONRAD       sklep   -  ul. Zakole 14C   sklepie "Hydra"     A     B     C  
800  TORZYŃSKA LIDIA       sklep   -  ul. Emilii Plater 5/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
801  TRACEWSKA EWA       sklep   -  ul. Jana z Czarnolasu 14   punkcie handlowym     A     B     C  
802  TRAUT KARINA       sklep   -  ul. Stołczyńska 171/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
803  TRĄBKA KAZIMIERZ       sklep   -  Al. Powstańców Wielkopolskich 78a/lu1   sklepie spożywczym Freshmarket     A     B     C  
804  TRĄBKA KAZIMIERZ       sklep   -  ul. Dembowskiego 9/U1   sklepie spożywczym "Fresh Market"     A     B     C  
805  TRĄBKA KAZIMIERZ       sklep   -  JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA 98/U   punkcie handlowym     A     B     C  
806  TUPAJ ZBIGNIEW       sklep   -  Fryderyka Chopina 120   sklepie     A        
807  TURKIEWICZ CZESŁAW       sklep   -  Czerwona 8   sklepie     A        
808  TUROWSKA EWA       sklep   -  WALERIANA ŁUKASIŃSKIEGO 38A/8, 38/10   sklepie "ŻABKA"     A     B     C  
809  TUROWSKA EWA       sklep   -  LEOPOLDA OKULICKIEGO 77F/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
810  TURSKA MAŁGORZATA       sklep   -  Edwarda Dembowskiego działka 1/8, obręb 3208(przy budynku na ul. Rynkowej 6)   punkcie handlowym     A        
811  UKRAIŃSKI MATEUSZ       sklep   -  ul. Komuny Paryskiej 40   punkcie handlowym     A     B     C  
812  UMIŃSKA PAULINA       sklep   -  ul. Cukrowa 49   sklepie spożywczo-przemysłowym     A     B     C  
813  VOLLMULLER IRENEUSZ; WILKIEWICZ ANTONI       sklep   -  ul Kolumba 32/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
814  VOLLMULLER IRENEUSZ; WILKIEWICZ ANTONI       sklep   -  Kolumba 10/U1    sklepie spożywczym     A     B     C  
815  VOLLMULLER IRENEUSZ; WILKIEWICZ ANTONI       sklep   -  Św. Józefa 5/U1   sklepie spożywczym     A        
816  WALENTYNOWICZ EWA       sklep   -  Karola Miarki 3A   punkcie handlowym     A     B     C  
817  WALENTYNOWICZ EWA       sklep   -  WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA 80B   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
818  WALKOWSKA JADWIGA       sklep   -  ul. Artyleryjska róg ul. Górniczej (działka nr 63/1 obręb 3040)    punkcie handlowym     A        
819  WALKOWSKI KRZYSZTOF       sklep   -  ul. Stacyjna/Racławicka - działka 2/10, obręb 4055   MINI DELIKATESY     A     B     C  
820  WALOTA ROBERT       sklep   -  ul. 5 lipca 46/U3   punkcie handlowym     A     B     C  
821  WAŁOSZEK KINGA       sklep   -  KS. JANA DŁUGOSZA 18/U1   sklepie ogólnospożywczym     A     B     C  
822  WAŁOSZEK ROMAN       sklep   -  ul. Łokietka 6/2   punkcie handlowym     A     B     C  
823  WARZYBOK EWA       sklep   -  Kazimierza Królewicza 2R/U1   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
824  WASILEWSKI TADEUSZ       sklep   -  ul. Sławomira 21c   sklepie spożywczym     A     B     C  
825  WAWRYCA ANNA       sklep   -  ul. Chlebowa 3   sklepie spożywczym Żabka     A     B     C  
826  WAWRYSZCZUK JOLANTA       sklep   -  ANDRZEJA STRUGA 1   sklepie na stacji paliw BP     A     B     C  
827  WAWRZASZEK RYSZARD       sklep   -  ul. Piaskowa 1   punkcie handlowym     A     B     C  
828  WĘGRZYNOWICZ MARCIN       sklep   -  MARIANA RAPACKIEGO 2D,2E   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
829  WIĘCKOWSKA RENATA       sklep   -  al. Niepodległości 16/U1   sklepie "Żabka"     A     B     C  
830  WIĘCKOWSKI ANDRZEJ       sklep   -  al. Piastów 44/2   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
831  WIĘCKOWSKI BOGDAN       sklep   -  Al. Wyzwolenia 111/2   sklepie spożywczym     A     B     C  
832  WISZNIEWSKI STEFAN       sklep   -  ul. 3 Maja - działka 20/1, obręb 1040    punkcie handlowym     A     B     C  
833  WOJCIECHOWSKA NATALIA       sklep   -  ul. Czarnieckiego- działka 5, obręb 1039 (przy budynku nr 9)    punkcie handlowym     A        
834  WOJTOWICZ WOJCIECH       sklep   -  ul. Mielecka 7   sklepie spożywczo-monopolowym "Siedem"     A     B     C  
835  WOLSKA-OLCZYK MARLENA       sklep   -  Al. Piastów 70/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
836  WOŁOSZYN BARBARA       sklep   -  Szeroka działka 18/4, obręb 2049 (przy budynku nr 38)   sklepie wielobranżowym     A        
837  WOŹNIAK ANNA       sklep   -  ul. Kwiatowa 29   sklepie DARIA     A        
838  WOŹNIAK WIESŁAWA       sklep   -  ŚW. CYRYLA I METODEGO - działka 25/1, obręb 3012 (przy budynku nr 9a)   pawilonie handlowym     A        
839  WÓJCIK BEATA       sklep   -  GEN. LUDOMIŁA RAYSKIEGO 22/1   sklepie Żabka     A     B     C  
840  WÓJCIK BEATA       sklep   -  GEN. LUDOMIŁA RAYSKIEGO 3/U1   sklepie "Freshmarket"     A     B     C  
841  WRÓBLEWSKA URSZULA       sklep   -  ul. Szybowcowa 28   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
842  WRÓBLEWSKI KRZYSZTOF       sklep   -  ul. Łubinowa 75   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
843  WUDNIAK BŁAŻEJ       sklep   -  JULIANA URSYNA NIEMCEWICZA 35A   punkcie handlowym "Żabka"     A     B     C  
844  WYSOCKI PIOTR       sklep   -  Duńska 74   sklepie     A     B     
845  WYSOKIŃSKI HUBERT       sklep   -  Bolesława Krzywoustego 48/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
846  ZAŁOMSKI DARIUSZ       sklep   -  Krzemienna 55   sklepie "Dariusz"     A        
847  ZAWADZKA KATARZYNA       sklep   -  ul. Szczepowa 21   punkcie handlowym     A     B     C  
848  ZDANOWICZ EMILIA       sklep   -  ul. Napierskiego 26   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
849  ZDANOWICZ EMILIA       sklep   -  Zofii Nałkowskiej 10/U8   sklepie "Freshmarket"     A     B     C  
850  ZDZIARSKI WALDEMAR       sklep   -  WIELKOPOLSKA 30/U1   sklepie spożywczym     A     B     C  
851  ZEMKE KAROLINA       sklep   -  ul. Pocztowa 1/U1   sklepie spożywczym "Freshmarket"     A     B     C  
852  ZUWALSKI GRZEGORZ       sklep   -  Ku Słońcu działka 9/1 DR   punkcie handlowym     A     B     C  
853  ZWARYCZ EDYTA       sklep   -  ul. Batalionów Chłopskich- działka 26/12, obręb 4045    sklepie spożywczym "U Edi"     A     B     
854  ZYGA ANNA       sklep   -  ul. Polskich Marynarzy 86/2U   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
855  ŻAK KAROLINA       sklep   -  ul. Krzywoustego 53/lok. U/6   sklepie spożywczym "Żabka"     A     B     C  
856  ŻOŁĄDEK MAREK       sklep   -  ul. Brązowa 41B/U   punkcie handlowym     A        
857  ŻURAW AGNIESZKA       sklep   -  SEBASTIANA KLONOWICA dz. 4/15, obręb 2261   punkcie handlowym     A     B     C  
858  ŻYNGIEL AGNIESZKA       sklep   -  BŁ. KRÓLOWEJ JADWIGI 20A   sklepie "Żabka"     A     B     C  
859    "HELIOS" SPÓŁKA AKCYJNA    -   gastronomia  Bolesława Krzywoustego 9-10/U-kino   Barze - KINO HELIOS     A        
860    "HELIOS" SPÓŁKA AKCYJNA    -   gastronomia  ANDRZEJA STRUGA 42 (Outlet Park)   kinie "Helios"- barze "Popcorn"/kasa     A        
861    "A.ERDMANN, R.ERDMANN "WAR" SPÓŁKA JAWNA"    -   gastronomia  Bytomska 16   restauracji " KANTYNA PORTOWA"     A     B     C  
862    "AGATAB" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Bandurskiego 87A/1   punkcie handlowym     A     B     C  
863    "AMREST " SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Ku Słońcu 67/U5   restuarcji KFC     A        
864    "AMREST " SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Wiosenna 35   restauracji KFC     A        
865    "AMREST " SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  PIASTÓW 16/U2   restauracji "KFC"     A        
866    "AMREST " SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Niepodległości 13/U1   restauracja KFC     A        
867    "AMREST " SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ANDRZEJA STRUGA 28   Restauracji PH Struga     A     B     
868    "AMREST " SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  AL. WYZWOLENIA 18-20   Restauracji KFC     A        
869    "AMREST " SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ANDRZEJA STRUGA 18   restauracji KFC     A        
870    "AMREST " SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Niepodległości 36   restauracji "KfC"     A        
871    "AMREST " SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Plac Rodła 1-2/LU5, LU6,LU7   restauracji KFC     A        
872    "AMREST " SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Mieszka I 35   KFC MAKRO     A        
873    "AMREST " SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Niepodległości 36 (Galeria Kaskada Szczecin)   restauracji Burger King     A        
874    "AMREST " SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Mieszka I 73   restauracja Burger King     A        
875    "AMREST " SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Wiosenna 35   restauracja Burger King     A        
876    "AMREST " SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Niepodległości 36   Restauracji Pizza Hut (Galeria Kaskada)     A     B     
877    "AMREST " SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Wyzwolenia 18-20 (Centrum Handlowe Galaxy)   restauracji "Pizza Hut"     A     B     
878    "BC CLUB" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Wyzwolenia 18-20   punkcie gastronomicznym - Kręgielnia MK Bowling     A     B     C  
879    "BRUTTO" JABŁOŃSCY SPÓŁKA JAWNA    sklep   -  ul. Akwarelowa 33/19   punkcie handlowym     A     B     C  
880    "CARREFOUR POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Wiosenna 32   hipermarkecie Carrefour     A     B     C  
881    "CARREFOUR POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Al. Bohaterów Warszawy 42   punkcie handlowym     A     B     C  
882    "CARREFOUR POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Mieszka I 73   sklepie Carrefour     A     B     C  
883    "CENTURIA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  FRYDERYKA CHOPINA 27   sklepie "Intermarche"     A     B     C  
884    "CUKIERNIA KOCH" M.H.J. KOCH SPÓŁKA JAWNA"    -   gastronomia  ALEJA WOJSKA POLSKIEGO 4/U1   KAWIARNI        B     
885    "FRESH FOOD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Jagiellońska 24/U1   punkcie handlowym     A        
886    "FRESH FOOD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Al. Wyzwolenia 85/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
887    "HEJKOLAND" Z.FABISIAK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA"    sklep   -  LEONA HEYKI 23   punkcie handlowym     A     B     C  
888    "HOTEL ATRIUM" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"    -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 75   restauracji     A     B     C  
889    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Grabowa 1/P1   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka Ekspress"     A     B     C  
890    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  STANISŁAWA WOJCIECHOWSKIEGO 9   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka ekspress"     A     B     C  
891    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Al. Wojska Polskiego 47/U1   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka Ekspress"     A     B     C  
892    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Dworcowa 19/U2   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka Ekspress"     A     B     C  
893    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Jagiellońska 10/3   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka Ekspress"     A     B     C  
894    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Al. Wyzwolenia 12-14/U4   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka Express"     A     B     C  
895    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  5 Lipca 36/U1   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka Express"     A     B     C  
896    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Wielkopolska 25/1   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka Express"     A     B     C  
897    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Modra 33/3   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka Express"     A     B     C  
898    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Emilii Plater 7c/u2   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka Express"     A     B     C  
899    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  FRYDERYKA CHOPINA 15/1   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka Express"     A     B     C  
900    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  GEN. LUDOMIŁA RAYSKIEGO 1/U1   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka Express"     A     B     C  
901    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  WACŁAWA FELCZAKA 8   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka Express"     A     B     C  
902    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  KS. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO 21/U1   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka Express"     A     B     C  
903    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Kolorowych Domów 9/1   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka Express"     A     B     C  
904    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Duńska 74-76/U3   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka Express"     A     B     C  
905    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Al. Wyzwolenia 86/U2   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka Express"     A     B     C  
906    "MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  FRYDERYKA CHOPINA 26/księgarnia   sklepie spożywczo - monopolowym "Małpka Experss"     A     B     C  
907    "MEKONG" SPÓŁKA Z O.O."    -   gastronomia  Al. Bohaterów Warszawy 47 ( Targowisko - pawilon nr VII A/ 1 )   punkcie gastronomicznym     A        
908    "MEKONG" SPÓŁKA Z O.O."    -   gastronomia  Al. Bohaterów Warszawy 47 ( Targowisko - pawilon nr VII A/ 6 )   punkcie gastronomicznym     A        
909    "MEKONG" SPÓŁKA Z O.O."    -   gastronomia  ul. Bolesława Śmiałego 27/12   restauracji     A     B     
910    "PADAWA III" GOLEMA DARIUSZ SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  ul. Wały Chrobrego/Plac Obrońców Westerplatte - działka 25/2, obręb 1029    restauracji Colorado Steakhouse     A     B     C  
911    "PADAWA III" GOLEMA DARIUSZ SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  ul. Wały Chrobrego/ Plac Obrońców Westerplatte - działka 25/2, obręb 1029    Pubie CHROBRY     A     B     C  
912    "PARK HOTEL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Plantowa 1   PARK HOTEL     A     B     C  
913    "PD-AMBER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"    sklep   -  Jagiellońska 72/2   sklepie spożywczym     A        
914    "PIONIER" J.MISKIEWICZ, W.SZEWCZYK SPÓŁKA JAWNA"    -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 2/U2   kawiarni kina "Pionier"     A     B     
915    "PIOTR I PAWEŁ DETAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  al. Bohaterów Warszawy 40   sklepie "Piotr i Paweł'     A     B     C  
916    "PIOTR I PAWEŁ DETAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Struga 42   supermarkecie " Piotr i Paweł"     A     B     C  
917    "PIOTR I PAWEŁ DETAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  WALERIANA ŁUKASIŃSKIEGO 116   punkcie handlowym     A     B     C  
918    "PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE DARIUSZ BOBRYK, DOROTA BOBRYK" SPÓŁKA JAWNA    sklep   -  Dębogórska 34/36   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
919    "PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE DARIUSZ BOBRYK, DOROTA BOBRYK" SPÓŁKA JAWNA    sklep   -  ANDRZEJA STRUGA 74   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
920    "PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE DARIUSZ BOBRYK, DOROTA BOBRYK" SPÓŁKA JAWNA    sklep   -  Południowa 15   sklepie na stacji paliw     A        
921    "PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE DARIUSZ BOBRYK, DOROTA BOBRYK" SPÓŁKA JAWNA    sklep   -  KAROLA BALIŃSKIEGO 20   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
922    "SCENA" KAŁUŻNY, KACZMAREK SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  ul. Partyzantów 2   Klubie Muzycznym ROCKER CLUB     A     B     C  
923    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Krasińskiego 104/U3   sklepie ogólnospożywczym nr 165     A        
924    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  ADAMA MICKIEWICZA 68/U2   sklepie spożywczym nr 267     A        
925    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Żołędziowa 35   sklepie ogólnospożywczym "Społem" nr 64     A     B     C  
926    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Czorsztyńska 47   sklepie ogólnospożywczym "Społem" nr 216     A     B     C  
927    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Al. Wojska Polskiego 134/U7   sklepie spożywczym Społem, S-241     A     B     C  
928    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  ul. Goleniowska 32/U2   sklepie spożywczym "Społem", S-252     A     B     C  
929    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Włościańska 1B/U3   sklepie spożywczym "Społem", S-38     A        
930    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  ul. Monte Cassino 38b/U1   sklepie spożywczym Społem nr OH-1     A     B     C  
931    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  HALINY GAIŃSKIEJ 12   sklepie spożywczym Społem, S-28     A     B     C  
932    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Monte Cassino 19E   sklepie spożywczym Społem, S-78     A     B     C  
933    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Bohaterów Warszawy 6/U1   sklepie spożywczym "Społem", S - 54     A     B     C  
934    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Pocztowa 40/U3   sklepie spożywczym "Społem", S - 97     A     B     C  
935    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  3 Maja 10   sklepie ogólnospożywczym Społem nr 74     A        
936    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Pokoju 49/U1   wydzielonym stoisku w sklepie, Nr 43A     A        
937    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Romantyczna 66   sklepie nr 66     A     B     C  
938    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Sielska 2   sklepie Społem nr 88     A        
939    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Pocztowa 29/U1   sklepie Społem nr 104 A     A     B     C  
940    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Szybowcowa 34/U1   sklepie spożywczym "Społem", S-6     A     B     C  
941    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Unii Lubelskiej 32   wydzielonym stoisku w sklepie spożywczym     A     B     C  
942    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Parkowa 11   sklepie ogólnospożywczym Społem nr OH - 7     A     B     C  
943    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Śląska 19/U2   sklepie spożywczym Społem nr 178     A     B     C  
944    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Wojska Polskiego 134/U8   sklepie spożywczym Nr 241/1     A        
945    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Emilii Plater 82   sklepie ogólnospożywczym Społem nr OH - 18     A     B     C  
946    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Al. Niepodległości 4/U2   sklepie spożywczym " Społem" nr S-75     A        
947    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Al. Wyzwolenia 37/U1   sklepie ogólnospożywczym nr S-455     A     B     C  
948    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO 79-80   sklepie spożywczym nr 302     A     B     C  
949    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  ul. Zamknięta 1   sklepie spożywczym nr 190     A     B     C  
950    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  ul. Zyndrama z Maszkowic 28   sklepie spożywczym nr 139     A     B     C  
951    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Przyjaciół Żołnierza 39-41   SKLEPIE OGÓLNOSPOŻYWCZYM nr 154     A     B     C  
952    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Bohaterów Getta Warszawskiego 21   sklepie Społem nr 171     A        
953    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Cedyńska 2-4   sklepie spożywczym nr 153     A     B     C  
954    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Al. Wojska Polskiego 52 lok. U/1   sklepie ogólnospożywczym Społem Nr 451     A     B     C  
955    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  ul. Bogusława X 18A   sklepie ogólnospożywczym "Społem" nr OH-17     A     B     C  
956    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  FRYDERYKA CHOPINA 22/U13   sklepie ogólnospożywczym nr OH - 23 "Społem"     A        
957    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Emilii Gierczak 27   sklepie ogólnospożywczym Społem nr 12     A     B     C  
958    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  ul. Robotnicza 12   sklepie ogólnospożywczym Społem nr 236     A     B     C  
959    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Przyszłości 26   sklepie ogólnospożywczym Społem nr 275     A     B     C  
960    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  JOACHIMA LELEWELA 9   sklepie ogólnospożywczym Społem nr OH - 6     A     B     C  
961    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  ul. Stołczyńska 144   wydzielonym stoisku w sklepie spożywczym, Nr 41     A     B     C  
962    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  ul. Karola Miarki 3A/U3   Sklepie Społem Nr 143     A     B     C  
963    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  ul. Witkiewicza 31   w sklepie ogólnospożywczym nr OH -10     A     B     C  
964    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  ŚW. BARBARY 1a "Hala Piastowska"   sklepie ogólnospożywczym Społem nr OH- 8     A     B     C  
965    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Niemierzyńska 10/U1   w sklepie ogólnospożywczym Społem nr 166     A     B     C  
966    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Al. Papieża Jana Pawła II 49/U1   w sklepie ogólnospożywczym "Społem" Nr 452     A     B     C  
967    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  Al. Wyzwolenia 8/U1   sklepie ogólnospożywczym "Społem" Nr 454     A     B     C  
968    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA 4/U1   w sklepie ogólnospożywczym "Społem" , OH nr 11     A     B     C  
969    "SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    sklep   -  KS. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO 24   sklepie spożywczym     A     B     C  
970    "STOKROTKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Kutrzeby 8A/U1   sklepie spożywczym "Stokrotka"     A     B     C  
971    "STOKROTKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  JULIANA URSYNA NIEMCEWICZA 26a   w sklepie STOKROTKA nr 118     A     B     C  
972    "STOKROTKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. 26 Kwietnia 2   supermarkecie "Stokrotka" nr 109     A     B     C  
973    "STOKROTKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  1 Maja 43   punkcie handlowym     A     B     C  
974    "STOKROTKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Tatrzańska 3   sklepie spożywczym "STOKROTKA"     A     B     C  
975    "STOKROTKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Bandurskiego 90   sklepie "Stokrotka"     A     B     C  
976    "STOKROTKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Al. Wojska Polskiego 21/U1   sklepie "Stokrotka"     A     B     C  
977    "STOKROTKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"    sklep   -  Al. Niepodległości 18-22   w wydzielonym stoisku monopolowym w sklepie "Stokrotka"     A     B     C  
978    "WARS" SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  WITOLDA STARKIEWICZA 13   punkcie handlowym     A        
979    2 EVENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Wyspa Grodzka- działka 11, obręb 1084    punkcie gastronomicznym- Bar "Wyspa Grodzka"     A     B     C  
980    5TH ELEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    catering   -  na terenie Gminy Miasto Szczecin    GMINA MIASTO SZCZECIN     A     B     C  
981    ALTER EGO CEZARY SZCZEPANIAK SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  KRZYSZTOFA KOLUMBA 4   punkcie gastronomicznym     A        C  
982    ANWIM SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Rymarska 127   punkcie handlowym na stacji paliw MOYA Szczecin- nr 183     A     B     C  
983    ARCZI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Niepodległości 36/(C.H. KASKADA)   punkcie gastronomicznym "Gospoda Kuchnia Polska"     A        
984    AREL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  ANDRZEJA STRUGA 36   hipermarkecie "Real"     A     B     C  
985    AREL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  AL. WYZWOLENIA 18-20   sklepie "Real"     A     B     C  
986    ARETE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Piastów 30   Restauracji Arete     A     B     
987    ARKONA GROUP FORNALSCY SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  ul. Botaniczna 35 (przy lodowisku)   małej gastronomii     A        
988    ATU JAN BIELAK, WOJCIECH BIELAK SPÓŁKA JAWNA    sklep   -  Tama Pomorzańska 12D   wydzielonym stoisku sprzedaży detalicznej     A        
989    AVANTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Podhalańska- działka 12/3, obręb 1025 (przy budynku ul. Rayskiego 5)    punkcie handlowym     A     B     C  
990    AVATAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Zbożowa 4   restauracji "TO i OWO"     A     B     C  
991    B&B NEW INWESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Bohaterów Warszawy 47 (Rynek Centrum)   punkcie gastronmicznym- pawilon nr 12 sektor VII     A        
992    BADABING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 11   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
993    BARTEX-BARTOL SP.Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Gryfińska 44   punkcie sprzedaży detalicznej     A     B     C  
994    BEST ŁĘKOWSKI SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 78   punkcie gastronomicznym Night Club Tekila     A     B     C  
995    BESTT BIENIASIEWICZ, RATAJCZAK, DOBROPOLSKI SPÓŁKA JAWNA    sklep   -  Batalionów Chłopskich 42E/U4   sklepie spożywczym "PULS"     A     B     C  
996    BEWAKO SZCZECIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  pl. Batorego 3 lok. U9, U12, U13    punkcie gastronomicznym     A     B     C  
997    BEWAKO SZCZECIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  pl. Batorego 3 lok. U9, U12, U13    punkcie handlowym     A     B     C  
998    BHS-7 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Sienna 8/U1   punkcie gastronomicznym o nazwie "Restauracja CityWine"     A     B     C  
999    BHS-7 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Sienna 8/U1   punkcie handlowym o nazwie "Restauracja CityWine"        B     C  
1000    BINGO-JAROSŁAW FIGIEL & WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  ul. Rydla 52   punkcie gastronomicznym "China Town"     A        
1001    BINGO-JAROSŁAW FIGIEL & WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  Aleja Niepodległości 23   punkcie gastronomicznym     A        
1002    BP EUROPA SE SPÓŁKA EUROPEJSKA ODDZIAŁ W POLSCE    sklep   -  Wczasów 33   sklepie na stacji paliw BP     A     B     C  
1003    BP EUROPA SE SPÓŁKA EUROPEJSKA ODDZIAŁ W POLSCE    sklep   -  Al. Wojska Polskiego 184   w sklepie na stacji paliw     A     B     C  
1004    CAFE SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Ku Słońcu 67   punkcie gastronomicznym     A     B     
1005    CAFE SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  al. Papieża Jana Pawła II - działka nr 16/1, obręb 1032    punkcie gastronomicznym     A     B     
1006    CAMPELO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Dąbska 103   INTERMARCHE     A     B     C  
1007    CASINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Pl. Rodła 8-10   Barze w Kasynie Gry     A     B     C  
1008    CHESTERFIELD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Papieża Jana Pawła II 11/U3   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1009    CIRCLE K POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Gryfińska 60   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
1010    CIRCLE K POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Bohaterów Warszawy 37G   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
1011    COLUMBUS COFFEE TOMASZ WECZER SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  ul. Malczewskiego 26   punkcie gastronomicznym     A     B     
1012    COLUMBUS COFFEE TOMASZ WECZER SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  ul. Kopernika 1 lok. U/1    punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1013    CORONA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Kaszubska 67/U2   punkcie gastronomicznym     A     B     
1014    DANA INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Wyzwolenia 50 (Hotel "Dana")   restauracji     A     B     C  
1015    DILLAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Jagiellońska 67   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1016    DOM KULTURY "SŁOWIANIN"    -   gastronomia  JÓZEFA KORZENIOWSKIEGO 7 (Dom Kultury 'Słowianin')   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1017    EUROCASH SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Jesienna 14   punkcie sprzedaży detalicznej     A     B     C  
1018    EUROCASH SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Goleniowska 56d   punkcie sprzedaży detalicznej Eurocash     A     B     C  
1019    FARUTEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Kniewska 2H   punkcie sprzedaży detalicznej        B     
1020    Firma Ekologiczno-Rolno-Przemysłowa "Hubaltus" sp. z o.o.    -   gastronomia  Wiosenna 32   punkcie gastronomicznym     A        
1021    FOCUS HOTELS SPÓŁKA AKCYJNA    -   gastronomia  ul. Małopolska 23   restauracji     A     B     C  
1022    FOOD &WINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Rynek Nowy 3   sklepie "6WIN"        B     C  
1023    GAMEART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Monte Cassino 36/DE   punkcie gastronomicznym     A        C  
1024    GRUPA HOTELI WAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Potulicka 1A   Restauracji w hotelu     A     B     C  
1025    H&Z SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Aleja Piastów 1   restauracji Sake     A     B     C  
1026    H&Z SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Bohaterów Warszawy 40 (C.H. Turzyn, lokal gastronomiczny nr 1.X.2)   punkcie gastronomicznym     A        
1027    H&Z SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Jana Pawła II 17/U3   Restauracji Chińskiej "Jin Du"     A     B     C  
1028    HORYZONT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Przestrzenna 23   punkcie gastronomicznym TAWERNA POD ZARDZEWIAŁĄ KOTWICĄ     A     B     C  
1029    HOTEL G.E. SZCZECIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  KS. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO 30   Hotelu -Restauracji Campanile     A     B     C  
1030    IMERETI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Śląska 12/2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1031    IMPULS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Pl. Hołdu Pruskiego 1   punkt gastronomiczny     A     B     C  
1032    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    -   gastronomia  Ku Słońcu 68C   sklepie "Biedronka" nr 4910     A     B     C  
1033    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  LUCJANA RYDLA 93   sklepie "Biedronka"     A     B     C  
1034    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO 55   sklepie Biedronka     A     B     C  
1035    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Maciejkowa 37/1   sklepie Biedronka nr 4201     A     B     C  
1036    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  BŁ. WINCENTEGO KADŁUBKA 42   sklepie Biedronka     A     B     C  
1037    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Przyjaciół Żołnierza 128 A   sklepie Biedronka     A     B     C  
1038    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Stalmacha 12   sklepie Biedronka     A     B     C  
1039    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  JOACHIMA LELEWELA 8A   sklepie Biedronka     A     B     C  
1040    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Ogrodnicza 47   sklepie spożywczym Biedronka     A     B     C  
1041    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Bałtycka 25C   sklepie Biedronka     A     B     C  
1042    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  TEOFILA FIRLIKA 42   sklepie Biedronka     A     B     C  
1043    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Al. Piastów 22/U1   sklepie Biedronka     A     B     C  
1044    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Goleniowska 87   w sklepie "Biedronka"     A     B     C  
1045    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Krakowska 68/U5   sklepie Biedronka     A     B     C  
1046    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  KLEMENSA JANICKIEGO 24   sklepie Biedronka     A     B     C  
1047    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  HIERONIMA DERDOWSKIEGO 4   sklepie Biedronka     A     B     C  
1048    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Leszczynowa 23   sklepie spożywczo-przemysłowym     A     B     C  
1049    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Rostocka 1   sklepie Biedronka     A     B     C  
1050    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Obotrycka 6   sklepie "Biedronka"     A     B     C  
1051    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Struga 18 lok. 1.2   sklepie Biedronka     A     B     C  
1052    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Karpia 1   sklepie "Biedronka"     A        
1053    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Al. Bohaterów Warszawy 34/35   sklepie spożywczym Biedronka     A     B     C  
1054    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Witkiewicza 41e/U   sklepie spożywczym Biedronka     A     B     C  
1055    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Milczańska 8   sklepie Biedronka     A     B     C  
1056    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Pomarańczowa 9   sklepie Biedronka     A     B     C  
1057    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  STANISŁAWA DUBOIS 5   sklepie "Biedronka"     A     B     C  
1058    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  WALERIANA ŁUKASIŃSKIEGO 116   sklepie Biedronka     A     B     C  
1059    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Botaniczna 29   sklepie 'Biedronka"     A     B     C  
1060    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Bolesława Krzywoustego 76A, 76B   sklepie "Biedronka"     A     B     C  
1061    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. 26 Kwietnia 91   sklepie spożywczym Biedronka nr 2074     A     B     C  
1062    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Al. Wojska Polskiego 31/2   sklepie "Biedronka"     A     B     C  
1063    KAUFLAND POLSKA MARKETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  ANDRZEJA STRUGA 29   sklepie "Kaufland"     A     B     C  
1064    KAUFLAND POLSKA MARKETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Ofiar Oświęcimia 14B   sklepie "Kaufland"     A     B     C  
1065    KOSMOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 8/1A   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1066    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Witkiewicza 52   sklepie Lidl     A     B     C  
1067    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  ul. Szosa Stargardzka 22 H   sklep spożywczy LIDL     A     B     C  
1068    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Batalionów Chłopskich 42G   sklepie spożywczym Lidl     A     B     C  
1069    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Robotnicza 37   sklepie spożywczym Lidl     A     B     C  
1070    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Mieszka I 29   sklepie spozywczym Lidl     A     B     C  
1071    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Bandurskiego 97   sklepie spożywczym Lidl     A     B     C  
1072    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Modra 9C   sklepie spożywczym Lidl     A     B     C  
1073    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Portowa 1-3   sklepie spożywczym Lidl     A     B     C  
1074    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  ul. Spiska 49   sklepie     A     B     C  
1075    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  ul. Botaniczna 55   sklepie spożywczym Lidl     A     B     C  
1076    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  WITOLDA STARKIEWICZA 4   sklepie spożywczym Lidl     A     B     C  
1077    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO 50   sklepie spozywczym Lidl     A     B     C  
1078    LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO 82   sklepie spożywczym Lidl     A     B     C  
1079    LOMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Al. Wojska Polskiego 31/1   sklepie spożywczo-monopolowym     A     B     C  
1080    LOTOS PALIWA SPÓŁKA Z O.O.    sklep   -  Przyjaciół Żołnierza 8   sklepie na stacji benzynowej     A     B     C  
1081    LOTOS PALIWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Batalionów Chłopskich 22-23   punkcie handlowym na stacji paliw     A     B     C  
1082    LOTOS PALIWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Ku Słońcu - obręb 2092, działka 54/3, 54/4    sklepie na stacji paliw nr 503     A     B     C  
1083    LOTOS PALIWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Szosa Stargardzka 22G   sklepie na stacji paliw "LOTOS"     A     B     C  
1084    MAC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Al. Bohaterów Warszawy 40 lokal 1.P.4, 1.P.6, 1.P.7, 1.P.8, 1.P.10   punkcie handlowym     A     B     C  
1085    MAC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Staszica 1- pawilon nr 0C   punkcie handlowym     A     B     C  
1086    MAKRO CASH AND CARRY POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Południowa 35   sklepie Makro Cash and Carry Polska S.A.     A     B     C  
1087    MARINA TRAVEL SHIP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Bulwar Gdyński (polery cumownicze 25-29)    punkcie gastronomicznym na STATKU ŁADOGA     A     B     C  
1088    MARSZAŁKOWSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  GEN. LUDOMIŁA RAYSKIEGO 23/1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1089    MAT-ART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Krzywoustego 59d   punkcie handlowym     A     B     C  
1090    MAT-ART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Kwiatowa 5   punkcie handlowym     A     B     C  
1091    MAT-ART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Śląska 1/U1   punkcie handlowym     A     B     C  
1092    MAT-ART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Różana 17/1   punkcie handlowym     A        
1093    MEDUZA SŁAWOMIR JANCZAK, JACEK SZKUDLAREK SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  Monte Cassino 6/LU4   kawiarni     A     B     C  
1094    MEDUZA SŁAWOMIR JANCZAK, JACEK SZKUDLAREK SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  Monte Cassino 6/LU5   PUBIE-KLUBIE HORMON     A     B     C  
1095    MEX BISTRO X SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Księcia Bogusława X 4/2   punkcie gastronomicznym "Pijalnia Wódki i Piwa"     A     B     C  
1096    MINIMARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  5 Lipca 24/U1    punkcie handlowym     A     B     C  
1097    MINIMARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Robotnicza 15A   punkcie handlowym     A     B     C  
1098    MINIMARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  KAROLA HUBERTA ROSTWOROWSKIEGO 1   punkcie handlowym     A     B     C  
1099    MINIMARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  9 Maja 84   punkcie handlowym     A     B     C  
1100    MMT SUPERMARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Al. Wyzwolenia 44A (Centrum Handlowe Fala)   sklepie "Chata Polska"     A     B     C  
1101    MMT SUPERMARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  ul. Szwedzka 28/U3   sklepie "Chata Polska"     A     B     C  
1102    MONSUN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Przestrzenna 23   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1103    MULTIKINO SPÓŁKA AKCYJNA    catering   -    podczas organizacji przyjęć na terenie Gminy Miasto Szczecin     A     B     
1104    MULTIKINO SPÓŁKA AKCYJNA    -   gastronomia  Al. Wyzwolenia 18-20 (C.H. Galaxy)   kompleksie kinowym Multikino     A     B     C  
1105    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ANIELI KRZYWOŃ 39   sklepie Netto nr 138     A     B     C  
1106    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Bolesława Krzywoustego 9-10/U 0/8 (C.H. Kupiec)   sklepie Netto     A     B     C  
1107    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Modra 116   punkcie handlowym     A     B     C  
1108    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  GABRIELA NARUTOWICZA 13e/U - sklep NETTO   sklepie NETTO 142     A     B     C  
1109    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Przyszłości 29   sklepie Netto     A     B     C  
1110    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Al. Niepodległości 13/U1   sklepie NETTO nr 105     A     B     C  
1111    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Duńska 14   sklepie Netto     A     B     C  
1112    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  BOHDANA ZALESKIEGO 2D/U1   sklepie s Netto nr 216     A     B     C  
1113    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  TADEUSZA ZAWADZKIEGO 141   sklepie NETTO nr 135     A     B     C  
1114    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Smolańska 11   sklepie Netto     A     B     C  
1115    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Waleriana Łukasińskiego 110c   sklepie Netto nr 331     A     B     C  
1116    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  KS. PIOTRA ŚCIEGIENNEGO 25/U1   sklepie Netto nr 362     A     B     C  
1117    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Dąbska 2   sklep Netto     A     B     C  
1118    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Włodzimierza Ostoi - Zagórskiego 1   sklepie NETTO- numer 414     A     B     C  
1119    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Chmurna 1   sklepie Netto nr 463     A     B     C  
1120    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Emilii Gierczak 24-25   sklepie Netto nr 101     A     B     C  
1121    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Zielonogórska 30   sklepie Netto 221     A     B     C  
1122    NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  TEOFILA FIRLIKA 17   sklepie Netto nr 220     A     B     C  
1123    NIEBIESKI MELONIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Papieża Jana Pawła II 3-4   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1124    OPERA NA ZAMKU    -   gastronomia  ul. Korsarzy 34   punkcie gastonomicznym     A     B     C  
1125    ORBIS SPÓŁKA AKCYJNA    -   gastronomia  ul. 3 Maja 31   restauracji NOVO2 w Hotelu Novotel Szczecin Centrum     A     B     C  
1126    ORBIS SPÓŁKA AKCYJNA    -   gastronomia  ul. Janiszewskiego 2   bufecie w Hotelu "Ibis Budget"     A        
1127    ORBIS SPÓŁKA AKCYJNA    -   gastronomia  ul. Dworcowa 16   restauracji w hotelu Ibis Szczecin Centrum     A     B     C  
1128    ORIENT RESTAURACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Wyzwolenia 11/U2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1129    PADAWA II GOLEMA DARIUSZ SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  ul. Wały Chrobrego 6   restauracji COLUMBUS     A     B     C  
1130    PALIWA I PRODUKTY NAFTOWE MARIAN PASTUSZAK SPÓŁKA JAWNA    sklep   -  ul. Gdańska 5   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
1131    PANORAMA HOTEL SPÓŁKA Z O.O.    -   gastronomia  Radosna 60   restauracji w hotelu Panorama     A     B     C  
1132    PANORAMA HOTEL SPÓŁKA Z O.O.    -   gastronomia  Radosna 60   barze w hotelu Panorama     A     B     C  
1133    PAZIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Plac Rodła 10 (Radisson Blu Hotel)   Lobby Bar     A     B     C  
1134    PAZIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Plac Rodła 10 (Radisson Blu Hotel)   Room Service i Bankiety     A     B     C  
1135    PAZIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Plac Rodła 10 (Radisson Blu Hotel)   barze "Copernicus"     A     B     C  
1136    PAZIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Plac Rodła 10 (Radisson Blu Hotel)   restauracji RENAISSANCE     A     B     C  
1137    PAZIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Plac Rodła 10 (Radisson Blu Hotel)   restauracji "Cafe Europa"     A     B     C  
1138    PAZIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Plac Rodła 8 (Baltica Welness & Spa)   kawiarni "Cafe Baltica"     A     B     
1139    PAZIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  pl. Rodła 8   kawiarni CAFE 22     A     B     C  
1140    PEKAES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Przyszłości 13F   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
1141    PGF ZACHÓD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    sklep   -  Andrzeja Struga dz. 1/2, obręb 4068 (przy nr 61)   sklepie na stacji paliw Orlen     A     B     C  
1142    PIWONI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Plac Hołdu Pruskiego 9    punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1143    POLMAX SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA    sklep   -  ul. Pomorska 138   punkcie handlowym na stacji paliw POLMAX     A        C  
1144    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Witkiewicza 22   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
1145    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Krzysztofa Kolumba 50   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
1146    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Eskadrowa 1   sklepie na stacji paliw nr 1456     A     B     C  
1147    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  BŁ. WINCENTEGO KADŁUBKA 19   sklepie na stacji paliw nr 633     A     B     C  
1148    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Strzałowska 49   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
1149    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Mickiewicza 41A   sklepie na stacji paliw nr 597     A     B     C  
1150    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  1-go Maja 40   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
1151    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Goleniowska 99   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
1152    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Granitowa 47A   sklepie na stacji paliw nr 0790     A     B     C  
1153    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  FRYDERYKA CHOPINA 16   sklepie na stacji paliw nr 1458     A     B     C  
1154    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  MARSZ. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 6a   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
1155    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  ul. Bogumińska 44   sklepie na stacji paliw     A     B     C  
1156    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  MIKOŁAJA KOPERNIKA 19   sklepie na stacji paliw     A        
1157    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Hrubieszowska 57   sklepie na stacji paliw Orlen     A     B     C  
1158    POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA    sklep   -  Profesora Ludwika Janiszewskiego 2a   sklepie na stacji paliw Orlen     A     B     C  
1159    POLSTEAM - ŻEGLUGA SZCZECIŃSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    catering   -  na terenie Gminy Miasto Szczecin    Gmina Miasto Szczecin     A     B     C  
1160    POLTRONA STUDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Plac Batorego 4   Klubie "Pierwsze Miejsce"     A     B     C  
1161    PROFIL ART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Mściwoja 8   Browar Wyszak     A     B     C  
1162    PROFIL ART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Mściwoja 8   punkcie handlowym Wyszak Browar Rodzinny     A        
1163    PROFIT INWEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Budziszyńska 35-36   punkcie handlowym     A     B     C  
1164    PROFIT INWEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ANTONIEGO KALINY 12   sklepie spożywczym     A     B     C  
1165    PROFIT INWEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Św.Marcina 2   punkcie handlowym     A     B     C  
1166    PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE KOMPLEXBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Obotrycka 5   sklepie spożywczym na stacji paliw     A     B     C  
1167    REKREACJA I WYPOCZYNEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  MICHAŁA KLEOFASA OGIŃSKIEGO 5   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1168    RELLA INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Ku Słońcu 67/U1   hipermarkecie "Real"     A     B     C  
1169    RESTAURACJE WITKOWSCY SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  Al. Niepodległości 36   restauracji     A     B     C  
1170    RF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Grodzka 2/U/1   punkcie gastronomicznym "Bistro na Językach"-"Francuzka Piekarnia"     A     B     
1171    RICORIA RISTORANTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Powstańców Wielkopolskich 20   punkcie gastronomicznym "Ricoria Ristorante"     A     B     C  
1172    ROSSMANN SUPERMARKETY DROGERYJNE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Mieszka I 73   Drogerii Rossmann        B     
1173    ROSSMANN SUPERMARKETY DROGERYJNE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Al. Bohaterów Warszawy 42   Drogerii Rossmann        B     
1174    ROSSMANN SUPERMARKETY DROGERYJNE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Przyjaciół Żołnierza 128A (Centrum Handlowe Stara Cegielnia)   Drogerii Rossmann        B     
1175    ROSSMANN SUPERMARKETY DROGERYJNE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Emilii Gierczak 24-25   Drogerii Rossmann        B     
1176    ROSSMANN SUPERMARKETY DROGERYJNE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ANDRZEJA STRUGA 18/( C.H. SŁONECZNE )   Drogerii Rossmann        B     
1177    ROSSMANN SUPERMARKETY DROGERYJNE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Al. Niepodległości 36   Drogerii Rossmann        B     
1178    ROSSMANN SUPERMARKETY DROGERYJNE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  LUCJANA RYDLA 51   Drogerii Rossmann        B     
1179    ROSSMANN SUPERMARKETY DROGERYJNE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Ku Słońcu 67/U2   Drogerii Rossmann        B     
1180    RT-VISION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Bohaterów Warszawy 40 lok. 1.U.2   punkcie gastronomicznym PIZZA HOUSE     A        
1181    SAL II LEBDOWICZ SPÓŁKA JAWNA    sklep   -  ul. Seledynowa 85   punkcie handlowym     A     B     C  
1182    SALPICAO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Bulwar Gdyński- działka nr 2    punkcie gastronomicznym "OLE BISTRO & TAPAS"     A     B     C  
1183    SCONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  LUCJANA RYDLA 93   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1184    SECESJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Papieża Jana Pawła II 19/1   punkcie gastronomicznym Secesja Cafe     A     B     
1185    SHELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Al. Wojska Polskiego 142   sklepie na stacji paliw Shell     A     B     C  
1186    SHELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Belgijska 1   sklepie na stacji paliw Shell     A     B     C  
1187    SHELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Dworska 8   sklepie na stacji paliw Shell     A     B     C  
1188    SHELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Energetyków 6   sklepie na stacji paliw Shell     A        
1189    SHELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Jasna 15   sklepie na stacji paliw Shell     A     B     C  
1190    SHELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Mieszka I 29A   sklepie na stacji paliw Shell     A     B     C  
1191    SHELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Szosa Stargardzka 7   sklepie na stacji paliw Shell     A     B     C  
1192    SHELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  HIERONIMA DERDOWSKIEGO 6   sklepie na stacji paliw Shell     A     B     C  
1193    SHELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Południowa 9   sklepie na stacji paliw Shell     A     B     C  
1194    SHELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Gdańska 10   sklepie na stacji paliw Shell     A     B     C  
1195    SHELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. 1 Maja 42   sklepie na stacji paliw Shell nr 4102     A     B     C  
1196    SIGMA MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ZENONA KLEMENSIEWICZA 2   punkcie handlowym     A     B     C  
1197    SKYART ZALESKI ZĄBECKI SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  Tkacka 7,8,9/( w części piwnicznej )   punkcie gastronomicznym "LOVE CLUB ALL TOGETHER"     A     B     C  
1198    SNBM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Księcia Bogusława X 1-2 lokal 1/1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1199    SNBM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Księcia Bogusława X 1-2 lokal 1/1   punkcie handlowym     A     B     C  
1200    SORRENTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Mickiewicza 2   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1201    SOSO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO 29   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1202    STUDIO 7 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  al. Wojska Polskiego 4/U2   punkcie gastronomicznym     A     B     
1203    SWEET SMOKE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Wielka Odrzańska 28   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1204    SZCZECINDIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Rostocka 15   MARKECIE "E.LECLERC"     A     B     C  
1205    SZCZECIŃSKA FABRYKA WÓDEK STARKA SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Jagiellońska 63/64   punkcie handlowym           C  
1206    T.FAL I.P. ŁUCZAK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ELTA SPÓŁKA JAWNA    sklep   -  Aleja Niepodległości 16/U1   sklepie spożywczym     A        
1207    TEATR WSPÓŁCZESNY    -   gastronomia  ul. Ks. Bogusława X 6/U2   Teatr Mały     A     B     C  
1208    TEATR WSPÓŁCZESNY    -   gastronomia  Wały Chrobrego 3   punkcie gastronomicznym w Teatrze Współczesnym     A     B     
1209    TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Milczańska 31f   hipermarkecie "Tesco"     A     B     C  
1210    TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Jodłowa 25   sklepie Tesco     A     B     C  
1211    TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Milczańska 31f   sklepie na stacji paliw Tesco     A        
1212    TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  LUCJANA RYDLA 50   sklepie "Tesco"     A     B     C  
1213    TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Policka 51   supermarkecie Tesco     A     B     C  
1214    TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ADAMA MICKIEWICZA 30/U   sklepie TESCO     A     B     C  
1215    TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Duńska 11   sklepie "Tesco"     A     B     C  
1216    TILT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Ks. Bogusława X 7/U3   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1217    TOP CULINARIA G&C SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    -   gastronomia  ul. Przestrzenna 7   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1218    TOTO SCECH, SKROCKI SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  Podgórna 63   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1219    TOTO SCECH, SKROCKI SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  3 Maja 18   punkcie gastronomicznym "City Hall"     A     B     C  
1220    TRANSGOURMET POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Walecznych 66   punkcie sprzedaży detalicznej "Selgros"     A     B     C  
1221    TT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA 3 ( Targowisko Pogodno - pawilon nr 9 )   punkcie handlowym     A        
1222    VIKING'S THROW MACIEJ NAJDER SPÓŁKA KOMANDYTOWA    -   gastronomia  ul. Jagiellońska 34b/1   punkcie gastronomicznym     A        
1223    VIPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  ul. Księcia Bogusława X 44/1   punkcie gastronomicznym     A     B     C  
1224    VULCAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓLKA KOMANDYTOWA    -   gastronomia  ul. Druckiego- Lubeckiego 6a   hotel Vulcan     A     B     C  
1225    WHSI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Rymarska 83   sklepie spożywczo - monopolowym     A     B     C  
1226    WHSI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Parkowa 63/U1   sklepie nr 308     A     B     C  
1227    WHSI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  MARSZ. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 15/U3   punkcie handlowym     A     B     C  
1228    WIKING IRENA PIOTROWSKA, MAREK PIOTROWSKI SPÓŁKA JAWNA    -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 29/U7   Pierogarnii na Deptaku     A        
1229    WINELAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    -   gastronomia  Al. Wojska Polskiego 70   punkcie gastronomicznym WINELAND     A     B     
1230    WINELAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Al. Wojska Polskiego 70   punkcie handlowym WINELAND     A     B     
1231    WROCŁAWSKA AKADEMIA KULINARNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA    -   gastronomia  Al. Niepodległości 36   restauracji "Express Kuchnia Marche"     A        
1232    ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM ALKOHOLI EURO-IMPET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Aleja Wyzwolenia 35B    punkcie handlowym     A     B     C  
1233    ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM ALKOHOLI EURO-IMPET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Rubinowa dz. 50/2, obręb 4076   sklepie monopolowym     A     B     C  
1234    ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM ALKOHOLI EURO-IMPET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Bolesława Krzywoustego 55/2   sklepie monopolowym     A     B     C  
1235    ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM ALKOHOLI EURO-IMPET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Przyjaciół Żołnierza 4   sklepie monopolowym     A     B     C  
1236    ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM ALKOHOLI EURO-IMPET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  al. Papieża Jana Pawła II 50   punkcie handlowym     A        C  
1237    ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM ALKOHOLI EURO-IMPET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  al. Papieża Jana Pawła II 50   punkcie handlowym     A        C  
1238    ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM ALKOHOLI EURO-IMPET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  Chłopska 73   punkcie sprzedaży     A     B     C  
1239    ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM ALKOHOLI EURO-IMPET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    sklep   -  ul. Gierczak 35A/U1   punkcie handlowym     A     B     C  


Wydruk