Urząd Miasta Szczecin
pl. Armii Krajowej 1
70-456 Szczecin
ikonka e-mailikonka e-mail  
Projekt wykazu osób wstępnie zakwalifikowanych do zawarcia umowy najmu na mieszkania DO REMONTU wykonanego na koszt przyszłego najemcy
Nazwisko Imię Adres Punkty
ADAMCZYK   PIOTR   Śląska   12  
AFTEWICZ   MARIUSZ   Dubois   12  
AMBRUZD   SZYMON   Gierczak   16  
ANDRES   WIESŁAWA   Hoża   14  
ARCIUSZKIEWICZ   STANISŁAW   Księżnej Anny   16  
BADUROWICZ   STANISŁAW   Wąska   12  
BAGIŃSKA   SYLWIA   Dunikowskiego   12  
BARAN   BEATA   Piastów   17  
BARGIEL   PATRYK   Ejsmonda   14  
BARTOS   KATARZYNA   Willowa   12  
BARTOŚ   RENATA   Przyszłości   14  
BERNAT   BEATA   Parkowa   16  
BIELSKA   ANNA   Wojska Polskiego   12  
BILSKA   ANGELIKA   Kaszubska   12  
BŁASZCZYK   MICHAŁ   Rayskiego   12  
BŁAŻEJEWICZ   AGNIESZKA   Wojska Polskiego   16  
BOBRUKIEWICZ   WIOLETTA   Santocka   12  
BOGUŃ   SYLWIA   Komuny Paryskiej   17  
BOGUSZ   ROBERT   Sierpowa   12  
BOROWIEC   WITOLD   Marynarska   12  
BOŚNIAK   REMIGIUSZ   Krasińskiego   12  
BRUNKE   TOMASZ   Bolesława Krzywoustego   15  
BRZESKOT   KRZYSZTOF   Mł.Polskiej   12  
BRZYWCA   IZABELA   Smolańska   14  
BUJACZ   EWA   Budziszyńska   15  
BUŁA   JOANNA   Chmielewskiego   15  
BURACZEWSKA   ELWIRA   Unisławy   12  
BURY   SYLWIA   Nasypowa   17  
CHABA   MAGDALENA   Cienista   15  
CHEŁSTOWSKA   MARIA   Krzywoustego   15  
CIECHANOWSKA   MONIKA   Szarotki   15  
CIESIELSKI   ADAM   Gierczak   12  
CIESIÓŁKA   ANETA   Parkowa   12  
CYRULEWSKI   MARIUSZ   26 Kwietna   12  
CZAJKOWSKA   KATARZYNA   Powstanców Wlkp.   12  
CZUBEK   JOANNA   Walecznych   12  
CZYŻYCKI   RAFAŁ   Milczańska   16  
DANIELAK   MAŁGORZATA   Aleja Piastów   12  
DANIELEWICZ   KATARZYNA   Matki Teresy Z Kalkuty   18  
DĄBROWSKA   KRYSTYNA   Nehringa   12  
DEC   GENOWEFA   Królowej Jadwigi   12  
DENIZIAK   ANETA   Gryfińska   12  
DERING   ANNA   Boguchwały   12  
DERWISZYŃSKI   ADAM   Okólna   12  
DOMOSUD   MAŁGORZATA   Derdowskiego   14  
DORĘDA   IRENEUSZ   Krasińskiego   16  
DROGOSZ   KRZYSZTOF   Lubeckiego   14  
DROGOŚ   MARCIN   Potulicka   17  
DROZDEK   JOANNA   Joselewicza   12  
DRYJA   JOANNA   Strzelecka   12  
DŻAMAN   RADOSŁAW   Klemensiewicza   12  
FĄFEREK   ROBERT   Rymarska   12  
FIGURA   DAWID   Marmurowa   15  
FIGURSKA   KATARZYNA   Jasia I Małgosi   12  
FILAS   MONIKA   Krzywoustego   17  
FRANCKUNAS   SYLWIA   Ściegiennego   17  
FRONCZAK   PRZEMYSŁAW   Papieza Jana Pawła II   12  
GASZTOLD   RENATA   Krzemienna   12  
GAWRIŁOW   EMILIA   Romera   16  
GĄSIOR   MAREK   Wielkopolska   15  
GIEMZA   GRZEGORZ   Pliszki   12  
GLAPIŃSKA   AGNIESZKA   Kolumba   17  
GOLIŃSKA   MARTA   Żyzna   12  
GÓRA   KRZYSZTOF   Klonowa   12  
GÓRECKA   MARZENA   Świętoborzyców   12  
GÓRKA   WIOLETTA   Ksiażacka   12  
GRABOWSKA   ANGELIKA   Powstańców Wlkp   17  
GRABOWSKA   MAGDALENA   Romera   12  
GRELUK   MARZENA   Działki Złota Praga"   17  
GRUDA   KRZYSZTOF   Obrońców Stalingradu   12  
GRUDKA   MAŁGORZATA   Wyszyńskiego   12  
GRUSZCZYŃSKA   IWONA   Goszczyńskiego   16  
GUIS   PIOTR   Wielkopolska   16  
GWÓŹDŹ   WIOLETTA   Stołczyńska   12  
HEBROWSKI   RAFAŁ   Kaliny   12  
HOFFMANN   ZDZISŁAW   Pyrzycka   15  
ILCEWICZ   KATARZYNA   Wiejska   12  
JACKOWSKA   BEATA   Rymarska   12  
JACKOWSKA-PIECZARKA   SYLWIA   1 Maja   12  
JARZEMBSKA   MONIKA   Łucznicza   12  
JASTRZĘBSKA   MAŁGORZATA   Tarczowa   12  
JAŹWIŃSKA   BRONISŁAWA   Uczniowska   13  
JENEK   IZABELA   Willowa   12  
JUSZCZAK   KRZYSZTOF   Grenadierów   15  
KACZMARCZYK   IWONA   Potulicka   14  
KAFTAN   SWIETŁANA   Barlickiego   12  
KALKA   GRAŻYNA   Wojska Polskiego   16  
KAMIŃSKA   URSZULA   Jana Pawła Ii   17  
KAMIŃSKI   ARTUR   Dembowskiego   12  
KANAREK   WIOLETTA   Górska   17  
KAPELUŚ   WŁADYSŁAW   Świetego Wojciecha   12  
KARACZUN   IWONA   Piłsudskiego   12  
KASPERSKA   AGNIESZKA   Siemiradzkiego   12  
KASPRZAK   BEATA   Piastów   12  
KAŹMIERCZAK   ELŻBIETA   Słowackiego   15  
KEMPA   ARTUR   Kaliny   12  
KĘDZIOR   JAKUB   Powstańców Wielkopolskich   12  
KĘDZIORSKA-WYTRYKUS   HALINA   Działka   15  
KLEPCZYŃSKI   JERZY   Wielkopolska   14  
KLIMONT   JAROSLAW   Plac Mariacki   12  
KNIAŹ   JAROSŁAW   Libelta   12  
KOKOT   BEATA   Mickiewicza   12  
KOLUS   BARTŁOMIEJ   Jagiellońska   14  
KOŁODZIEJCZYK   WIESŁAW   Hryniewieckiego   19  
KOMOREK   BOŻENA   Grażyny   12  
KONDRACKA   JOLANTA   9 Maja   16  
KOPACKA   SANDRA   Wyzwolenia   20  
KOPACZYK   RAFAŁ   Pocztowa   12  
KORSAK   BEATA   Beyzyma   15  
KOSIOR   ŁUKASZ   Królowej Korony Polskiej   15  
KOSIOREK   BEATA   Potulicka   16  
KOSTECKA   GENOWEFA   Kolumba   15  
KOSTRZEWSKI   TOMASZ   Działka   15  
KOTLICKA   JUSTYNA   Boryny   12  
KOWALCZUK   KATARZYNA   Floriana Szarego   17  
KOWALSKA   AGNIESZKA   Przyszłości   15  
KOWALSKI   GRZEGORZ   Rostworowskiego   12  
KOZERA   RAFAŁ   Wiosny Ludów   13  
KOZŁOWSKA   IZABELA   Sarnia   14  
KOZŁOWSKA   MAŁGORZATA   Jasna   14  
KRUKOWSKA   MARTA   Mickiewicza   12  
KRZEWNIAK   MAŁGORZATA   Langiewicz   12  
KRZYŚ   KRZYSZTOF   Kwiatów Polskich   12  
KRZYWAŃSKA   MAŁGORZATA   Wyzwolenia   12  
KSIĄŻKIEWICZ   AGNIESZKA   Rostworowskiego   13  
KUCHARSKA   EDYTA   Szymanowskiego   13  
KUCIŃSKA   AGNIESZKA   Zawadzkiego   16  
KUJANEK   AGNIESZKA   Cyryla I Metodego   16  
KUJAWA   SYLWIA   Budziszyńska   12  
KULCZYCKA   GRAŻYNA   Tyniecka   13  
KULIK   KRZYSZTOF   Ofiar Oświęcimia   18  
KUNDO   BARTOSZ   Kaliny   16  
KUREK   PIOTR   Seledynowa   12  
KURZAWSKI   JAN   Mazurska   12  
KUŹMIŃSKI   SEBASTIAN   Jagiellońska   12  
KUŹNIAR   KAROLINA   Szybowcowa   16  
KUŹNIARZ   ANDRZEJ   Witosa   12  
KWIETNIEWSKA   JUSTYNA   Mickiewicza   12  
LATKOWSKI   KRZYSZTOF   Św. Barbary   12  
LEBIECKI   MARIUSZ   Śląska   17  
LESICZKA   STANISŁAW   Pszenna   16  
LESICZKA   TERESA   Pszenna   16  
LESICZKA   MARTA   Pszenna   15  
LESZCZYŃSKA   SYLWIA   Zbójnicka   15  
LESZCZYŃSKI   ROBERT   Kaszubska   12  
LEŚNIKOWSKA   KAMILA   Wyzwolenia   15  
LEWANDOWSKI   TOMASZ   Szpitalna   12  
LINKE   BOŻENA   Piastów   12  
LIPECKA   SYLWIA   Szafera   12  
LIPKA   ANNA   Pocztowa   16  
ŁASECKA   HALINA   Rugiańska   12  
ŁAWRYNOWICZ   BOŻENA   Żwirowa   13  
ŁAZĘCKA   MARTA   Krakowska   16  
ŁOŻEWSKA   AGATA   Arkońska   16  
ŁYCZYKOWSKA   JOANNA   Zawadzkiego   16  
ŁYP   ANNA   Łokietka   12  
MAC   ZBIGNIEW   Jagiellońska   12  
MACIEJEWSKI   GRZEGORZ   Tkacka   12  
MAJCZYNA-SZEWCZYK   KAMILA   Łokietka   16  
MALAK   MAŁGORZATA   Kanałowa   12  
MALINOWSKA   ANETA   Thugutta   12  
MAŁECKA   EWA   Dunikowskiego   12  
MARCINIAK   BEATA   Żabia   17  
MARKIEL   LUDMIŁA   Kaliny   13  
MARKIEWICZ   ANNA   Śląska   12  
MARKUS   SYLWIA   Grochowa   12  
MASŁOWSKI   JAN   Santocka   14  
MASZTALER   JANUSZ   Nauczycielska   17  
MATOGA   ARTUR   Włościańska   17  
MATWIEJCZUK   ANDRZEJ   Wł.Łokietka   12  
MAZUR   KATARZYNA   Łowiecka   16  
MAZUR   ŻANETA   Kolska   12  
MAZUREK   TOMASZ   Klonowica   17  
MICHALSKA   MARTA   Makowska   12  
MICHALSKI   PAWEŁ   Śmiałego   16  
MIELCZAREK   BEATA   Bat. Chłopskich   12  
MIELCZAREK   RADOSŁAW   Królowej Jadwigi   12  
MIELCZAREK   MONIKA   Światowida   12  
MIJAS   MARLENA   Piechoty   12  
MIKICIUK   MACIEJ   Cedyńska   12  
MIKOŁAJCZEK   INGA   Jodłowa   12  
MILEWSKI   PAWEŁ   Szwoleżerów   17  
MODRZEJEWSKI   DARIUSZ   Działka   12  
MORUS   ANNA   Szwedzka   17  
MRÓZ   MONIKA   Dembowskiego   16  
MUCHA   MICHAŁ   Wesoła   12  
MURAT   ADAM   Krzywoustego   13  
MURAWSKI   ROBERT   Bandurskiego   12  
MYTLEWSKI   MARIUSZ   Długosza   16  
NAPIONTEK   ADAM   Piłsudskiego   17  
NAWACKI   ANDRZEJ   Ratajczaka   12  
NAWORSKA   ZOFIA   Paproci   12  
NEUMANN-PIOTROWSKA   KATARZYNA   Rod Chopina   12  
NOWAK   DOROTA   Zawadzkiego   16  
OKOŃ   ALEKSANDRA   Korzeniowskiego   17  
OLBRACHT   ANNA   Balińskiego   12  
OLBRACHT   WOJCIECH   Wiosny Ludów   12  
OLCZYK   JOLANTA   Łukasińskiego   12  
OLEJNICZAK   NORBERT   Wyzwolenia   17  
OLEJNICZAK   KRZYSZTOF   Wyzwolenia   17  
OLSZEWSKA   MAŁGORZATA   Szeroka   15  
OLSZEWSKI   RYSZARD   Bandurskiego   12  
ORLICKA   KAROLINA   Bogusława   16  
OŚLIZŁO-NIEŁACNA   AGNIESZKA   Jasna   12  
PALCZEWSKI   ANDRZEJ   Bolesława Śmiałego   12  
PALMA   KAROLINA   Piastów   12  
PAŁKA   MONIKA   Warcisława   12  
PASZEJKO   MARIA   Bogumiły   14  
PATER   KONRAD   Niepodległości   14  
PAWELEC   DOROTA   Piastów   12  
PAWLAK   DOROTA   Łabędzia   22  
PAWŁOWSKA   ROZALIA   Lubeckiego   12  
PAWŁOWSKA   EWA   Żółkiewskiego   12  
PEREĆ   PRZEMYSŁAW   Małopolska   16  
PEREĆ   WOJCIECH   Małopolska   16  
PETRUŃKO   MICHAŁ   Bezdomny   15  
PĘSKA   MARZENA   Brodzińskiego   12  
PIECHOCKI   RAFAŁ   Mazurska   12  
PIECHOWSKI   JACEK   Lenartowicza   12  
PIEKŁO   LUCYNA   Ks.Zofii   12  
PIETRUCZYK   ROBERT   Lubomirskiego   12  
PIETUSZYŃSKA   IWONA   Metalowa   12  
PIĘTKA   ŁUKASZ   Marcinkowskiego   14  
PIŁATOWSKI   MICHAŁ   Obrońców Stalingradu   16  
PIOTROWSKA   MARTA   Żupańskiego   12  
PIRÓG   TOMASZ   Marynarska   12  
PISKUREVYCH   LARYSA   Ruska   12  
PISZCZ JANKOWSKA   MARTA   Królowej Korony Polskiej   16  
PŁOTECKA   IWONA   Pucka   12  
POLEWACZ   PIOTR   Wielkopolska   15  
POPIELARCZYK   SŁAWOMIR   Tama Pomorzańska   13  
POPŁAWSKA   AGNIESZKA   Dunikowskiego   12  
POROSA   JOANNA   Dubois   12  
POROŻYŃSKI   JANUSZ   Jagiełły   12  
PRĄDZIŃSKI   DANIEL   Bazarowa   12  
PRZECH   BEATA   Chłopska   12  
PUCHOWSKA   EMILIA   Jana Z Czarnolasu   12  
PURCHALAK   AGNIESZKA   Hubala   17  
PUSZ   BEATA   Wyzwolenia   12  
RAPSIEWICZ   BERNADETA   Włościańska   17  
RASZEJA-MALCZEWSKA   IWONA   Jagiellońska   12  
REDLARSKA   MAŁGORZATA   Wiosny Ludów   12  
ROMANOWSKA   JUSTYNA   Kaliny   12  
ROSÓŁ   MARIETTA   Mączna   12  
RÓŻAŃSKA   AGNIESZKA   Malczewskiego   12  
RÓŻAŃSKI   MACIEJ   Mickiewicza   12  
RZESZOTARSKA   EDYTA   Zakole   12  
SCHULTZ   PIOTR   Szafera   12  
SEMCZYSZYN   MAGDALENA   Małopolska   17  
SIEMASZKO   KONRAD   Chopina   15  
SIEMIANOWICZ   KRZYSZTOF   Szosa Polska   12  
SITO   PAWEŁ   Plater   12  
SKOCZEŃ   BARBARA   Św.Wojciecha   14  
SKOWRON   EDYTA   Długosza   12  
SKOWRON   TERESA   Odzieżowa   12  
SKRĘTNA   ANNA   Włościańska   12  
SKWIRA   MARIUSZ   Jarogniewa   16  
SOBIEŚNIEWSKI   ARKADIUSZ   Zakopiańska   16  
SOLARSKA   MAŁGORZATA   Wyzwolenia   12  
SOŁTYSIAK   AGNIESZKA   Brzozowskiego   17  
SOŁTYSIAK   KAROLINA   Świętoborzyców   12  
SOMMER   IRENA   Świętego Wojciecha   12  
SOSULSKI   KAZIMIERZ   Grochowa   12  
SOWIAK   ANNA   Marynarska   12  
STACHOWSKA   ANNA   Tomaszowska   17  
STACHY   MARZANNA   Mieszka I   12  
STARKOWSKA   MARIA   Piastów   12  
STASZCZUK   MONIKA   Arkońska   15  
STEFANIAK   PRZEMYSŁAW   Piastów   12  
STEIN   JAKUB   Wojska Polskiego   14  
STENZEL   BEATA   Przodowników Pracy   19  
STÓS   AGNIESZKA   Szafera   12  
STRUSIŃSKA   MAGDALENA   Światowida   12  
STWORA   EWA   Piastów   13  
SUCHTO   MARZENA   9 Maja   14  
SUSZCZYK   MAŁGORZATA   Parkowa   17  
SYGIT   WIOLETTA   Paproci   12  
SYPNIEWSKI   EUGENIUSZ   Mickiewicza   15  
SZAŁKIEWICZ   ZDZISŁAW   Żniwna   12  
SZCZERBOWSKI   ŁUKASZ   Hoża   14  
SZKAŁUBA   ANNA   Bośniacka   17  
SZMALEC   ANNA   Łucznicza   16  
SZUBERT   SANDRA   Jagiellońska   16  
SZULIŃSKA   BARBARA   Piłsudskiego   12  
SZUTENBACH   BOGUSŁAW   Langiewicza   12  
SZWUNZAK   ELŻBIETA   Leśna (DZIAŁKA)   15  
SZYMANIS   IZABELA   Bol. Śmiałego   17  
SZYMAŃSKA   ANDŻELIKA   Langiewicza   12  
SZYMCZAK   ALICJA   Obr.Stalingradu   12  
SZYSZKO   AGATA   Cienista   16  
ŚLIWKA   KRZYSZTOF   Krzywoustego   12  
ŚWIDERSKA   KINGA   E. Girczak   12  
ŚWIERCZYŃSKA   JOLANTA   Św.Marcina   12  
TARASEWICZ   SYLWIA   Łucznicza   15  
TOBIASZ   DARIUSZ   Zawadzkiego   12  
TOKAJ   MAREK   Bośniacka   16  
TOKAJ   PIOTR   Strzelecka   12  
TOKARSKI   WOJCIECH   Środkowa   15  
TRABSZO-SYGUŁA   LUDMIŁA   Boh. Warszawy R.O.D.   12  
TRAN   BARBARA   Łokietka   16  
TURBACZEWSKA   MAŁGORZATA   Romera   13  
TYMIŃSKI   JANUSZ   Jagiellońska   13  
UŁANOWICZ   ARTUR   Żeliwna   12  
URBANIAK   DANUTA   Wojska Polskiego   16  
WACZYŃSKI   TOMASZ   Nad Odrą   12  
WALERYCH   LUCYNA   Śmiałego   16  
WALTER   KATARZYNA   Budziszyńska   12  
WEGNER   MACIEJ   Legionów Dąbrowskiego   12  
WERNER   JAROSŁAW   Ogrody Działkowe   12  
WIATR   MARIUSZ   Dunikowskiego   12  
WIECHNIK   PAWEŁ   Śląska   12  
WIECZOREK   MARZENA   Stołczyńska   12  
WIEWIÓRA   JACEK   Różowa   12  
WIŚNIEWSKA   KAROLINA   Grudziądzka   15  
WIŚNIEWSKA   EWA   Walecznych   12  
WIŚNIEWSKI   MARCIN   Jasna   12  
WITKOWSKA   JULIA   Piękna   16  
WITKOWSKA   KAROLINA   Stalmacha   17  
WŁOCH   JADWIGA   Jagiełły   14  
WŁUDARCZYK   LILIA   Czesława   12  
WOJDA   ARTUR   Działka   12  
WOLNIEWICZ   MIRELA   Wąska   12  
WOLTMANN   PRZEMYSŁAW   Milczańska   12  
WOŁCZAK   EWA   Wyzwolenia   16  
WÓJCIKOWSKA   JANINA   Plater   20  
WRÓBLEWSKA   MAŁGORZATA   Śląska   12  
WRÓBLEWSKI   JACEK   Pocztowa   12  
WRÓBLEWSKI   KAMIL   Krasińskiego   12  
WRÓBLEWSKI   IRENEUSZ   Małopolska   12  
ZABOROWSKI   SEBASTIAN   Przybysławy   12  
ZACHARZEWSKI   JAN   Hryniewieckiego   12  
ZAJĄC   ANETA   Krasińskiego   12  
ZALEWSKA   BOŻENA   Niemierzyńska   15  
ZAMOJSKA   ANNA   Gombrowicza   15  
ZAREMBA   MAREK   Duńska   16  
ZAWADZKA   MAŁGORZATA   Ciasna   15  
ZIELIŃSKA   KAMILA   Bohaterów Warszawy   12  
ZIELIŃSKI   ŁUKASZ   Ciasna   17  
ZIEMKOWSKA   IZABELA   Długosza   12  
ZIÓŁEK   EWA   Małopolska   16  
ZIÓŁKOWSKA   MAGDALENA   Jaracza   12  
ZIÓŁKOWSKI   MARCIN   Żupańskiego   12  
ŻACH   DARIUSZ   Nałkowskiej   15  
ŻBIKOWSKA   AGNIESZKA   Krzywoustego   12  
ŻMURKIEWICZ   RENATA   Zakopiańska   15  
ŻOŁĘDZIEJEWSKI   ANTONI   Brak Adresu   16  
ŻOŁNO   IRENEUSZ   Zamkowa   12  
ŻUBERT   KATAZRYNA   Legnicka   16  
ŻUKOWSKI   EDWARD   Leśna   16  
ŻYWICKI   ADAM   Rtęciowa   15  



W terminie 30 dni od daty podania do publicznej wiadomości projektów wykazów osób zakwalifikowanych do zawarcia umowy najmu, wnioskodawca ma prawo do zapoznania się z naliczoną punktacją i zgłoszenia uwag oraz zastrzeżeń, które będą opiniowane przez Społeczną Komisję Mieszkaniową. Uwagi oraz zastrzeżenia należy kierować listownie na adres Zarządu Budynków i Lokali Komunalnych: ul. Mariacka 25, 70-546 Szczecin, lub składać na piśmie osobiście w siedzibie ZBiLK w Biurze Obsługi Klienta.

(Uwagi oraz zastrzeżenia przyjmowane są do 24 kwietnia 2013 r.)



  statystyka  STATYSTYKAcofnij  COFNIJdrukuj  DRUKUJ
logo Unii Europejskiej
© Urząd Miasta Szczecin. Portal eurzad.szczecin.pl jest integralną częścią Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin.
Projekt współfinasowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.
Regulamin użytkowania i polityka prywatności serwisu. Kontakt: boi@um.szczecin.pl
ikona ZPORR