Urząd Miasta Szczecin
pl. Armii Krajowej 1
70-456 Szczecin
ikonka e-mailikonka e-mail  

Kalkulator opłat za zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowychZa pomocą kalkulatora opłat można wyliczyć opłatę za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych.

Po wypełnieniu wszystkich pól kalkulator ustala kwotę, jaką należy wpłacić przelewem na rachunek zobacz numery rachunków bankowych UM lub w kasie Urzędu Miasta, Pl. Armii Krajowej 1, prawe skrzydło – po uprzednim zgłoszeniu się do pok. 44

Przedsiębiorca jest zobowiązany samodzielnie wyliczyć wysokość opłaty za korzystanie z zezwoleń. Kalkulator opłat pełni rolę pomocniczą w wyliczaniu kwot nalezności.

Czy Twoje zezwolenie zaczyna się w bieżącym roku (2015)?  TAK (nowe zezwolenie)
NIE (kontynuacja)

Przypominamy przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych o obowiązku złożenia oświadczenia o wartości sprzedaży brutto poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych w punkcie sprzedaży w roku poprzednim w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 stycznia 2015 roku!
  statystyka  STATYSTYKAcofnij  COFNIJdrukuj  DRUKUJ
logo Unii Europejskiej
© Urząd Miasta Szczecin. Portal eurzad.szczecin.pl jest integralną częścią Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin.
Projekt współfinasowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.
Regulamin użytkowania i polityka prywatności serwisu. Kontakt: boi@um.szczecin.pl
ikona ZPORR