przejdź do głównego menu przejdź do treści
panorama Szczecina od strony Odry. Po prawej stare miasto, po lewej biurowce, na przeciw Most Długi

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Stan kolejki w Urzędzie Miasta Szczecin – pl. Armii Krajowej 181214381428
2Zarezerwuj wizytę2606850645
3Ewidencja Działalności Gospodarczej260177910268
4e-URZĄD Miasta Szczecin2577177588
5Procedury Urzędu Miasta Szczecin21995200
6Stan kolejki w Filii Urzędu Miasta Szczecin – Rydla 39-4017975461309
7Procedury Urzędu Miasta, wnioski i formularze1306331677
8Biuro Obsługi Interesantów117553826385
9Dowody osobiste1147521678
10Procedury Urzędu Miasta uporządkowane wg haseł9845964575
11Załatw sprawę754405552
12Stan realizacji wniosku692260788
13Tryby załatwiania spraw6371412855
14Jednostki Organizacyjne UM5954996202
15Prawa jazdy569929554
16Dowody rejestracyjne551581516
17Pojazd - rejestracja pojazdów5144350
18Stan realizacji sprawy510041696
19PUNKTACJA DLA WNIOSKODAWCÓW UBIEGAJĄCYCH SIĘ O NAJEM LOKALU KOMUNALNEGO W NABORZE 2012 R. - WYSZUKIWARKA4392670
20Urząd Stanu Cywilnego4093084918
21Komunikat392223729
22Dowody osobiste3832500
23Pracownicy3787871031
24Wykaz podmiotów gospodarczych prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych36372476558
25Bieżący stan kolejki335550726
26Procedury Urzędu Miasta uporządkowane według wydziałów UM323166488
27Spis telefonów322126534
28Prawo jazdy3179380
29Polska Klasyfikacja Działalności3172165457
30Wydział Spraw Obywatelskich3043870
31Formularze interaktywne3000472655
32Stan kolejki w Urzędzie Stanu Cywilnego – pl. Armii Krajowej 12884940
33Ewidencje i Rejestry274309678
34Wydział Ochrony Środowiska2726919936
35Zamiany międzylokatorskie na terenie miasta Szczecin265098956
36Najczęściej zadawane pytania - dowody osobiste2582281168
37Najczęściej zadawane pytania240192652
38Centralny Rejestr Spraw Urzędu Miasta Szczecin238949565
39Informacje teleadresowe238779619
40Wydział Podatków i Opłat Lokalnych2300628695
41Kolejka mieszkaniowa229731788
42Gospodarka odpadami2052280
43Najczęściej zadawane pytania - rejestracja pojazdów2033151071
44Wyszukiwarka obwodów wyborczych199354578
45Biuro Rewitalizacji1759306255
46Licencje taxi na terenie Gminy Miasta Szczecin16602810410
47Kalkulator opłat za zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych Urzędu Miasta Szczecin160749408
48Załatw Sprawę - ePUAP (ESP)1591590
49Rejestry i mapy158536537
50Opłata skarbowa1581890