przejdź do głównego menu przejdź do treści
panorama Szczecina od strony Odry. Po prawej stare miasto, po lewej biurowce, na przeciw Most Długi

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Stan kolejki w Urzędzie Miasta Szczecin – pl. Armii Krajowej 144833661428
2Ewidencja Działalności Gospodarczej258332010268
3e-URZĄD Miasta Szczecin1589552588
4Stan kolejki w Filii Urzędu Miasta Szczecin – Rydla 39-4014502371309
5Zarezerwuj Wizytę1391882645
6Biuro Obsługi Interesantów108700826385
7Dowody osobiste1065390678
8Rodzaje spraw, wnioski1055589677
9Procedury Urzędu Miasta Szczecin10531580
10Procedury Urzędu Miasta uporządkowane wg haseł9073754575
11Stan realizacji wniosku686894788
12Załatw Sprawę586464552
13Tryby załatwiania spraw5552312855
14Prawa jazdy524745554
15Dowody rejestracyjne478520516
16Stan Realizacji Sprawy451868696
17Jednostki Organizacyjne UM4182896202
18Komunikat386505729
19Polska Klasyfikacja Działalności3172165457
20Formularze interaktywne2977082655
21Wykaz podmiotów gospodarczych prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych27129876558
22Zamiany międzylokatorskie na terenie miasta Szczecin265098956
23Procedury Urzędu Miasta uporządkowane według wydziałów UM264261488
24Spis telefonów256028534
25Ewidencje i Rejestry253271678
26Bieżący stan kolejki246118726
27Pojazd - rejestracja pojazdów2345450
28Urząd Stanu Cywilnego2324654918
29Kolejka mieszkaniowa228164788
30Wydział Ochrony Środowiska2014799936
31Stan kolejki w Urzędzie Stanu Cywilnego – pl. Armii Krajowej 11993500
32Centralny Rejestr Spraw Urzędu Miasta Szczecin196245565
33Najczęściej zadawane pytania - dowody osobiste1814721168
34Wydział Podatków i Opłat Lokalnych1712808695
35Biuro Rewitalizacji1668856255
36Dowody osobiste1666220
37Wydział Spraw Obywatelskich1538280
38Najczęściej zadawane pytania - rejestracja pojazdów1515621071
39Informacje teleadresowe151479619
40Najczęściej zadawane pytania151390652
41Licencje taxi na terenie Gminy Miasta Szczecin14050810410
42Wyszukiwarka obwodów wyborczych139810578
43Prawo jazdy1374440
44Rejestry i Mapy131881537
45Informacja Urzędowa120220582
46Wydział Zarządzania Projektami1148268064
47Gospodarka odpadami1126110
48Załatw Sprawę - ePUAP (ESP)1042870
49Najczęściej zadawane pytania - sprawy meldunkowe99421912
50Informacja Urzędowa9832118