Serwis używa plików cookies w celu realizacji procesów niezbędnych dla pełnej funkcjonalności oraz do gromadzenia anonimowych danych statystycznych.
Polityka Prywatności / Ochrona danych osobowych    AKCEPTUJĘ
panorama Szczecina od strony Odry. Po prawej stare miasto, po lewej biurowce, na przeciw Most Długi

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Stan kolejki w Urzędzie Miasta Szczecin – pl. Armii Krajowej 129675461428
2Ewidencja Działalności Gospodarczej257685410268
3Stan kolejki w Filii Urzędu Miasta Szczecin – Rydla 39-4013554671309
4e-URZĄD Miasta Szczecin1201705588
5Biuro Obsługi Interesantów106262426385
6Dowody osobiste1013272678
7Zarezerwuj Wizytę940695645
8Rodzaje spraw, wnioski918124677
9Procedury Urzędu Miasta uporządkowane wg haseł8709564575
10Stan realizacji wniosku684325788
11Procedury Urzędu Miasta Szczecin6729490
12Tryby załatwiania spraw5118682855
13Załatw Sprawę511028552
14Prawa jazdy503480554
15Dowody rejestracyjne444854516
16Stan Realizacji Sprawy425766696
17Umawianie wizyt384851729
18Jednostki Organizacyjne UM3575946202
19Polska Klasyfikacja Działalności3172165457
20Formularze interaktywne2972662655
21Zamiany międzylokatorskie na terenie miasta Szczecin265098956
22Wykaz podmiotów gospodarczych prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych25199376558
23Ewidencje i Rejestry244260678
24Procedury Urzędu Miasta uporządkowane według wydziałów UM235075488
25Kolejka mieszkaniowa227754788
26Spis telefonów225646534
27Bieżący stan kolejki222666726
28Wydział Ochrony Środowiska1803219936
29Centralny Rejestr Spraw Urzędu Miasta Szczecin176160565
30Urząd Stanu Cywilnego1735294918
31Biuro Rewitalizacji1638996255
32Stan kolejki w Urzędzie Stanu Cywilnego – pl. Armii Krajowej 11597420
33Wydział Podatków i Opłat Lokalnych1501548695
34Najczęściej zadawane pytania140688652
35Licencje taxi na terenie Gminy Miasta Szczecin14050810410
36Najczęściej zadawane pytania - dowody osobiste1396571168
37Pojazd - rejestracja pojazdów1336730
38Najczęściej zadawane pytania - rejestracja pojazdów1291371071
39Informacje teleadresowe123672619
40Informacja Urzędowa120220582
41Rejestry i Mapy117746537
42Wydział Zarządzania Projektami1119378064
43Wydział Spraw Obywatelskich1014050
44Dowody osobiste994800
45Mój Urząd97511604
46Biuro Dialogu Obywatelskiego903806953
47Najczęściej zadawane pytania - sprawy meldunkowe82781912
48Prawo jazdy803500
49Załatw Sprawę - e-kancelaria74765503
50Załatw Sprawę - ePUAP (ESP)741460
Wydruk