przejdź do głównego menu przejdź do treści
panorama Szczecina od strony Odry. Po prawej stare miasto, po lewej biurowce, na przeciw Most Długi

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Stan kolejki w Urzędzie Miasta Szczecin – pl. Armii Krajowej 148748311428
2Ewidencja Działalności Gospodarczej258445610268
3e-URZĄD Miasta Szczecin1692560588
4Zarezerwuj Wizytę1539340645
5Stan kolejki w Filii Urzędu Miasta Szczecin – Rydla 39-4014888001309
6Procedury Urzędu Miasta Szczecin11585520
7Biuro Obsługi Interesantów109348626385
8Rodzaje spraw, wnioski1084585677
9Dowody osobiste1075895678
10Procedury Urzędu Miasta uporządkowane wg haseł9162474575
11Stan realizacji wniosku687269788
12Załatw Sprawę604424552
13Tryby załatwiania spraw5649812855
14Prawa jazdy530760554
15Dowody rejestracyjne487627516
16Stan Realizacji Sprawy459949696
17Jednostki Organizacyjne UM4313956202
18Komunikat386811729
19Polska Klasyfikacja Działalności3172165457
20Formularze interaktywne2978112655
21Wykaz podmiotów gospodarczych prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych27986276558
22Procedury Urzędu Miasta uporządkowane według wydziałów UM270436488
23Zamiany międzylokatorskie na terenie miasta Szczecin265098956
24Pojazd - rejestracja pojazdów2634370
25Spis telefonów262712534
26Bieżący stan kolejki256799726
27Ewidencje i Rejestry254959678
28Urząd Stanu Cywilnego2461744918
29Kolejka mieszkaniowa228230788
30Stan kolejki w Urzędzie Stanu Cywilnego – pl. Armii Krajowej 12092710
31Wydział Ochrony Środowiska2066529936
32Centralny Rejestr Spraw Urzędu Miasta Szczecin200360565
33Najczęściej zadawane pytania - dowody osobiste1881361168
34Dowody osobiste1842920
35Wydział Podatków i Opłat Lokalnych1748978695
36Biuro Rewitalizacji1675536255
37Wydział Spraw Obywatelskich1662630
38Informacje teleadresowe158990619
39Najczęściej zadawane pytania - rejestracja pojazdów1562941071
40Najczęściej zadawane pytania153661652
41Prawo jazdy1528010
42Wyszukiwarka obwodów wyborczych147036578
43Licencje taxi na terenie Gminy Miasta Szczecin14050810410
44Rejestry i Mapy135225537
45Informacja Urzędowa120220582
46Gospodarka odpadami1201460
47Wydział Zarządzania Projektami1157858064
48Załatw Sprawę - ePUAP (ESP)1098080
49Najczęściej zadawane pytania - sprawy meldunkowe101400912
50Informacja Urzędowa10138418