panorama Szczecina od strony Odry. Po prawej stare miasto, po lewej biurowce, na przeciw Most Długi

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Stan kolejki w Urzędzie Miasta Szczecin – pl. Armii Krajowej 126281771428
2Ewidencja Działalności Gospodarczej257504610268
3Stan kolejki w Filii Urzędu Miasta Szczecin – Rydla 39-4013414091309
4e-URZĄD Miasta Szczecin1111442588
5Biuro Obsługi Interesantów104844926385
6Dowody osobiste999122678
7Rodzaje spraw, wnioski877612677
8Procedury Urzędu Miasta uporządkowane wg haseł8590664575
9Zarezerwuj Wizytę854417645
10Stan realizacji wniosku683636788
11Procedury Urzędu Miasta Szczecin5646690
12Tryby załatwiania spraw4988862855
13Prawa jazdy497557554
14Załatw Sprawę490295552
15Dowody rejestracyjne437329516
16Stan Realizacji Sprawy418668696
17Umawianie wizyt384452729
18Jednostki Organizacyjne UM3385086202
19Formularze interaktywne2967122655
20Polska Klasyfikacja Działalności2842505457
21Zamiany międzylokatorskie na terenie miasta Szczecin265098956
22Wykaz podmiotów gospodarczych prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych24736076558
23Ewidencje i Rejestry241991678
24Kolejka mieszkaniowa227548788
25Procedury Urzędu Miasta uporządkowane według wydziałów UM226465488
26Spis telefonów219647534
27Bieżący stan kolejki219043726
28Wydział Ochrony Środowiska1723239936
29Centralny Rejestr Spraw Urzędu Miasta Szczecin170630565
30Biuro Rewitalizacji1615726255
31Urząd Stanu Cywilnego1582714918
32Stan kolejki w Urzędzie Stanu Cywilnego – pl. Armii Krajowej 11435890
33Wydział Podatków i Opłat Lokalnych1415648695
34Licencje taxi na terenie Gminy Miasta Szczecin14050810410
35Najczęściej zadawane pytania137729652
36Najczęściej zadawane pytania - dowody osobiste1269031168
37Najczęściej zadawane pytania - rejestracja pojazdów1209011071
38Informacja Urzędowa120220582
39Informacje teleadresowe117673619
40Rejestry i Mapy115859537
41Pojazd - rejestracja pojazdów1137340
42Wydział Zarządzania Projektami1078458064
43Mój Urząd97286604
44Wydział Spraw Obywatelskich871980
45Biuro Dialogu Obywatelskiego863516953
46Dowody osobiste826600
47Najczęściej zadawane pytania - sprawy meldunkowe76097912
48Załatw Sprawę - e-kancelaria74765503
49Wyszukiwarka obwodów wyborczych68874578
50Prawo jazdy676000
Wydruk